Skocz do zawartości
Gość

[180 LPS] Debora

Rekomendowane odpowiedzi

No po prostu miodzio!!!

Gratuluję takiego zbiornika. 

PS: jak to dobrze, że plotki nie okazały się prawdą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Przemek78 napisał:

Jak zwykle pięknie.

A niedawno ktoś krzyczał na forum, że akwarium już nie istnieje :)

mowa chyba była o SPS-owym zbiorniku


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kij w mrowisko :)

Deb - daj całość a nie wybrane korale - skąd mamy wiedzieć, że to z Twojego zbiornika ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,no i pieknie a duma mnie rozpiera poprzez lokalny patryjotyzm,gdyz przez rok w latach osiemdziesiatych mieszkalem w Jaworznie,krotko ale intensywnie...Pokaz na Wacpanna cale akwarium...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za koral na pierwszym zdjęciu?

Wysłane z Samsunga Galaxy S7 EDGE z Tapatalk


400L w obiegu, Schuran 150 , 5 L siporax, lampa T5/led DIY . Zeovit

Start 01.07.2014

0305c8113b0ae8718c033163a3be9263u293a275.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kij w mrowisko [emoji4]
Deb - daj całość a nie wybrane korale - skąd mamy wiedzieć, że to z Twojego zbiornika ? [emoji4]

To samo pomyślałem jak oglądałem zdjęcia [emoji16]

Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie,nawet właściciel tego zbiornika już nie istnieje na tym forum

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sygen napisał:

dobre pytanie,nawet właściciel już nie istnieje na tym forum

jak tu się nie zgodzić :D


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AnT @Sygen @Jacek-Ciechocinek

W imieniu Debory z całą pewnością mogę stwierdzić, że ten zbiornik już nie istnieje w tamtej formie. 

Skąd taka pewność możecie pomyśleć? 

Otóż od jakiegoś czasu prowadzę swój zbiornik w tym szkle, na tym stelażu i z tym sumpem. 

Zapraszam do 210.dot (gdzie dot oznacza Debora Old Tank) 

 

Edytowane przez dadario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dadario napisał:

@AnT @Sygen @Jacek-Ciechocinek

W imieniu Debory z całą pewnością mogę stwierdzić, że ten zbiornik już nie istnieje w tamtej formie. 

Skąd taka pewność możecie pomyśleć? 

Otóż od jakiegoś czasu prowadzę swój zbiornik w tym szkle, na tym stelażu i z tym sumpem. 

Zapraszam do 210.dot (gdzie dot oznacza Debora Old Tank) 

 

Bo to było w pewnym okresie pokazywanie zbiornika sps i lps pod reklamę fioletowych buteleczek,wielkie bum jak to buteleczki robią czary achy i ochy a teraz jak interes ruszył to zbiorników prawdopodobnie brak


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sygen napisał:

Bo to było w pewnym okresie pokazywanie zbiornika sps i lps pod reklamę fioletowych buteleczek,wielkie bum jak to buteleczki robią czary achy i ochy a teraz jak interes ruszył to zbiorników prawdopodobnie brak

Być może, ale moim zdaniem produkty AF robią robotę, przynajmniej w rękąch dobrego akwarystyka. A jeśli można było jako reklamę pokazać i opisać zbiornik prowadzony ich metodą to czemu nie. Szkoda, że Debora wycofała się z życia forum... Ciekawy jestem co dzieje się z jej projektem sps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dadario napisał:

Być może, ale moim zdaniem produkty AF robią robotę, przynajmniej w rękąch dobrego akwarystyka. A jeśli można było jako reklamę pokazać i opisać zbiornik prowadzony ich metodą to czemu nie. Szkoda, że Debora wycofała się z życia forum... Ciekawy jestem co dzieje się z jej projektem sps. 

