Skocz do zawartości
kosa46

(s)Sprzedam szafkę pod akwarium .nieaktualne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedanie szafkę pod akwarium o wymiarach dł.124cm- szer 54 cm wys.76 cm.Szafka ma stelaż zrobiony z solidnej stalowej ramy.W środku są poprowadzone gniazdka.Akwarium jako że jest nieogarniętę i było prze zemnie rozklejane i wklejane dwie szyby przednia i tylnia dodaję gratis .akwa ma wymiary szafki i wys 50cm. około 310 litrów.Akwarium ma komin narożny w tym zestawie funkcjonowałeo u mnie przez 1,5 roku teraz stoi długi czas puste i zawala pokój.Cena jako że muszę się pozbyć a zamierzam załozyć jakaś kosteczkę okazjonalna 300zł.Szafkę i akwarium przywoziłem w dwóch samochodach Astra G kombi więc ciężarówka niepotrzebna.Odbiór osobisty.Więcej odpowiedzi na pytania na priv.

Edytowane przez kosa46 (wyświetl historię edycji)

Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 250 do czwartku.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert.

Jako, że muszę zrestartować swoje akwa, zrobić remont w pomieszczeniu i wymienić stelaż na kwasówkę to jestem zainteresowany zakupem. Potrzebuję akwarium zastępcze. Rozumiem, że akwarium jest szczelne? Jak szczelne to biorę. A sumpa nie masz do kompletu? Odbiór byłby w czwartek lub piątek. Podaj na priv adres.

Pozdrawiam.

Włodek.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zamkniecia .

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.