Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie jak zwykle udane, ale w nocy to masakra jest się wydostać w stronę Zgierza po godzinie 0:00 już praktycznie nie ma nic a 46 nocne praktycznie nie istnieje tak więc z buta na N2 do Świtezianek i od Krańcówki praktycznie do samego domu pieszo dopiero na wysokości ulicy Śniechowskiego w Zgierzu przyjechał autobus zastępczy, do dużo mniejszego Aleksandrowa jest lepszy dojazd nocny :) Kolejne spotkanie wakacyjne zrobimy chyba jako "powiatowe" poza Łodzią, albo Marcin zarzuci temat albo ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jak zwykle udane, ale w nocy to masakra jest się wydostać w stronę Zgierza po godzinie 0:00 już praktycznie nie ma nic a 46 nocne praktycznie nie istnieje tak więc z buta na N2 do Świtezianek i od Krańcówki praktycznie do samego domu pieszo dopiero na wysokości ulicy Śniechowskiego w Zgierzu przyjechał autobus zastępczy, do dużo mniejszego Aleksandrowa jest lepszy dojazd nocny :) Kolejne spotkanie wakacyjne zrobimy chyba jako "powiatowe" poza Łodzią, albo Marcin zarzuci temat albo ja :)

Michale Mchalku ale gdzie ty to zrobisz pod biedronka po pifko będzie tam tanie a i klimat odpowiedni czy może na trzepaku

Powiem ci ze ja od tego pomysłu odcina się

W sprawie podsumowania spotkania było jak zawsze zajefajna dzięki wszystkim co zaszczycili nas pozdrawiam

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale Mchalku ale gdzie ty to zrobisz pod biedronka po pifko będzie tam tanie a i klimat odpowiedni czy może na trzepaku

Powiem ci ze ja od tego pomysłu odcina się

W sprawie podsumowania spotkania było jak zawsze zajefajna dzięki wszystkim co zaszczycili nas pozdrawiam

Radek nie oceniaj mnie tak nisko bo się nie odciąłem nigdy od kolegów z Łodzi i zawsze jestem na spotkaniach, u mnie prywatnie mnóstwo osób z Łodzi było o których myślę że na forum nie jest głośno i część z nas może ich nie znać osobiście bo się nie udzielają po prostu, a co do cen to każdy ma prawo do własnego zdania , lokal w Zgierzu się nie zmieni jeśli ja temat wywołam w innym wątku, a jeśli to zrobi Marcin to też coś u siebie dobrego znajdzie :) w Łodzi mogą się odbywać jak dotychczas spotkania "Wojewódzkie" :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, dziękuję za fajną atmosferę. Tym razem w mniejszym gronie ale fajnie było. Co tu dużo pisać.

Kolejne spotkanie wakacyjne zrobimy chyba jako "powiatowe" poza Łodzią, albo Marcin zarzuci temat albo ja :)

Michale.

Tematem jest spotkanie Łódzkie i tu też będą się odbywać spotkania których dotyczy ten temat. Będą one zachowywać swoją cykliczność. Problemy z lokalem, organizacją zgłaszasz od samego początku. Ale przyjmij w końcu do wiadomości to co Ci już tutaj, na fb lub w rozmowach prywatno-spotkaniowych staraliśmy się przekazać.

Spotkania odbywają się w Łodzi bo jest łatwy dojazd, pozostali uczestnicy jakoś nie zgłosili specjalnych uwag odnośnie lokalu.

Mamy salę z dostępem do WC. Towarzystwo w lokalu nie jest szemrane to najzwyklejsi bardzo tolerancyjni młodzi ludzie. Każdy z uczestników odnajduje się również w klimacie muzycznym lokalu. Organizatorami spotkań jesteśmy wspólnie z Radkiem i dlatego też my głównie decydujemy o wyborze lokalu. Założeniem miała być dobra komunikacja z różnymi rejonami środowiska Łódzkiej Akwarystyki Morskiej i ten cel został osiągnięty właśnie w tym lokalu.

Przewaga nad imprezami plenerowymi jest taka iż mamy dach nad głową, temperaturę niezależną od warunków panujących na zewnątrz, nie mamy muzyki festynowej co wg mnie jest ogromnym plusem gdyż można swobodnie porozmawiać. Jedynym widocznym minusem jest niewielka ilość światła jaką lokal jest w stanie zapewnić.