To pojechałeś z reklamą - ja jestem tępy i dla tego nie używam  i nie rozumiem 

To kiedy wiemy że jest dobrze i możemy je używać  ??? 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sygen napisał:

Bo to było w pewnym okresie pokazywanie zbiornika sps i lps pod reklamę fioletowych buteleczek,wielkie bum jak to buteleczki robią czary achy i ochy a teraz jak interes ruszył to zbiorników prawdopodobnie brak

Jak czytam takie posty, to nie dziwię się, że zlikwidowała konto :clowning

Jakoś akwaria egona, sewera, damiana nadal hulają. 

Jedna osoba coś zmieniła, już mamy teorie spiskowe :ph34r: lepsze od tvnu

To tylko hobby, nie obowiązek miec baniak - nie dajmy się zwariować. Brak weny, czasu, rodzina wazniejsza itp, samo zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Raffy14 napisał:

Jak czytam takie posty, to nie dziwię się, że zlikwidowała konto :clowning

Jakoś akwaria egona, sewera, damiana nadal hulają. 

Jedna osoba coś zmieniła, już mamy teorie spiskowe :ph34r: lepsze od tvnu

To tylko hobby, nie obowiązek miec baniak - nie dajmy się zwariować. Brak weny, czasu, rodzina wazniejsza itp, samo zycie.

to nie czytaj,hobby na rok dobry marketing 


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Raffy14 napisał:

Ok detektywie:ph34r:

nie krytykuję Ciebie obrońco


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nie bylo GB proponuję kawkę,rosołek,kotleta:D to już ta pora...:coffee:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, AnT napisał:

To pojechałeś z reklamą - ja jestem tępy i dla tego nie używam  i nie rozumiem 

To kiedy wiemy że jest dobrze i możemy je używać  ??? 

Ant Ty korale pociągniesz nawet na szambie. Uważam, że wykorzystanie jakichkolwiek produktów, nawet tych super premium, przez kiepskiego akwarystę nigdy nie przyniesie efektu. Aquaforest to jedna z wielu dróg. Mają moim zdaniem wszystko co potrzebne aby prowadzić zdrowy zbiornik. Czy to reklama, raczej nie. To po prostu moja osobista i całkowicie subiektywna ocena. 

Ciągle mnie dziwi podejście części użytkowników do właśnie tej marki. Rozumiem, że mają dosyć agresywny marketing i nie wszystkim może się to podobać, ale w porównaniu z innymi liniami producentów nie wypadają źle/gorzej. Po prostu jedna z wielu możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
5 minut temu, dadario napisał:

Uważam, że wykorzystanie jakichkolwiek produktów, nawet tych super premium, przez kiepskiego akwarystę nigdy nie przyniesie efektu. Aquaforest to jedna z wielu dróg.

ogólnie akwarystyka polega (tak przynajmniej mi się wydaje) na cierpliwości na testowaniu oddziaływaniu my zbiornik, tzn to co robię ma wpyw natychmiastowy lub długofalowy możemy obserwować efekty naszych decyzji i to czasami są wpadki i czasami sukcesy ale ogólnie wszystko to się składa na to że to jest takie fajne hobby ale dla cierpliwych i systematycznych,

50 minut temu, Sygen napisał:

to nie czytaj,hobby na rok dobry marketing 

słuchaj nie znasz nie wiesz na pewno a krytykujesz skąd wiesz życie to życie różnie bywa ludzie zwijają akwaria z różnych powodów, czasami z braku sukcesów, czasami z powodu pieniędzy czasami sytuacja nas zmusza sam niedawno prawie zlikwidowałem baniak ale jakoś się udało tego nie robić ( żona mi nie pozwoliła :) )  w tej kwesti zgadzam się w 100% z tym co napisał  Raffy14

42 minuty temu, @Beti napisał:

Panowie dawno nie bylo GB proponuję kawkę,rosołek,kotleta:D to już ta pora...:coffee:

images?q=tbn:ANd9GcQ_KBVBwdW0mG9IvqULXR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się dowiemy, że idealnym rozwiązaniem jest lanie syfu z odpieniacza bo przecież wywala to co najlepsze z akwarium :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.