Skocz do zawartości
endriu3005

odebralem nowe akwarium - watpliwosci

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek,wiem,że prowadzisz aktualnie wojnę o swój wizerunek,ale skoro mam dostawę jutro akwarium chciałbym odpowiedzi na maila o której godzinie,muszę zamówić ludzi i im zapłacić bo moi ludzie w soboty nie pracują i nie będzie komu wnieść baniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, masz odwagę przemycać reklamy na NR (i jestem pewien, że wiesz o czym mówię) to miej też odwagę stawić czoła zarzutom stawianych przez twoich klientów.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek,wiem,że prowadzisz aktualnie wojnę o swój wizerunek,ale skoro mam dostawę jutro akwarium chciałbym odpowiedzi na maila o której godzinie,muszę zamówić ludzi i im zapłacić bo moi ludzie w soboty nie pracują i nie będzie komu wnieść baniaka.

Marek już to gdzieś niedawno słyszałem ,dokładnie ten sam problem :thumbup:

dziwie się, nie macie gdzieś tam na miejscu szklarzy?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam,ale mój szklarz policzył jakieś 400zł więcej i jakość sklejenia nie do przyjęcia,widziałem kilka baniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to poprzednie akwarium morskie? skąd?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar dlatego ja sie pofatygowalem pojechac osobiscie do skalara. Nie ma az tak daleko a warto pojechac zobaczyc hale wypchana samymi zbiirnikami morskimi roznych rozmiarow ksztaltow plus jego baniak w biurze :)

U przemka byla cena przystepna ale czas oczekiwania za dlugi. O czym mnie od razu poinformowal na kiedy moze byc zbiornik gotowy.

A co jego zbiirnikow widzialem juz kilka i jesli wszystko jest podane na rys plus obgadane to jest zrobione na tip top.

Edytowane przez Morsik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, masz odwagę przemycać reklamy na NR (i jestem pewien, że wiesz o czym mówię) to miej też odwagę stawić czoła zarzutom stawianych przez twoich klientów.

Tester pierwszy raz się do mnie odnosisz publicznie .Zarzucasz mi przemycanie reklamy,nie potrzebuje jej tutaj .Ja tylko głupi myślałem że jestem waszym kolega i jak jest temat w którym się znam mogę napisać .Ile tutaj jest moichbpostow które nie raz komuś pomogły lub maswietlily zasadność decyzji .

Nie zaglądam tu chcę pozyc jeszcze trochę.

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to poprzednie akwarium morskie? skąd?

Poprzednie miało być z Skalara i innych firm,ale drogo liczyli więc kupiłem a Aqua Medic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem przeczytac temat,ale sie nie da przez to przebrnac:unsure:. Natomiast tym bardziej "inteligętnym",ktorzy robia wycieczki (niemal) personalne do tych rzekomo mniej inteligentnych,tez bym polecil wujka google...:lol::lol::lol:.

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, masz odwagę przemycać reklamy na NR (i jestem pewien, że wiesz o czym mówię)

to miej też odwagę stawić czoła zarzutom stawianych przez twoich klientów.

Hola, hola.... nie zapędzaj się za daleko, bo niesmacznie się robi.

Chcesz być w porządku? To przeleć się po wątkach gdzie polecają sebastkowe odpieniacze, gdzie są podstawki pod szczepki

czy pojemniki do ballinga - żaden z nich nie jest sponsorem forum, a handluje za wiedzą i zgodą.

Więc albo bądź w porządku - albo dalej ciągnijcie ten cyrk, tylko nie oczekujcie szacunku...

Tester, ludzie głupi nie są, dziwne że wątki z odpieniaczami robionymi miesiącami, gdzie były i zaliczki i zapłata z góry,

jakoś dziwnie szybko umierały, natomiast ten się ciągnie na tyle długo że skończył mi się popcorn...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko jestem na tym forum, ale też nie zauważyłam, żeby Przemek "handlowal". To, co dotąd czytalam, to jedynie żale lub pochwały i polecenia jego klientów. Kiedy szukalam akwarium dajac oglossenie na forum, to nie dostałam na maila oferty "zrobię Ci tanio, dobrze i szybko, w tym czy tamtym sklepie Ci zrobią źle i drogo". Może troszkę Was poniosło. .. to przecież fajne, że my, zwykli początkujący morszczacy mamy dzięki forum szerszy dostęp do tańszych szczepek, akwariow, odpieniaczy czy pomp. Można handlować szczepkami, czy rybkami z własnej hodowli, a nie można sprzedać wlasnorecznie zrobionego akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dale - lec po popcorn w takim razie.

