Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj

7. Tomol

8. Michałzgierz1989

9. Prospero

10. Bodzio71

Lista tworzona w celu porządkowym z osób które zadeklarowały chęć spotkania i miłego spędzenia czasu.

PS w Łodzi nie ma kobiet z morskim hobby ? Czy może któryś z kolegów tak onieśmiela płeć piękną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę z dziewczyną którą próbuje namówić na morskie jako lampe jednak niestety boi sie hałasu :-D ale ma juz wymazone 30l z blaznami i ukwilem ;-)

Edyta by mogła wpaść, ale to Michał byś jej powiedzial

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Będę z dziewczyną którą próbuje namówić na morskie jako lampe jednak niestety boi sie hałasu :-D ale ma juz wymazone 30l z blaznami i ukwilem ;-)

Edyta by mogła wpaść, ale to Michał byś jej powiedzial o spotkaniu przez tel

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta dostała ode mnie wiadomość :) ale czy przyjdzie to już nie ode mnie zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy posoleni koledzy i koleżanki w związku z potrzebą rezerwacji stolików prosimy o dopisywania się do listy w niedziele wieczorkiem chciałbym zrobić rezerwacje także prosimy o zapisywanie sie

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy posoleni koledzy i koleżanki w związku z potrzebą rezerwacji stolików prosimy o dopisywania się do listy w niedziele wieczorkiem chciałbym zrobić rezerwacje także prosimy o zapisywanie sie

Na obecną chwilę mamy 11 osób...

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj + 1

7. Tomol

8. Michałzgierz1989

9. Prospero

10. Bodzio71

Jako że wcześniej były głosy iż spotkanie daleko, godzina dojazdu w jedną godzina w drugą stronę to teraz na ten fakt teraz trudno narzekać. Zachęcam do zapisania się do listy. Jeśli ktoś z obecnie zapisanych osób chciałby przyjść z kimś to również można dopisać +1 +2...

Ważne aby do niedzieli 29.11.2015 była przybliżona liczba chętnych. Zapraszamy chociaż na chwilę. Impreza przewidziana jest do zamknięcia lokalu.

Marek, Rysiek nadal nie widoczni na liście...

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek I Marek jeszcze nie są w 100 % Pewni okaże się przed tym dniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z botii by wpadl? Będzie nas sporo, ktoś czegoś zawsze potrzebuje wiec mozna by sie dogadać i pogadac jak sprawa w lodzi wyglada a nie pisać na forum jak jest i nic z tym nie robic. Mamy juz jeden sklep, gdzie można coś kupić, może rozwineli by sie i zrobili sklep z prawdziwego zdarzenia dzięki naszym radą.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji tematu i pojawienia się na wielu morszczaków to przyjmę chętnie jakieś korale na spotkaniu. Jeśli ktoś z Was ma nadwyżkę, albo zdecyduje się lekko podciąć bo mu zarosło to dajcie znać, chętnie się zaopiekuję.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naj bardziej dobry pomysł a i na pewno u ciebie da się coś ukruszyc w zamian a to najlepsza metoda zasiedlania zbiornikow

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z botii by wpadl? Będzie nas sporo, ktoś czegoś zawsze potrzebuje wiec mozna by sie dogadać i pogadac jak sprawa w lodzi wyglada a nie pisać na forum jak jest i nic z tym nie robic. Mamy juz jeden sklep, gdzie można coś kupić, może rozwineli by sie i zrobili sklep z prawdziwego zdarzenia dzięki naszym radą.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Napisałem już wcześniej że Michał został przeze mnie powiadomiony i za pewne się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam drodzy posoleni lodz czy jeszcze ktoś deklaruje się na spotkań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radek Oczywiście jakby miał co łamać to bym się nie zastanawiał, po ogarnięciu plagi aiptasii mam tylko 4 korale...i to szczepki :) więc na ten moment mogę tylko przyjmować. Przed przesiadką przekazałem praktycznie wszystkie korale naszemu najlepszemu mechanikowi śmigłowców :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że lista jest taka

1. Bad

2. Chwialek

3. Alfik1980

4. Bartol

5. maqp

6. Mikołaj + 1

7. Tomol

8. Michałzgierz1989

9. Prospero

10. Bodzio71

11. mariuszZ

12. Botia

P.S. Ja po przesiadce na większe też potrzebuje jak nie skały czy korali ale podchodzę do tego na spokojnie. Cierpliwość w morskim z tego co zauważyłem to duża zaleta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :) Zostało mi pewnie z 80kg :D głównie MarcoRocks :) skały chyba czas wystawić na alledrogo :D albo gotowy scaping porobię:)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek przyjedziesz do mnie to coś połamiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Jadę na spotkanie mogę kogoś zabrać ze Zgierza :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Jadę na spotkanie mogę kogoś zabrać ze Zgierza :thumbsup:

Wytrzymałeś nas do ostatniej chwili... Miło będzie się spotkać i porozmawiać.

Patrząc na listę to na spotkanie znowu dotrze więcej osób spoza Łodzi niż z samego miasta co to w Łodzi nie ma już solniczek ? Bo na kwestie dojazdu to teraz już nie da się narzekać. I albo mi się wydaje albo z Pabianic również nie ma reprezentacji.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to na liście z Łodzi prawie nikogo nie ma :) poza Radkiem I Piotrkiem, a reszta albo nie chce się spotkać albo czeka do ostatniej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że twoje Korzenie to Konstantynów :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd są ludzie czy z Łodzi to najmniejszy szczegół spotkanie grudniowe 2015 Łódź jak głosi temat jest otwarte więc jeśli ktoś z innego miasta przejawia chęć poznania kilku osób z naszego regionu jest również mile widziany... fajnie jest gdy mamy potwierdzenie bo wtedy ułatwia to zarezerwowanie stolika. Tak aby każdy miał na czym siedzieć.

Ale z Łodzi jest Radek, Piotrek, Botia?, ale podejrzewam że nie tylko oni...

Co wy na to aby po spotkaniu napisać łączny litraż naszych baniaków w temacie?

Z listy obecnie wynika 13+1 osób.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale miło że lista rozrasta się mam nadzieje ze to nie koniec uczestników

Pamiętajcie nie każdy ma czas ale miło że spotkanie się odbędzie i nadal zapraszamy chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.