Skocz do zawartości
fabi1990

[S] Nowy ReefMaster/ReefMax biały

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż ReefMax w kolorze białym. Nowy zestaw, karton trochę zdewastowany ale w akwarium wszystko sprawne i nowe, nigdy nie zalewany. Cena jaka mnie interesuje to 1200 do negocjacji. Najlepiej odbiór osobisty w Bydgoszczy lub Szczecinie, ewentualnie wysyłka kurierem.

post-15527-0-00642500-1455745571_thumb.jpg


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo rozsądne pieniądze mogę dorzucić do zestawu sól, piasek, bakterie, cyrkulacje, suplementy (mam wszystko poza skałą)


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T5


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratis do zestawu dodam sól Red Sea worek 4kg i żywy piasek 9,07kg argonit white.


Akwarium 1200L + Sump 450L, Odpieniacz BK500, Oświetlenie LED EcoTech Radion XR30W, Cyrkulacja EcoTech VorTech MP40 + MP60, Obieg Tunze Silence Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę za 1000 + przesyłka, bez gratisów.

Pozdrawiam


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.