Skocz do zawartości
cezarycezary

Płockie Spotkanie Morszczaków vol VI 15.07.16r godz 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za ciosem zapraszamy na kolejną edycję Spotkań Płockich Morszczaków. Tym razem wakacyjnie :DPłockie Spotkanie Morszczaków vol VI piątek 15.07.2016 godz 18:00. Presto Stary Rynek 6.

Jak zawsze wszyscy mile widziani, zapraszamy również przyjezdnych-jak ktoś będzie potrzebował mogę pomóc i podać jakieś namiary na tanie noclegi gdzieś na mieście. Zapraszamy do pięknego Płocka :p

Proponuję Stary Rynek, może jakieś ogródki? (Tak wiem Włodek tam tylko sikacze :p ) ale przynajmniej jeść dają ;) później można przenieść się gdzieś na jakieś Wasze bardziej wysublimowane smaki ;)

Proszę wpisywać się na listę żebym wiedział ile miejsc siedzących zamówić.

Zaproście znajomych i podajcie info dalej. Do zobaczenia :D !

Lista:

1. cezarycezary

2.

akwarystyka-morska-plock.jpg

post-24150-0-66013600-1466766522_thumb.jpg

Edytowane przez cezarycezary (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. cezarycezary

2. czaja (o ile nic nie wyskoczy ale na chwilę obecnę będę na 100%)

3.


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. cezarycezary

2. czaja (o ile nic nie wyskoczy ale na chwilę obecnę będę na 100%)

3. Włodzimierz

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lista:

1. cezarycezary

2. czaja (o ile nic nie wyskoczy ale na chwilę obecnę będę na 100%)

3. Włodzimierz

Byc może wpadnę na godzinkę czy dwie max,ale na te chwile nie moge obiecac na 100%.

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak mi nic nie wyskoczy, to po raz pierwszy mam wolne. Zobaczymy, upgrade więc:

Lista:

1. cezarycezary

2. czaja (o ile nic nie wyskoczy ale na chwilę obecnę będę na 100%)

3. Włodzimierz

3. Arduan


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. cezarycezary

2. czaja (o ile nic nie wyskoczy ale na chwilę obecnę będę na 100%)

3. Włodzimierz

3. Arduan

4. Matell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o jutrzejszym spotkaniu o którym sam zapomniałem ;)

Ktoś jeszcze 8-) ? Dajcie znać i robię jakąś rezerwację ;)

Edytowane przez cezarycezary (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro przybędzie?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie bedzie...

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro przybędzie?

Mam nadzieję, że wszyscy którzy się zadeklarowali ;)

Widzimy się jutro. Rezerwacja godz 18:00 Presto (Stary Rynek 6 obok Domu Darmstadt)-dobra włoska pizza http://pizzeriapresto.pl/o-nas.html. Rezerwacja jest na nazwisko Gmurczyk jeśli ktoś będzie chwile wcześniej. Jeśli pogoda pozwoli możemy siedzieć na dworzu jeśli będzie słabo w środku. Chwilę później możemy ruszyć np. do Zbrojowni jeśli będą chętni.

Mam prośbę. Jeśli deklarowaliście się, że będziecie a jednak nie dacie rady dajcie znać żebym mógł zmienić rezerwację. Tak samo jeśli nie pisaliście, że będziecie a jednak wpadniecie ;) Póki co stolik jest na 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety wypadło. Roboty domowe... :-(


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek - ja tak jak pisałem na FB :( A co do Presto - była tam dobra pizza ale kiedyś :)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem morszczaki!

Niestety ale wygląda na to, że "wakacje" nas pokonały. Po konsultacjach z Włodzimierzem stwierdziliśmy, że odwołujemy dzisiejsze spotkanie a w zasadzie to przekładamy je na bliżej nieokreślony inny termin.

Jeśli oczywiście znajdą się chętni do integracji ;)

Przepraszam za zamieszanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas przypomniec temat :). "Pod siebie" proponuje piatek lub sobote 23-24 wrzesnia.

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas przypomniec temat :). "Pod siebie" proponuje piatek lub sobote 23-24 wrzesnia.

baszurek nadaje mobilnie...

Tam gdzie nie masz podobno konta ;) proponowałem ostatnio 23 ale większości którzy się wypowiedzieli nie pasuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie nie masz podobno konta ;) proponowałem ostatnio 23 ale większości którzy się wypowiedzieli nie pasuje :/

To proponuj tam,gdzie wszyscy maja konto ;),czyli tu. A do tamtego "tam" zdania nie zmienie i dalej bede nazywal odpowiednio osoby posiadajace wlasnie "tam" konta (tylko nie bierz tak sobie tego do serca,oczywiscie z lekkim przymruzeniem oka),za wyjatkiem osob,dla ktorych w dzisiejszych czasach takie konto jest wrecz niezbedne z racji specyfiki wykonywanego zawodu :).

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSSST! Spotykamy się w najbliższą sobotę, dziś napiszę co i jak. Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie [emoji106]. Czekamy [emoji4].


baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.