Skocz do zawartości
patunho

Trójmiasto i Okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Temat założony dla osób z Trójmiasta .

Chciałbym poszukać osób z którymi można się spotkać pogadać , powymieniać itd

Być może przyda się pomoc w realu więc śmiało się wpisywać :)

Pozdrawiam Patryk - Rotmanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pomorskich morszczakow Zglaszam Gdynia Karwiny :) Jak tylko powroce do kraju bardzo chetnie powymieniam koraliki, w styczniu powstaje 120x50x60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie konkretnie trójmiasto, ale niedaleko więc na pogaduchy i wymiany chętnie się piszę. Oferuję kompletną pomoc w naprawach, serwisowaniu i przeróbkach dowolnej elektroniki i elektryki morskiej.

Pozdrawiam Grzegorz - Starogard Gdański


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomoc się przyda ,ponieważ startuję z 2 tematem "skromnym" 200 L ale zawsze :)

Na targowisku mało ofert z życiem z naszych okolic więc chętnię kupię jakieś fajne szczepki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie korale Ciebie interesują ale kilka SPS-ów mam na zbyciu i zapraszam do Rumi.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

Ja też się piszę na jakieś spotkanie kiedyś czy wymianę szczepek itp.

Na razie mam na zbyciu ładnego zielonego sarcopythona bo mi się mnoży jak głupi :)

@Jacek, obserwuje Twój temat o nadwyżkach z akwarium i postaram się odezwać w tym temacie po nowym roku :)

Moja lokalizacja - Gdynia Witomino :)

pozdrawiam

Janek

Edytowane przez sliwka220 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone sarco biore w ciemno :) Moje kraby dzikusy lubią grzybki.

pozdrawiam z Gdańska z 200 litrami dla skał i krabiszonów.


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jacek twarde chyba pod ledami odpadają :) LPS i miękkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Jacka56 to stanowczo polecam. To są szczepy a nie szczepki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też jestem z 3city. Zbiornik kończy faze dojrzewania. Chetnie odkupie/przygarnę jakieś szczepki miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 3miasto i okolice. Mam niedawno zalany zbiornik. Jestem w grupie tych co potrzebują :-) Gdańsk Nowy Port.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś z Forumowiczów zamieszkuje Pruszcz Gdański i pobliskie wioski ?


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumia wita!!!

Witam kolegów z Trójmiasta i Trójmiasta Kaszubskiego :)

W planach odpalenie morskiego około 200 litrów na czerwiec br.

Forum czytane od dwóch lat.

Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi przy starcie co i jak.

Może jakieś spotkanie na żywo...


START - 30.06.2016r. zbiornik: 80x60x50h (240l) + sump 70x40x45h (126l) w tym dolewka (30l), LR (11,75kg) + DR (1,20kg) + LS (9,07kg) + LW (230l), sól: Red Sea Salt, światło: ATI Sunpower 8x24W, filtracja: Twistman OB-150-IN + siporax (2l) + Sorbotech carbon LG95, suplementacja: Balling + niezbędne pierwiastki, obieg: Jebao DCT-6000, cyrkulacja: Tunze 6055 ze sterownikiem Tunze 7091 + Tunze 6015, dolewka: Tunze Osmolator Universal 3155.000, obsada: korale miękkie, LPS, SPS, ryby, ślimaki, rozgwiazdy, wężowidło, krewetki

fb17f8dde0016dd2f1533933c592bd5cu1369a1218.png

IMG_20180331_204727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko. Czy ktoś w rejonie Gdańska Kokoszek ma pożyczyć TDS lub możliwość kalibracji TDS gdyż zakupiłem TDS3 ale nie jestem pewny co do jego wiarygodności. Pokazuje mi z kranowki 294PPM po osmozie 37PPM a po DI 14PPM. Chyba trochę za dużo i nie wiem czy nadeszła pora na wymianę membrany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Tds leży w szafce. Zapraszam na oględziny nowego projektu i po brzydala to sprawdzimy Tds'y ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie gdzie w trójmieście, a najlepiej Gdynia, Rumia, Reda lub Wejherowo mogę zlecić wykonanie akwa OW z kominem i sumpem, który to zostanie zbudowany zgodnie ze sztuką? Liczę na szklarza, który robi takie szkła i na jego perfekcyjne wykonanie w rozsądnej cenie.


START - 30.06.2016r. zbiornik: 80x60x50h (240l) + sump 70x40x45h (126l) w tym dolewka (30l), LR (11,75kg) + DR (1,20kg) + LS (9,07kg) + LW (230l), sól: Red Sea Salt, światło: ATI Sunpower 8x24W, filtracja: Twistman OB-150-IN + siporax (2l) + Sorbotech carbon LG95, suplementacja: Balling + niezbędne pierwiastki, obieg: Jebao DCT-6000, cyrkulacja: Tunze 6055 ze sterownikiem Tunze 7091 + Tunze 6015, dolewka: Tunze Osmolator Universal 3155.000, obsada: korale miękkie, LPS, SPS, ryby, ślimaki, rozgwiazdy, wężowidło, krewetki

fb17f8dde0016dd2f1533933c592bd5cu1369a1218.png

IMG_20180331_204727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie gdzie w trójmieście, a najlepiej Gdynia, Rumia, Reda lub Wejherowo mogę zlecić wykonanie akwa OW z kominem i sumpem, który to zostanie zbudowany zgodnie ze sztuką? Liczę na szklarza, który robi takie szkła i na jego perfekcyjne wykonanie w rozsądnej cenie.

wydaje mi sie, ze w reefshopie uzyskasz kompleksowa pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja baniak kleilem u Seba wykonanie bardzo dobre a i cena lepsza jak w RF , wiem bo miałem oferty


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżankę :)

Na pogaduchy o baniaku zawsze chętna.

post-18274-0-60832300-1452108213_thumb.jpg

Zoa zawsze na sprzedaż.

Pozdrawiam z Szemuda.


Pozdrawiam

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu dopiero dziś się dowiaduje, że masz zoa na sprzedaż ? A mam kawałek do Ciebie. Mogę na priv jakieś fotki z cenami i datą kiedy mogę podjechać ?


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj zoa trzymaj jak akwarium dojrzeje to chętnie zobaczę co tam masz i za ile ,

ew. daj fotki na priv nie róbmy tutaj targowiska to może już teraz coś zarezerwuję :D


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Tds leży w szafce. Zapraszam na oględziny nowego projektu i po brzydala to sprawdzimy Tds'y ;)

Siema Daniel. Wpadnę w tym tygodniu bo jestem ciekawy Twojego nowego baniaka. A co do TDS to chyba dobrze wskazuje. Wymieniłem prefiltry i DI i po osmozie wynik 008 a po DI 000 wiec przyczyna znana. Ale zabiorę do Ciebie o porównamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję xenii, w sklepach też nie widać. Ma ktoś może z okolic Trójmiasta?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni były resztki.


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.