Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Do grona sponsorów spotkania dołącza kolejny sklep :


http://jadwigamorska.pl  w darze otrzymamy 4 produkty z asortymentu sklepu. Coral Active 118ml, Klej Coral Scaper(fioletowy klej dwuskładnikowy), Sera Siporax Algovec 210g, oraz Sera Siporax Bio Active 210g

Za wszelkie okazane wsparcie bardzo dziękuję.
 

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja powinienem dotrzeć na czas, kończę pracę o 17 :D

 


1.Chwialek - organizacja spotkania
2.Bad_79
3.Tester - Bartek
4. Roman P.
5. Atgorscy
6.Co-2
7.TheDiize
8. Alfik 1980
9. maqp
10. Tomol
11. photosensible
12. xNaamahx9
13.Mariusz Z
14. Jukos
15. Sprytny
16.michalzgierz1989
17. solo
18. bestiakol
19. KrisNH
20. QSQ
21. Majki1975
22. M2Marko
23. mnicg
24. Sebastian
25. Paweł - ZOO
26.jacekberet
27. Maxkantor

28. Marcin? 

29. Ktoś 

30. DarekB30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zadeklarowanej obecności...
 

1.Chwialek - organizacja spotkania
2.Bad_79
3.Tester - Bartek
4. Roman P.
5. Atgorscy
6.Co-2
7.TheDiize
8. Alfik 1980
9. maqp
10. Tomol
11. photosensible
12. xNaamahx9
13.Mariusz Z
14. Jukos
15. Sprytny
16.michalzgierz1989
17. solo
18. bestiakol
19. KrisNH
20. QSQ
21. M2Marko
22. mnicg
23. Sebastian
24. Paweł - ZOO
25.jacekberet
26. Maxkantor
27. Marcin?
28. DarekB30

Jeszcze Płock ??? Koledzy nie ociągajcie się z decyzją warto do Nas przyjechać.

Teoretycznie listę zamykamy na liczbie 30 osób, więc jeszcze kilka osób się zmieści, praktycznie powyżej tej liczby miejsca we własnym zakresie.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz Darku to my sie w Milowce widzielismy. Jakies 4 lata temu [emoji6]


Tester.....wspomnienia...bezcenne ;-)

Dariusz Barcikowski

wysłane via Tapatalk Samsung Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę Asteriny

 


Szkło: 180x120x65cm Sump: 140x65x55cm Oświetlenie. Lampy LED ZetLight 200W - 4 szt Ogrzewanie: Fluval E 300W

Cyrkulacja. Jebao RW20 - 4 szt Obieg: Deltec E-FLOW 10 Odpieniacz: Bubble Król SuperMarin 300

Auto Dolewka + pompa dozująca: PacyficSun KORE 5TH Lampa UV: Aquanova 55W Filtr przepływowy: Vertex RX-U 2.0

Skala: Sucha Skała MARCO Skały, okolo 200 kg Podłoże : żywy piach Bio Aktywny żywo Aragonite Biały 9 kg - 10 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grona sponsorów dołącza firma zoolek oraz sklep Botia 2

Sponsorzy spotkania:

Firma http://www.sklep.aqua-trend.pl/ przekazała do rozlosowania dolewkę Levelautomatic Milestone i 5 pipet do karmienia korali.

Sklep http://www.coralhouse.pl/ postanowił przekazać do rozlosowania wśród uczestników spotkania 3 bony zakupowe każdy na kwotę 50zł, oraz dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania zostaną uhonorowani poprzez udzielenie rabatu w wysokości -10%. Rabat ten będzie aktywny dla uczestników spotkania przez okres miesiąca.

Sklep http://jadwigamorska.pl  w darze otrzymamy 4 produkty z asortymentu sklepu. Coral Active 118ml, Klej Coral Scaper(fioletowy klej dwuskładnikowy), Sera Siporax Algovec 210g, oraz Sera Siporax Bio Active 210g

Firma http://zoolek.pl/ podarowała dwa zestawy testów. Pozwalają one kontrolować takie parametry jak Ca, Cu, Ph, Mg.

