Skocz do zawartości
Engell1

Maxspect Gyre 150 głośna ??

Rekomendowane odpowiedzi

Błoga ciiiiszaaa dziękuje DALE i SERWISOWI Maxspect , moja 130 działa jak ta lala , ale swoją drogą to trochę jednak dziwne , że kupując nowy produkt fabrycznie złożony i zapakowany , dzieją się takie hopki , Pozdrawiam i dziękuje :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... już tydzień walczę z 250-tką. Słychać ją już na 10%, na 50% jest dokuczliwa. Składałem i rozkładałem kilkanaście razy, zmieniałem wirniki na zapasowe, próbowałem przesuwać w poziomie klatki jak zalecali w serwisie i nic. Gdy trzymam pompę w ręku, w środku zbiornika to jej nie słychać. Wystarczy że zbliżę do szyby , wyraźnie słychać bzyczenie niczym komar.

Macie może jakiś patent na cichą pracę tej pompy?


150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne w tych pompach tak bzyczą


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego inni piszą że potrafią być niesłyszalne? Miałem nadzieję że przy włączeniu innych urządzeń ten dźwięk zaginie. Jednak jest tak specyficzny że przy włączonym odpieniaczu, obiegu, lampie wyróżnia się na tyle że staje się denerwujący. W nocy potrafię rozpoznać ten dźwięk w sypialni piętro wyżej.

Edytowane przez slaw (wyświetl historię edycji)

150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby wogóle istniały jakieś niesłyszalne pompy. Nie...wróć mam jedną niesłyszalna... to nie działająca Newa.

Moim zdaniem ta niesłyszalność to kwestia naszego wyczulenia i ucha. Ja np swojej Jebalki nie słyszę a każdy gość w moim domu zastanawia się czyj to tel wibruje. A to siurpriz to nie telefon tylko pompa.

Wiec to tak naprawdę kwestia naszych oczekiwań i naszych wyczulonych zmysłów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.