Skocz do zawartości
siwus92222

Krewetka czyszczaca a korale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie krewetka biega mi po kostce i korale ciągle miekasy sie zamykają nie wpływa to na nie negatywnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dostaje szału jak tylko jedzenie jakieś poczuje. Potrafi wyżerać prosto z gęby koralom ale staram się ją czasami przepędzać :) Niemniej jednak korale mogą być trochę zestresowane ale nie wpływa to negatywnie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krewety takie juz są i tyle. Koral się przyzwyczai z nią żyć. U mnie jak błazen zamieszkał w rhodactisie to koral był pokurczony chyba z tydzień, po tym czasie się przyzwyczaił że wyleguje się w nim błazen.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie też czyszcząca sieje postrach. Mam też i 3 małe sexy, które wkurzały mi non-stop sarco i euphylię. Teraz jest spokój- łażą po nich, a te się przyzwyczaiły. Nie przyzwyczaiły się jedynie zoanthusy. Te się zawsze zamykają gdy cokolwiek je dotknie. Swoją drogą- czyszcząca jest dla mnie bardzo tajemniczym stworzonkiem. Moja straciła jednego wąsa. Wczoraj przyglądałem się- miał ok 1.cm długości. Dzisiaj znalazłem wylinkę i wąs oczywiście dłuuuugi jak trzeba. Skąd ON się wziął? Myślałem że wylinka to tylko zrzucenie zewnętrznego pancerza i wąs będzie odrastał stopniowo przez kilka wylinek, a tu takie cuda.. Przecież przez jedną noc jej nie urósł?!?!?!

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czyszcząca sieje postrach. Mam też i 3 małe sexy, które wkurzały mi non-stop sarco i euphylię. Teraz jest spokój- łażą po nich, a te się przyzwyczaiły. Nie przyzwyczaiły się jedynie zoanthusy. Te się zawsze zamykają gdy cokolwiek je dotknie. Swoją drogą- czyszcząca jest dla mnie bardzo tajemniczym stworzonkiem. Moja straciła jednego wąsa. Wczoraj przyglądałem się- miał ok 1.cm długości. Dzisiaj znalazłem wylinkę i wąs oczywiście dłuuuugi jak trzeba. Skąd ON się wziął? Myślałem że wylinka to tylko zrzucenie zewnętrznego pancerza i wąs będzie odrastał stopniowo przez kilka wylinek, a tu takie cuda.. Przecież przez jedną noc jej nie urósł?!?!?!

Być może ten, co miała był już uszkodzony (niewidocznie). Może był zaatakowany próchnica lub czymś innym, dla tego krewetka odrzuciła wewnętrzną część i zaczęła wytwarzać nowy, nie było tego widać, bo przecież pancerz stał dopiero jak odpadł zobaczyłeś, że coś jest nie tak. Nowy mógł rosnąc już dużo wcześniej dla tego po pełnej wylince już był.


W regionie Kamigata mają rodzaj zawiązywanych pudełek na drugie śniadanie,

których używają tylko jednego dnia oglądając kwiaty.

Gdy skończą wyrzucają pudełka i depczą je.

Koniec jest ważny dla każdej rzeczy...

Zapraszam do mojego tematu :

http://nano-reef.pl/...u-z-walbrzycha/

Aktualności:26.08.2016 Zaciemnienie ....

W baniaku Palythoa, Briareum, Discosoma, Caluastrea, Ślimaki i dzika Xenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.