Sklep Botia-Dwa ramach wsparcia sklep postanowił przekazać 5 bonów każdy o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym.


Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników spotkania mam nadzieję iż bonus będzie stanowił dla Was miły dodatek.

Targowisko Spotkaniowe

Przyjmę, przygarnę, zaopiekuję się, oddam, proszę o wsparcie...

1) Roman P. dzikie wężowidła, wieloszczety, ślimaki, kraby inne drobne żyjątka. Zbiornik Romana wraca do życia co mnie osobiście bardzo cieszy.

2) photosensible przygarnę szczepki miękkich, poszukuję cyrkulatora 1000-1500l/h odnośnie wody kwestia chyba już się wyjaśniła...

3) maxkantor oddam wodę z podmianki 28.02.2017 około 150l, przyjmę asteriny.

4) KrisNH zbiornik w fazie rozruchu, przyjmę ekipę czyszczącą, szczepki miękkich, kraby, wieloszczety, wężowidła.

5) mincg przyjmę szczepki miękkich. Wodę tez przyjmę kolo 70l

6) bestiakol przygarnę wężowidła dzikie, oddam dzikie ślimaki.

 

Kupię:

1) Cuba41 błazenka,zoantusy,jeżowca,kraby i ślimaki kopiące

2) bestiakol  montiporę talerzową fioletową, ricordea, euphyllia glabrescens, montipore stalową oraz zieloną, clavularia papaya. Interesują mnie małe szczepki.  

3) QSQ niebieskie zielone grzyby birareum trawiaste zielone ( Actinodiscus, Cladiella ,Discoma,Rhodactis,Ricordea )

Sprzedam:

1) CO2

Sprzedam szczepki korali,zoa 15-35zł, caulastra 50złlarge.IMG_6425.JPG.52b2151a558981f48f396

large.IMG_6429.JPG.2442de2a4b3c0a310e3ac


2) Chwialek

Ceny 10 do 50zł wyjątek stanowi euphylia z jasnymi końcówkami trudno określić 1-2 główki mordki napewno 2  jej cena to 100zł. Korale przestawione dla potrzeb zdjęcia na piasek stąd niektóre obrażone.
large.1.jpg.c3798c875851bd83ffb78badb68e
large.2.jpg.dcca8a5cec9a09d10c4e15f246d8
large.5.jpg.47bd84325f4bfef63b443f0d1b99
 

3) bestiakol

Sprzedam ślimaki turbo i eupilica po 5 zł. oraz szczepki Caulastrea po 8 złoty główka. 

487306922_1_644x461_slimaki-turbo-euplica-caulastrea-akwarium-morskie-lodz-w-wa-warszawa.jpg

WP_20170220_21_11_20_Pro.jpg

 

 


Dla każdego coś miłego. Mam nadzieję że nikogo i niczego nie pominąłem... do zobaczenia już jutro.

Lista zadeklarowanej obecności...
 

1.Chwialek - organizacja spotkania
2.Bad_79
3.Tester - Bartek
4. Roman P.
5. Atgorscy
6.Co-2
7.TheDiize
8. Alfik 1980
9. maqp
10. Tomol
11. photosensible
12. xNaamahx9
13.Mariusz Z
14. Jukos
15. Sprytny
16.michalzgierz1989
17. solo
18. bestiakol
19. KrisNH
20. QSQ
21. M2Marko
22. mnicg
23. Sebastian
24. Paweł - ZOO
25.jacekberet
26. Maxkantor
27. Marcin?
28. DarekB30
29. Michał

Teoretycznie listę zamykamy na liczbie 30 osób, więc jeszcze kilka osób się zmieści, praktycznie powyżej tej liczby miejsca we własnym zakresie.

Koledzy z Płocka ?

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie będę jeszcze z kumplem.