Prywatnie nie interesują mnie koszty zakupu piwa w biedronce bo wstyd mi zaprosić gości na piwo pod śmietnikiem. Podobnie nie interesuje mnie lista stacji radiowych, koncerty discopolowe, czy też wizyty gwiazd z polskich seriali. Lubię Łódź ...

I kończąc monolog który być może w końcu dotrze do podświadomości:

Następne Łódzkie Spotkanie planowane jest po okresie wakacyjnym - chyba że w między czasie wyniknie wyższa potrzeba chwili. W okresie wakacyjnym jestem jak najbardziej za inicjatywami plenerowymi grill, ognisko, wyjazd. O jednym wspomniałem już podczas wczorajszego spotkania.

PS. W trakcie odpowiadania dopisałeś - ale jednak nie zawsze byłeś na spotkaniach, sam rozpoznawałeś Adama na zdjęciach... Jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi to zachowaj je dla siebie. Co do wizytacji osób z regionu i spoza... nie zamęczaj ludzi bo każdy ma czas na życie prywatne i moment na spotkanie, czy też rozmowę o hobby... Nie ważne ile osób się zna ale co o Nas sądzą.

Spotkanie jest w formie luźnej jak ktoś nie ma czasu, siły, atmosfera, lokal, ludzie, termin lub towarzystwo nie odpowiada to nie przychodzi, lista jest po to aby wiedzieć organizacyjnie na jaką maksymalną ilość osób rezerwować miejsca. Wpisy na liście są na podstawie deklaracji uczestników. Bo do tego też miałeś jakieś uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, dziękuję za fajną atmosferę. Tym razem w mniejszym gronie ale fajnie było. Co tu dużo pisać.

Michale.

Tematem jest spotkanie Łódzkie i tu też będą się odbywać spotkania których dotyczy ten temat. Będą one zachowywać swoją cykliczność. Problemy z lokalem, organizacją zgłaszasz od samego początku. Ale przyjmij w końcu do wiadomości to co Ci już tutaj, na fb lub w rozmowach prywatno-spotkaniowych staraliśmy się przekazać.

Spotkania odbywają się w Łodzi bo jest łatwy dojazd, pozostali uczestnicy jakoś nie zgłosili specjalnych uwag odnośnie lokalu.

Mamy salę z dostępem do WC. Towarzystwo w lokalu nie jest szemrane to najzwyklejsi bardzo tolerancyjni młodzi ludzie. Każdy z uczestników odnajduje się również w klimacie muzycznym lokalu. Organizatorami spotkań jesteśmy wspólnie z Radkiem i dlatego też my głównie decydujemy o wyborze lokalu. Założeniem miała być dobra komunikacja z różnymi rejonami środowiska Łódzkiej Akwarystyki Morskiej i ten cel został osiągnięty właśnie w tym lokalu.

Przewaga nad imprezami plenerowymi jest taka iż mamy dach nad głową, temperaturę niezależną od warunków panujących na zewnątrz, nie mamy muzyki festynowej co wg mnie jest ogromnym plusem gdyż można swobodnie porozmawiać. Jedynym widocznym minusem jest niewielka ilość światła jaką lokal jest w stanie zapewnić.

Prywatnie nie interesują mnie koszty zakupu piwa w biedronce bo wstyd mi zaprosić gości na piwo pod śmietnikiem. Podobnie nie interesuje mnie lista stacji radiowych, koncerty discopolowe, czy też wizyty gwiazd z polskich seriali. Lubię Łódź ...

I kończąc monolog który być może w końcu dotrze do podświadomości:

Następne Łódzkie Spotkanie planowane jest po okresie wakacyjnym - chyba że w między czasie wyniknie wyższa potrzeba chwili. W okresie wakacyjnym jestem jak najbardziej za inicjatywami plenerowymi grill, ognisko, wyjazd. O jednym wspomniałem już podczas wczorajszego spotkania.

PS. W trakcie odpowiadania dopisałeś - ale jednak nie zawsze byłeś na spotkaniach, sam rozpoznawałeś Adama na zdjęciach... Jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi to zachowaj je dla siebie. Co do wizytacji osób z regionu i spoza... nie zamęczaj ludzi bo każdy ma czas na życie prywatne i moment na spotkanie, czy też rozmowę o hobby... Nie ważne ile osób się zna ale co o Nas sądzą.

