Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Przemek jestem. kiedyś miałem solniczkę za czasów szkoly, średnio mi to szlo z powodu braku wymagających funduszy. Teraz wróciłem do hobby i jak narazie wygląda to całkiem obiecująco.

Akwarium kupione po dojrzewaniu przewiezione na starej wodzie i na odpieniaczu który już działa wiec powinno obejść się bez większych problemów.

Zbiornik i caly osprzet z zestawu NEWA 30R odkupiony od poprzedniego właściciela

http://erybka.pl/pro...wa-NMO-30R.html

Sól KENT + Purgien dostałem z zestawem i musze wymienić tak w sumie się zastanawiam :) Opłaca się Miekie nie przepadają za zerowymi azotanami?

Obsada

sarcopython

Clavularia,

Briareum,

Anthelia,

Discosoma red,

LPS

Euphylia

Zwierzaki

2 błazny (czasem sie gonią tak w sumie nie wiem dlaczego)

1 krewetka czyszcząca

Problemy

1. Brierierum dopiero przyniesione powoli się otwiera .

2. Błazny czasem się gonią, Po posiłku nie ma u nich takiego problemu. Zostawić to czy sprzedać 1 Ocelarisa ?

3.Jaki napowietrzacz polecacie ten zestawowy jest głośny zastanawiam nad większym. Orginalny ma 80L/H

Zdjęcia jakosci śmietnikowej ale S4 lepszego nie zrobi.

jeszcze w planach mam kilka zoa i kilka miekasow wiec temat będzie aktualizowany :)

post-26757-0-39662800-1458513320_thumb.jpg

post-26757-0-29156300-1458513539_thumb.jpg

Edytowane przez siwus92222 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam zestaw i zerowe azotany ,a miękasy dobrze sobie radzą

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie było by super gdyby ktoś lepiej opisał jak się sprawuje ten zestaw, ponieważ mało tego jest na necie.

3.Jaki napowietrzacz polecacie ten zestawowy jest głośny zastanawiam nad większym. Orginalny ma 80L/H

W teorii im większa sprawność tego napowietrzacza tym lepiej ( ja pewnie wziąłbym 100l/h )


f8134840a5a9d38f38c60aedf64f5605u1108a972.png?upd=20151202203736

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.