Jesli nie zrozumiales tego, co napisałem to nie moj problem.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, nie wiem czy w TV patrzeć czy tutaj...? Robi się temat roku hahahaha

A swoją drogą to ciekawe czy kupujący byłby taki "ostry" w cztery oczy ze sprzedającym, chodzi o to że pewno poleciałoby "nie o to mi chodziło" itp ..... albo ring, ja uważam że mata i rękawice rozwiązą każdy problem i nie dlatego żeby pokazać kto jest silniejszy ale po to aby się "wyładować", iść na browar, poprzepraszać i byłoby ok, UWIERZCIE TO DZIAŁA !!!

PS Swego szwagra (obecnego) hehe jak poznałem (a widziałem go naprawdę po raz 2 lub 3) to mu nos w 3 miejscach złamałem. Nie wiem czy to możliwe ale tak mu w szpitalu powiedzieli.

Poszło tylko o to, że on był na kilku misjach i był BYK a ja nie, to powiedziałem żebyśmy się sprawdzli.

To mój najlepszy i jedyny szwagier, tara jak w podlaskie jade to duch puszczy i Grzechu (szwagiero) i nie ma mocnych, konie z nim można kraść...!

Także kochani, więcej zrozumienia, przebaczenia bonie o to tu biega żeby się "opluwać"


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest sposób na robienie iteresow? Hehehe

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sposób - wczytaj się !!! - to sposób obrabiania sporów i działa, widać że nie miałeś z tym do czynienia

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, nie wiem czy w TV patrzeć czy tutaj...? Robi się temat roku hahahaha

A swoją drogą to ciekawe czy kupujący byłby taki "ostry" w cztery oczy ze sprzedającym, chodzi o to że pewno poleciałoby "nie o to mi chodziło" itp ..... albo ring, ja uważam że mata i rękawice rozwiązą każdy problem i nie dlatego żeby pokazać kto jest silniejszy ale po to aby się "wyładować", iść na browar, poprzepraszać i byłoby ok, UWIERZCIE TO DZIAŁA !!!

PS Swego szwagra (obecnego) hehe jak poznałem (a widziałem go naprawdę po raz 2 lub 3) to mu nos w 3 miejscach złamałem. Nie wiem czy to możliwe ale tak mu w szpitalu powiedzieli.

Poszło tylko o to, że on był na kilku misjach i był BYK a ja nie, to powiedziałem żebyśmy się sprawdzli.

To mój najlepszy i jedyny szwagier, tara jak w podlaskie jade to duch puszczy i Grzechu (szwagiero) i nie ma mocnych, konie z nim można kraść...!

Także kochani, więcej zrozumienia, przebaczenia bonie o to tu biega żeby się "opluwać"

kup sobie tez popcorn :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was że nie macie nic innego do roboty niż pisanie w tym temacie :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tsm popcorn, na diecie jestem, kurczaka se podgrzeje. :animier:


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tsm popcorn, na diecie jestem, kurczaka se podgrzeje. :animier:

no w sumie lepszy od popcornu :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy i samo zdrowie (choć niektórzy mówią że na dopalaczach i że indyk lepsiejszy)


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczka jest ok, tylko trzeba długo trzymać w piekarniku 2,5 godziny w 200stopniach, ale polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a parówki 3 min i też są ok :) hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tym razem juz sam prosze o powrot do glownego tematu. A jak nie bedzie wiecej wpisow w temacie to juz niech innych tez nie bedzie.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy i samo zdrowie (choć niektórzy mówią że na dopalaczach i że indyk lepsiejszy)

a pozniej piejemy jak koguty tutaj :animier:

Dobra, tym razem juz sam prosze o powrot do glownego tematu. A jak nie bedzie wiecej wpisow w temacie to juz niech innych tez nie bedzie.

poszlo juz calkiem w innym kierunku :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, nie wiem czy w TV patrzeć czy tutaj...? Robi się temat roku hahahaha

A swoją drogą to ciekawe czy kupujący byłby taki "ostry" w cztery oczy ze sprzedającym, chodzi o to że pewno poleciałoby "nie o to mi chodziło" itp ..... albo ring, ja uważam że mata i rękawice rozwiązą każdy problem i nie dlatego żeby pokazać kto jest silniejszy ale po to aby się "wyładować", iść na browar, poprzepraszać i byłoby ok, UWIERZCIE TO DZIAŁA !!!

PS Swego szwagra (obecnego) hehe jak poznałem (a widziałem go naprawdę po raz 2 lub 3) to mu nos w 3 miejscach złamałem. Nie wiem czy to możliwe ale tak mu w szpitalu powiedzieli.

Poszło tylko o to, że on był na kilku misjach i był BYK a ja nie, to powiedziałem żebyśmy się sprawdzli.

To mój najlepszy i jedyny szwagier, tara jak w podlaskie jade to duch puszczy i Grzechu (szwagiero) i nie ma mocnych, konie z nim można kraść...!

Także kochani, więcej zrozumienia, przebaczenia bonie o to tu biega żeby się "opluwać"

duch duchem A jaka kawówka :)


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.