Skocz do zawartości
nanoreef

Aquael Nano-Reef 30 l.- Oferta gotowego zestawu,start od razu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów :)

W związku z zakładaniem przeze mnie nowego,większego zbiornika, pozbywam się moich wcześniejszych szkiełek i części życia. Mam pytanie do początkujących akwarystów, czy byłby ktoś zainteresowany zakupem zestawu w którego skład wchodziłyby :

1) Akwarium 30x30x35 , Kaskada FZN-3 ,Lampa DECOLIGHT ( Kompletny zestaw )

2) Koralia nano 900

3) Dwie wersje układu żywej skały (konstrukcja z 3 oddzielnych części lub jedna żywa skała, zakupiona specjalnie pod to akwarium-dopasowana do tego zbiornika)

4) Kilka kilogramów piasku ATI Fiji White Sand

5) Błazenek ( mam trzy ) lub krewetka lysmata amboinensis

6) Mogę dorzucić szczepkę zoa toxic lub/i małą sinularię

7)* Jeśli kogoś to interesuję to dodam wodę z większego zbiornika w celu częściowego uniknięcia dojrzewania(skała jest dojrzała,z mojego większego akwarium)

Zbiornik ten, bez większych trudności będzie mógł wystartować praktycznie od razu,pomijając etapy najcięższego dojrzewania.

Czy byłby ktoś zainteresowany takim zestawem ? Jeśli tak to kontakt na PW lub wystawię post w dziale "Sprzedam". Możliwa będzie sprzedaż na części :)

W związku z tym,że zestaw jeszcze nie jest złożony, nie zamieściłem tego tematu w dziale "sprzedam",chcę dowiedzieć się czy jest zainteresowanie na taki zbiornik.Cena będzie do uzgodnienia :)

Edytowane przez nanoreef (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.