Dodam, że chętnie kupię/ przygarnę małą szczepkę stylophora milka

i sprzedam odpieniacz reef octopus nw 110

p.s. tylko jak ja się żonie wytłumaczę że z nowym zwierzakiem się w domu pojawiam ;)

Edytowane przez Jukos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, chwialek napisał:
Do grona sponsorów dołącza firma zoolek oraz sklep Botia 2

Sponsorzy spotkania:
Firma http://www.sklep.aqua-trend.pl/ przekazała do rozlosowania dolewkę Levelautomatic Milestone i 5 pipet do karmienia korali.
Sklep http://www.coralhouse.pl/ postanowił przekazać do rozlosowania wśród uczestników spotkania 3 bony zakupowe każdy na kwotę 50zł, oraz dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania zostaną uhonorowani poprzez udzielenie rabatu w wysokości -10%. Rabat ten będzie aktywny dla uczestników spotkania przez okres miesiąca.
Sklep http://jadwigamorska.pl  w darze otrzymamy 4 produkty z asortymentu sklepu. Coral Active 118ml, Klej Coral Scaper(fioletowy klej dwuskładnikowy), Sera Siporax Algovec 210g, oraz Sera Siporax Bio Active 210g
Firma http://zoolek.pl/ podarowała dwa zestawy testów. Pozwalają one kontrolować takie parametry jak Ca, Cu, Ph, Mg.

Sklep Botia-Dwa ramach wsparcia sklep postanowił przekazać 5 bonów każdy o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym.


Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników spotkania mam nadzieję iż bonus będzie stanowił dla Was miły dodatek.
Targowisko Spotkaniowe

Przyjmę, przygarnę, zaopiekuję się, oddam, proszę o wsparcie...

1) Roman P. dzikie wężowidła, wieloszczety, ślimaki, kraby inne drobne żyjątka. Zbiornik Romana wraca do życia co mnie osobiście bardzo cieszy.

2) photosensible przygarnę szczepki miękkich, poszukuję cyrkulatora 1000-1500l/h odnośnie wody kwestia chyba już się wyjaśniła...

3) maxkantor oddam wodę z podmianki 28.02.2017 około 150l, przyjmę asteriny.

4) KrisNH zbiornik w fazie rozruchu, przyjmę ekipę czyszczącą, szczepki miękkich, kraby, wieloszczety, wężowidła.

5) mincg przyjmę szczepki miękkich. Wodę tez przyjmę kolo 70l
6) bestiakol przygarnę wężowidła dzikie, oddam dzikie ślimaki.
 
Kupię:

1) Cuba41 błazenka,zoantusy,jeżowca,kraby i ślimaki kopiące

2) bestiakol  montiporę talerzową fioletową, ricordea, euphyllia glabrescens, montipore stalową oraz zieloną, clavularia papaya. Interesują mnie małe szczepki.  
3) QSQ niebieskie zielone grzyby birareum trawiaste zielone ( Actinodiscus, Cladiella ,Discoma,Rhodactis,Ricordea )
Sprzedam:

1) CO2
Sprzedam szczepki korali,zoa 15-35zł, caulastra 50złlarge.IMG_6425.JPG.52b2151a558981f48f3967e080f6e1d8.JPG
large.IMG_6429.JPG.2442de2a4b3c0a310e3ac73dc25f0a35.JPG

2) Chwialek

Ceny 10 do 50zł wyjątek stanowi euphylia z jasnymi końcówkami trudno określić 1-2 główki mordki napewno 2  jej cena to 100zł. Korale przestawione dla potrzeb zdjęcia na piasek stąd niektóre obrażone.
large.1.jpg.c3798c875851bd83ffb78badb68e5692.jpg
large.2.jpg.dcca8a5cec9a09d10c4e15f246d87cec.jpg
large.5.jpg.47bd84325f4bfef63b443f0d1b9976af.jpg
 
3) bestiakol

Sprzedam ślimaki turbo i eupilica po 5 zł. oraz szczepki Caulastrea po 8 złoty główka. 
487306922_1_644x461_slimaki-turbo-euplica-caulastrea-akwarium-morskie-lodz-w-wa-warszawa.jpg
WP_20170220_21_11_20_Pro.jpg
 
 

Dla każdego coś miłego. Mam nadzieję że nikogo i niczego nie pominąłem... do zobaczenia już jutro.
Lista zadeklarowanej obecności...
 