Spotkanie jest w formie luźnej jak ktoś nie ma czasu, siły, atmosfera, lokal, ludzie, termin lub towarzystwo nie odpowiada to nie przychodzi, lista jest po to aby wiedzieć organizacyjnie na jaką maksymalną ilość osób rezerwować miejsca. Wpisy na liście są na podstawie deklaracji uczestników. Bo do tego też miałeś jakieś uwagi.

Odpisałem ci prywatnie na FB, teraz nie pisałem nic o lokalu tylko temat o którym rozmawialiśmy akurat z Marcinem na spotkaniu, że taki pomysł powstał , i jeśli będzie miał zostać zrealizowany w innym miejscu to będzie, ale za organizacje wtedy nie wy będziecie odpowiadać tylko ta osoba która ten temat założy. Kto będzie miał przyjść to będzie a kto nie to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jak zwykle super, miło jest się spotkać w tak zacnym gronie. Kolejne oczywiście wskazane :) .

P.S. Czy to ważne jak się nazywa takie spotkanie ?? Nie lepiej zrobić podmianę w akwa czy odpieniek wyczyścić bądź szyby w akwa zamiast pisać o rzeczach w sumie nieistotnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1 lipca lokal Stereo Krogs organizuje pożegnalne koncerty. Lokal oficjalnie zmienia lokalizację. Z tej okazji chciałbym serdecznie podziękować właścicielowi, menadżerowi oraz obsłudze lokalu za umożliwienie nam spotkań w tak fajnej atmosferze. Lokal na sezon wakacyjny zostaje czasowo zamknięty, a tuż po wakacjach pojawi się w nowej lokalizacji (takich informacji mi udzielono).

Uspokajająco dla morszczaków - spotkanie powakacyjne odbędzie się również w Łodzi. Lokalizację postaram się ustalić równie dogodną pod względem komunikacyjnym i klimatycznym. Jeszcze kilka takich perełek istnieje. A być może będzie to nadal Stereo w nowej odsłonie.

Kto przejawia chęć pożegnania się z murami ma szansę 1 lipca wstęp wolny...

http://www.ftb.pl/ostatni-gwizdek_impreza_184661.htm

Dziękujemy wszystkim którzy pojawili się na dotychczasowych spotkaniach, oraz całemu zespołowi Stereo Krogs - atmosfera była mega

Radek i Piotrek - organizatorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was był zainteresowany życiem to zapraszam.

http://nano-reef.pl/topic/86596-s-akwarium-200l-bartola-stelaz-akwarium-sump-dolewka-chemia-sprzet-dzialajacy-zestaw/

Dam dobre ceny jak zwykle :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\W związku z zbliżającym się końcem 2016 wypadało by spotkać się w znanym i nieznanym gronie

Prosimy o propozycje terminu terminu spotkania a także o chętnych którzy chcieli by się spotkać

czekamy na sugestie i propozycję ludzi z polski centralnej odnośnie kiedy termin

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka- ciekawe miejsce, ale niestety bywa głośno.

Piwoteka- miejsce gdzie zwyklego piwa nie sprzedają, zato mają trunki z górnej półki, są tam piwa typowo dla smakoszy.

Nowy lokal zapiekarni- nie bylem ale podobno mają dużo miejsca, oraz wszelakie trunki.

Wszystkie lokale są w pobliżu ul. Piotrkowskiej, piwoteka na 6-go sierpnia, zapiekarnia piotrkowska 7x lub 8x (za x wybrana cyfra) a biblioteka nie pamiętam, ale wejście jest od Kościuszki.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za . Termin rzecz drugorzędna jakoś się dopasuje. Mikołaj pomyśl o lokalach masz możliwość częściej bywać w Łodzi niż ja.

Myślę że wszyscy dopiszą jak zawsze będzie super , bo to nie lokal tworzy klimat , a ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszyscy dopiszą jak zawsze będzie super , bo to nie lokal tworzy klimat , a ludzie.

Lokalu póki co szukać nie musimy :) sugestie mile widziane, zobaczymy czy lepsze niż obecny plan.

Pytanie dotyczy najbardziej terminu. listopad/grudzień i ilości osób chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

426527527_5_1000x700_nokia-108-dual-sim-wyswietlacz-do-wymiany-lub-na-czesci-lodzkie.jpg

Trochę słabo widoczne ale coś tam widać, jeśli chodzi o Listopad to w moim przypadku np 19 Listopada, pozostałe Soboty mam pracujące, Grafiku na grudzień jeszcze nie mam, jedno jest pewne w moim przypadku Piątki odpadają

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał przykro mi , że nie będziesz mógł pojawić się na spotkaniu. No niestety czasami praca nie pozwala. sam teraz widzisz , że niestety czasami trzeba pracować i pracodawca ma gdzieś twoje plany. Może uda Ci się załatwić zastępstwo.

