Skocz do zawartości
Carolin

Korale, Ryby, Ukwiały, Rozgwiazda itp - likwidacja akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłam zlikwidować akwarium, bo zbieram kaskę na większe :p Tam będę chciała mieć wszystko zupełnie inaczej i z innymi koralami. No, jedynie może dwóch mi jest mocno szkoda, ale kiedyś sobie je kupię ponownie.

Do rzeczy: Sprzedam poniższe życie w cenach, które podam. Jeśli ktoś chciałby rozsądnie negocjować przy zakupie tych droższych, czy większej ilości, to jestem otwarta na propozycje. Sprzedaje najpierw wszystkie korale, ukwiały, rozgwiazdy ślimaki itp a ryby na końcu, bo ciężko będzie mi je złapać między tymi koralami i skałami. Później wrzucę też temat ze sprzedażą sprzętów, także zainteresowanych zachęcam do śledzenia. Ale oczywiście to już jak sprzedam całe życie.

Najchętniej wolałabym odbiór osobisty z kilku względów: raz, że chętni mogą zobaczyć na żywo co biorą, bo potem będzie, że się wydawał inny kolor czy rozmiar; dwa,że wysyłka jest dość droga (oczywiście taka, gdzie ktoś będzie uważał na paczkę i gdzie paczka dojdzie dnia następnego do godziny 12) bo dzwoniłam pytać to jest koszt 60-80zł; trzy, e nawet nie mam jak zapakować bo nie mam styroboxów anie woreczków a w słoikach strach wysyłać. Ceny daje dość rozsądne uważam, bo dużo niższe niż w sklepie, także opłaca się dojechać nawet te 60km. Ewentualnie ponieważ jestem mobilna, mogę za te 30zł dowieźć powiedzmy do 50km w jedną stronę od Ogrodzieńca (woj. śląskie, koło Zawiercia), czy też możemy się spotkać w połowie drogi - ja zrobię 50, ty 50 i się spotkamy.

Część korali już poszła drogą pantoflową, a na sprzedaż zostały mi:

1. Scolymia Australis - moja perełka, pięknie się pompuje i pięknie wygląda - 650zł REZERWACJA JANUSZZABRZE

215cf80070943f5a.jpg

7da3e4688b180a4d.jpg

6. Ricordea Yuma pomarańcz - rzadki kolor, mój rarytasik. Szybko się dzieli, kolor dużo ładniejszy niż na tym zdjęciu, bardziej żywy - 400zł REZERWACJA JANUSZZABRZE

214eb7a75c19f2a4.jpg

11. Rhodactis zielony 1 duży i drugi mniejszy na skałce - 30zł REZERWACJA MARCIN1978

58eb31264e6f8bf1.jpg

17. Sinularia Brassica 2 szt - obie po 50zł REZERWACJA 1SZT WIĘKSZA DASTI , REZERWACJA

1SZT MNIEJSZA MARCIN1978

ba50f73888313a00.jpg

9fe54f0ec3c4aae3.jpg

Edytowane przez Carolin (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać zdjęć....


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać zdjęć....

naprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Debora zrezygnowała z Blastomussy to rezerwuję ja

już jest kolejka :p ale spoko, jak coś będziesz trzeci po Deborze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by Szwagieros zrezygnował z quardi+blazny+Rozgwiazda stoję w kolejce ;)


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co juz pojechało do domu to usunęłam :)

wolny jest jeszcze Rhodactis i Sinularie. Nowe ceny: po 50zł za sinularie i 40zł rhodactis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało coś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już sprzedane, tamat do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.