Skocz do zawartości
stf

Wdzydze 2016 ?

Rekomendowane odpowiedzi

??

Odlicza kolega ;)

Ale tak na marginesie nie wiem co was w tym Ośrodku Stannica Wdzydze pociąga.

Pojechałem tam na majówkę -wyprawa rodzinna na kilka aut -ujęty waszymi opowieściami .

Ale ośrodek -"wczesny Gierek" nie wiem kiedy kolwiek odnawiany i modernizowany domki słabe.

Może nie zawsze ale w 15 i 18 śmierdziało myszami :(

Zero organizacji samochody wszechobecne -przy każdy domku, zamiast na ogólnym parkingu żeby nie psuć atmosfery wypoczynku.

Całą linię brzegową zasłaniają Holendry także widok z domku mizerny -na plastik a nie jezioro.

Trzeba wspiąć się na 36m. Żeby podziwiać widoki.

Atuty to pewnie wasze towarzystwo i muzyka na żywo w Tawernie. No i cena :)

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odwertke, niech te minusy nie przysłaniają Ci plusów ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odlicza kolega ;)

Ale tak na marginesie nie wiem co was w tym Ośrodku Stannica Wdzydze pociąga.

Pojechałem tam na majówkę -wyprawa rodzinna na kilka aut -ujęty waszymi opowieściami .

Ale ośrodek -"wczesny Gierek" nie wiem kiedy kolwiek odnawiany i modernizowany domki słabe.

Może nie zawsze ale w 15 i 18 śmierdziało myszami :(

Zero organizacji samochody wszechobecne -przy każdy domku, zamiast na ogólnym parkingu żeby nie psuć atmosfery wypoczynku.

Całą linię brzegową zasłaniają Holendry także widok z domku mizerny -na plastik a nie jezioro.

Trzeba wspiąć się na 36m. Żeby podziwiać widoki.

Atuty to pewnie wasze towarzystwo i muzyka na żywo w Tawernie. No i cena :)

Zlot sam w sobie ma to coś w sobie, a to miejsce go dopełnia. Wszystkim teraz luksusów trzeba, świecidełek i lansu :) Wszyscy biegają nie wiedzieć za czym, a gdzie życie i dobra zabawa ?:) Trzeba było do hiltona nad motławę jechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje tego absolutnie, że się spotykacie -napewno atmosfera jest super .

Chodzi mi bardziej o to, że czas się tam zatrzymał w 89 roku .

Sam też nie próżnowałem widać to po mojej opuchniętej i skacowanej gębie :)

a9238eaea9.jpg

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze bezprawnie zajales domek Jacka 56 :rtfm:

Rafal, no wlasnie o to chodzi, ze nie miejsce jest wazne tylko stan ducha, jak powiedzial forumowy klasyk. Nie przyjedziesz. to to miejsce pozostanie dla Ciebie tajemnica - tez fajnie. :thumbup:

3 lata temu bylo nas tam 85 osob. Za bardzo nie zwracalismy uwagi na stan zakwaterowania, ale moze masz racje ? ;)

A mogloby sie wydawac, ze jak sie siedzi do 5-tej rano przy ognisku, to nocleg w gierkowskich domkach jest jak pobyt w sanatorium pod warunkiem, ze koledzy o 7-mej nie wlacza szantow w aucie zaparkowanym pod Twoja weranda. :rant:

Ale ich pozniejsze poczestunki wyrownuja szybko i te kolejna niedogodnosc.

Jakos przezyjemy za te 35 zl za dobe/morszczak.

Przyjezdzaj w terminie a nie "na majowke". :scooter::yes:animier::guitar:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tako rzecze Stani ;) .

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na ostatnim zlocie wystarczył pomost do spania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na ostatnim zlocie wystarczył pomost do spania :D

Jak dla Ciebie to i tak za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no :D żal za d*pę ściska ze w zeszłym roku Ciebie nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzydze to po prostu... Wdzydze! I to nie określenie miejsca na mapie, to właśnie stan ducha. Stan ducha i wspomnienia. To śmiech do rozpuku, to kalambury przy ognisku, to budzenie rano przez tych którzy dopiero się kładą. To "ruchanka" za zeta. To zdarte gardło przez koncert Tomka i późniejsze afterparty. To dmuchanie z nadzieją w alkomat w niedzielę. To coroczne plany kupienia "naszego" cypla na który pływamy zawsze kajakami. To "hiszpanki". To budzenie Staniego szantami ze Skoczkowego mietka...

Tylko tyle...

...i aż tyle!

;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry opis Seb

mam nadzieje, ze pociągnie za sobą kolejne wpisy

a moze jakims trafem i ja sie pojawie na miejscu :)

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad pierwszym swoim złotem. I jeśli będę miał możliwość to z chęcią bym pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie znowu kiełbasi z terminem w tym roku, ale zobaczymy, rozerwać się nie rozerwę, postaram się wpaść chociaż na jeden dzień i noc, na moto, z namiotem, rano się zwinę i pojadę dalej :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proszę dopisać mnie do listy z soboty na niedzielę - niestety inaczej nie dam rady :)

Jeśli to skomplikuje, sprawę domków to proszę o informacje, sam ogarnę coś w pobliżu, namiot albo coś :)

Arek


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z soboty na niedzielę mówisz Aruś... Hmmm :) To już chybw wiem którą nockę wybrać :D

Ale umowa - nikogo nie wkładamy pod koszulkę i nie pływamy rowerem wodnym! :D


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkładamy, wkładamy :)


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie dacie rady ustalić na tydzień wcześniej ? Wiele osób ma zakończenie roku u dzieciaków, a Nam wypada wtedy wesele w rodzinie ;/

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie było różnicy na kiedy rezerwacje zrobić, ale ludzie tak decydowali. Trzeba było poruszyć temat raz jeszcze i zrobić ankietę.tylko szkoda, że teraz się to porusza jak za 2 dni kończy się rezerwacja. Szkoda żeby taki zlot się rozsypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym tu mowicie ? Rok szkolny konczy sie 24-go czerwca. Od dawna narzekano, ze niektore dzieci juz od kilku lat nie braly w tym udzialu, bo byly z rodzicami na Wdzydzach. Rozumiejac ich problem, na wniosek wielu, ktorzy chcieli przyjechac z dziecmi, przesunieto termin spotkania o tydzien (w stosunku do poprzednich lat).

Dzieci maja jeszcze jakiekolwiek zajecia w szkole w lipcu ? :wallbash:

Dla chcacego nic trudnego. W kazdym razie szkola nie ma przynajmniej w tym roku z terminem zjazdu nic wspolnego.

Co innego wesela ! :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej jutro ostatni dzień na rezerwację :) Osoby wpisane na listę niech pamiętają, że trzeba wpłacić zaliczkę samodzielnie :)

edit: 31 :D

Edytowane przez Dantee (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.