1.Chwialek - organizacja spotkania
2.Bad_79
3.Tester - Bartek
4. Roman P.
5. Atgorscy
6.Co-2
7.TheDiize
8. Alfik 1980
9. maqp
10. Tomol
11. photosensible
12. xNaamahx9
13.Mariusz Z
14. Jukos
15. Sprytny
16.michalzgierz1989
17. solo
18. bestiakol
19. KrisNH
20. QSQ
21. M2Marko
22. mnicg
23. Sebastian
24. Paweł - ZOO
25.jacekberet
26. Maxkantor
27. Marcin?
28. DarekB30
29. Michał

Teoretycznie listę zamykamy na liczbie 30 osób, więc jeszcze kilka osób się zmieści, praktycznie powyżej tej liczby miejsca we własnym zakresie.
Koledzy z Płocka ?

 


Nas będzie dwoje..ja i lepsza połowa ;-)

Dariusz Barcikowski

wysłane via Tapatalk Samsung Galaxy S7

 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich witam miło bedzie w tak miłym gronie zawitać z wami wszystkimi na spotkaniu .

Chciałem serdecznie ppdziekowac chwialek za ogarnięcia tegoż spotkanią. Naszym sponsorom których grono robi się coraz wieksze

Wam wszystkim którzy dziś będą także wielkie dzięki to wy tworzyć ta silna grupę .

Miłej zabawy 

To do 18.00 i zapraszamy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za super spotkanie.  Do zobaczenia w przyszłości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie!

Już się nie mogę doczekać kolejnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za spotkanie. Miło było poznać nowe twarze, spotkać znajomych i powspominać ;-)

Dariusz Barcikowski

wysłane via Tapatalk Samsung Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super. Wielkie dzięki dla organizatorów i sponsorów nagród

 


Szkło: 180x120x65cm Sump: 140x65x55cm Oświetlenie. Lampy LED ZetLight 200W - 4 szt Ogrzewanie: Fluval E 300W

Cyrkulacja. Jebao RW20 - 4 szt Obieg: Deltec E-FLOW 10 Odpieniacz: Bubble Król SuperMarin 300

Auto Dolewka + pompa dozująca: PacyficSun KORE 5TH Lampa UV: Aquanova 55W Filtr przepływowy: Vertex RX-U 2.0

Skala: Sucha Skała MARCO Skały, okolo 200 kg Podłoże : żywy piach Bio Aktywny żywo Aragonite Biały 9 kg - 10 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze było super. Grono nasze się piwiększa ze spotkania na spotkanie. Dzięki wielkie Piotr za organizację spotkania , sponsorom za nagrody, a wam koleżanki i koledzy za zajebistą atmosfere. Do zobaczenia wkrótce.Lotnik

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super, podziękowania dla organizatora i sponsorów,  miło było spotkać wszystkich w szczególności tych co pierwszy raz byli na spotkaniu. Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś pamiątkowe fotki?

Podziękowanie dla organizatora i uczestników spotkania za super atmosferę oraz sponsorom za super prezenty. Miło było poznać nowych posolonych z regionu, chociaż ze względu na mój krótki pobyt nie wszystkich poznałem.

Dziękuję również Michałowi ze Zgierza  że znalazł chwilę czasu żeby wpaść na spotkanie i przywitać się z uczestnikami

Dziękuje wszystkim za dary.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki wszystkim :D Fotorelacja wkrótce :)

 


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję ☺ a może jakieś foty dla potomnych?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co byli wiedzą ile reszta straciła. Wszystkim obecnym dziękuję za przybycie, jak widać Łódź ma dostęp do morza.

