Skocz do zawartości
majestic

Korallen-Zucht Coral System

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne tylko drogo 17 euro za butle a trzeba cztery kupic.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cena trochę nie teges chociaż porównując do gro techa wychodzi podobnie a dawkowanie o połowę mniejsze

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby cena wysoka, ale butle masz po 250ml, i z tego co widzę to dawki 5ml tygodniowo na 100l wody. Dla akwarium 100l taki zestaw wystarczy na prawie rok :)

Z tego co piszą to ma być alternatywa dla całej metody która jest do tej pory (kamienie). Czyli te buteleczki mają za zadanie uzupełnić mikroelementy aby korale były szczęśliwe i kolorowe :D


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy na pierwsze opinie o produkcie jakie beda.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat
Stosuje ktoś?
Jeśli tak czy może coś powiedzieć o efektach

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało jeszcze trochę niebieskich buteleczek po pełnej metodzie. Mam zamiar je wykorzystać do końca i wtedy kupić ten system złożony z 4.

Ktoś używał już tego i może się podzielić opiniami? Mnie też nadal interesuje zeovit


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mam średnie zaufanie do tej firmy, przetestowałem wiele ich produktów i w zasadzie obecnie używam tylko coralsnow. Osobiście poszukałbym czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zobaczymy bo też jestem ciekaw czy coś dobrego wniesie do akwarium. Fakt taki że idzie mi od 19 i dojść nie może. Jeden ze sklepów sprzedaje towar którego nie ma na stanie.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lukas_gr napisał:

 przetestowałem wiele ich produktów i w zasadzie obecnie używam tylko coralsnow. Osobiście poszukałbym czegoś innego

Łukasz, poważnie piszesz ? Mam odczucie, że niepozytywne wrażenie wynika z syndromu "przedawkowania" wszystkiego.

Mając reaktor wapnia, wystarczy zeolit, węgiel, bakterie zeobak, zeostart i zeofood lub sponge power. Efekty super. Pozostałe butelki to juz frykasy do zabawy kolorem, nasyceniem acropor itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Arturro napisał:

Łukasz, poważnie piszesz ? Mam odczucie, że niepozytywne wrażenie wynika z syndromu "przedawkowania" wszystkiego.

Mając reaktor wapnia, wystarczy zeolit, węgiel, bakterie zeobak, zeostart i zeofood lub sponge power. Efekty super. Pozostałe butelki to juz frykasy do zabawy kolorem, nasyceniem acropor itp itd

trzeba bardzo ufać producentowi, który na swoich produktach niewiele o nich pisze. Faktycznie wiedziałem wiele super zbiorników prowadzonych na zeo, ale czy to faktycznie zasługa ich produktów czy zwyczajnie dobrej metody jaką jest filtracja zeolitami. Na kilku ich produktach np cyano clean, bio mate, a banalce nie wiedziałem absolutnie żadnej różnicy, co zauważyło wile innych osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.