Ja będę na pewno prawie emeryt..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie emeryt, przybędzie w służbowej maszynie? ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa, trzeba by się zorganizować ile osób będzie. Bo jeśli 5-6 to nie ma zadnego problemu z miejscem i w sumie nie trzeba rezerwować. Termin do ustalenia, jeden z pierwszych dwóch weekendów grudnia.

1.Mikołaj

2.Daria :)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj . Lotnik sie melduje :)

Jest sprawa, trzeba by się zorganizować ile osób będzie. Bo jeśli 5-6 to nie ma zadnego problemu z miejscem i w sumie nie trzeba rezerwować. Termin do ustalenia, jeden z pierwszych dwóch weekendów grudnia.

1.Mikołaj

2.Daria :)

3. Alfik1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

426527527_6_1000x700_nokia-108-dual-sim-wyswietlacz-do-wymiany-lub-na-czesci-.jpg

Dostałem już grafik na najbliższe 3 miesiące :) , bo o wolnym to muszę powiedzieć co najmniej 2 tygodnie wcześniej ale jak jest data nie ustalona to ja póki co tą decyzje co do terminu zostawiam wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na spotkanie 2 lub 3 grudnia. Lokal w zależności od chętnych myślę będzie zależał.

Sobota wieczorkiem myślę że większości by pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomciu póki co to zainteresowanie jest tak duże że możemy zrobić prywate kupić co trzeba i spotkać się prywatnie, bo w 3 czy 4 osoby to nawet ja u siebie temat ogarnę 10 Grudnia również sobie wolne załatwiłem :) tak więc w grudniu mam wszystkie soboty wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w dniach 2-3 grudnia z wiadomych przyczyn się nie odbędzie.

Dla uświadomienia - został tydzień mamy 4-5 osób wpisanych na listę - nic nie jest zarezerwowane. Lista nie rozbudowała się zbytnio. Stąd decyzja o przełożeniu terminu na później nieokreślony weekend- z mojej strony napiszę iż raczej piątek wieczór...

Sobota 10 grudnia ja odpadam mam inne spotkanie z którego nie mogę i nie chcę się urwać.

Czas na podsumowanie 2016r jak widać jeszcze nie nadszedł, ale nadejdzie.

Proszę kontynuujcie listę osób które chciały by spotkania oraz zaproponujcie termin jaki Wam pasuje... (w tym lub przyszłym roku). Termin proponujcie w sposób dla Was najwygodniej tu na fb na gg, sms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dopisuje się do listy,tym bardziej że już coś tam w baniaku się moczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w dniach 2-3 grudnia z wiadomych przyczyn się nie odbędzie.

Dla uświadomienia - został tydzień mamy 4-5 osób wpisanych na listę - nic nie jest zarezerwowane. Lista nie rozbudowała się zbytnio. Stąd decyzja o przełożeniu terminu na później nieokreślony weekend- z mojej strony napiszę iż raczej piątek wieczór...

Sobota 10 grudnia ja odpadam mam inne spotkanie z którego nie mogę i nie chcę się urwać.

Czas na podsumowanie 2016r jak widać jeszcze nie nadszedł, ale nadejdzie.

Proszę kontynuujcie listę osób które chciały by spotkania oraz zaproponujcie termin jaki Wam pasuje... (w tym lub przyszłym roku). Termin proponujcie w sposób dla Was najwygodniej tu na fb na gg, sms.

Akurat ja miałem na myśli żeby kiedyś też zrobić tak zwaną "Domówkę" ja w piątek odpadam z rannej zmiany wychodzę o 14:10 zanim dojedziemy do Zgierza to już jest 15:30 i zazwyczaj padam od razu na łóżko, a na południowej zmianie to wiadomo że nie dam rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mam rozumieć że nie jesteśmy zainteresowani spotkaniem się w miłym gronie na piwku ?????

Po raz ostatni pytam czy coś robimy czy zlewka ??

Jeśli tak proszę o listę proponowana data 16 .12.2016 po 18.00 rejon działania Łódź Piotrkowska

pozdrawiam

lista

1 bad_79

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.