Wielkie podziękowania dla Sponsorów jakimi byli...
aquatrendbjb.jpg
coralhousebeb.jpg
jadwigafkf.jpg
zoolek.jpg
botia.jpg

Specjalne podziękowania należą się również Twórcom i całemu zespołowi forum http://www.nano-reef.pl gdyż to dzięki temu miejscu wielu z Nas udało się postawić swoją pierwszą solniczkę, poznać grupę pozytywnie zakręconych ludzi, oraz przyciągnąć nowych nie znanych nam dotychczas morszczaków z dalszej i bliższej okolicy.

PS. Koledzy z Płocka nie wiedzą ile stracili - specjalnie dla Was mieliśmy zagadać z sąsiednim stolikiem o wolną tancerkę na całą noc. Ale cóż nie było was więc żałujcie. Rewizyta mimo to Was nie ominie i tak przyjedziemy, ale już takiej tancerki nie będzie...

Fotorelacja wkrótce.
 

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję za spotkanie! Cieszę się, że udało mi się dotrzeć :D 


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img4708wuw.jpg

img4715.jpg

img4718.jpg

img4709.jpg

wp20170303201458.jpg

 

Dzielne grono walczyło do końca...
 

img4750zdz.jpg

img4748dyd.jpg

Prawie każdy się załapał na zdjęcie... Mam nadzieję iż zdjęcia nie znikną w odmętach internetu.

Autorem większości zdjęć CO2 - ale jako iż siebie nie uwiecznił to niespodzianka z telefonu też się trafiła.

 

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2017 o 07:30, chwialek napisał:

Ci co byli wiedzą ile reszta straciła. Wszystkim obecnym dziękuję za przybycie, jak widać Łódź ma dostęp do morza.

Wielkie podziękowania dla Sponsorów jakimi byli...
aquatrendbjb.jpg
coralhousebeb.jpg
jadwigafkf.jpg
zoolek.jpg
botia.jpg

Specjalne podziękowania należą się również Twórcom i całemu zespołowi forum http://www.nano-reef.pl gdyż to dzięki temu miejscu wielu z Nas udało się postawić swoją pierwszą solniczkę, poznać grupę pozytywnie zakręconych ludzi, oraz przyciągnąć nowych nie znanych nam dotychczas morszczaków z dalszej i bliższej okolicy.

PS. Koledzy z Płocka nie wiedzą ile stracili - specjalnie dla Was mieliśmy zagadać z sąsiednim stolikiem o wolną tancerkę na całą noc. Ale cóż nie było was więc żałujcie. Rewizyta mimo to Was nie ominie i tak przyjedziemy, ale już takiej tancerki nie będzie...

Fotorelacja wkrótce.
 

Tak w kwestii naszych sponsorów,

W wyniku losowania stałem się posiadaczem bonu zakupowego firmy Coral house oraz dwóch kodów rabatowych.

Zadzwoniłem do Konrada i telefonicznie uzgodniliśmy warunki zakupu pewnej soli wraz z dostawą oraz moją dopłatą do zakupu. Na uzgodnionych warunkach moje wygrane miały być rozliczone. Po czym poprzez sms podałem (przypomniałem) adres do wysyłki.

Po kilku dniach próbowałem nawiązać kontakt telefoniczny żeby czegoś się dowiedzieć w interesującej mnie kwestii. Jednak bez skutku.

Na dzień dzisiejszy moja "nagroda" jest w dalszym ciągu paskiem papieru z napisem wygrałeś.

Będę miał pamiątkę z naszego fajnego spotkania.

Lepiej żebym nic nie wylosował.Nie miał bym sponsorowego kaca.

P.S.Sól zakupiłem w erybce z błyskawiczną dostawą.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.