Skocz do zawartości
bicugt410

Jebao AK-60

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos jakies doswiadczenia zwiazane z ta lampa?

Wydaje mi sie dobra alternatywa miedzy kessil-em/ lumiks-em. Cena tez rózniaca sie od konkurencji i to calkiem spora. Tylko pytanie jak wyglada efekt swietlny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtube są jakieś filmiki, ale w sumie ciekawe, niech ktoś coś powie na ten temat.czy warto ile jedna lampka oświetli jak duży baniak

tu jest chyba coś mocniejszego od jebao ale nie widze żeby było w naszych sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo bialego w tej lampie, tak naprawde biale trzeba skrecic na 20-30% reszta ok. W tej cenie dobra alternatywa. W aquario w katowicach jest do kupienia. Zawsze mozesz zadzwonic i chlopaki powiedza Ci szczegolowo co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te reflexy bezcenne,pod t5 wszystko wyglada jak sztuczne,mysle nad zakupem jednej szt.dla tegoż efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak juz zakupisz i wyprobujesz lampe.

Jestem ciekawy co potrafi i czy jest warta swojej uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. I jak tam, zakupił ktoś tą lampkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jedynym elementem godnym przeczytania z linku są komentarze pod artykułem.

Nikt się nie kwapi do napisania czegokolwiek więc ja napiszę a że mam zarówno Jebao jak i Kessila (wersja Tuna Blue) to będzie mi łatwiej. Pierwsza istotna rzecz to fakt że ledy nie są moim głównym oświetleniem. Raczej dodatkiem doświetlającym boki akwarium (ma 2 m długości a lampa T5 jest krótsza) oraz czymś na kształt 'generatora' blików.

Światło Kessila i Jebao jest kompletnie różne, Kessil jest niebieski, Jebao idzie w fiolet. Obie lampy mają za dużo białego. Po podkręceniu na maxa ciężko powiedzieć które światło jest lepsze - praktycznie to tylko kwestia gustu. Osobiście po skręceniu białego wolę błękit Kessila ale jak napisałem to kwestia gustu.

Bliki lekko lepsze w Kessilu (mam węższą wersje).

Jakość wykonania - minimalnie lepiej Kessil (bardziej mowa o mocowaniu niż o lampie bo tam praktycznie żadnych większych różnic nie ma).

Cena - Jebao kosztuje dużo mniej (700 - 750 z mocowaniem, Kessil 40W 1080 - 1150, 90W 1800 - 1900 bez mocowania, mocowanie 140-150).

Moc Jebao 63 W, Kessil 40 lub 90 W co też nie ułatwia porównania.

Sterowanie do Kessila jest, do Jebao ma być (są gniazda)

Co ważne - światło Kassila i Jebao jest moim zdaniem naprawdę różne i jeśli ktoś się waha między nimi to obejrzenie ich NA ŻYWO jest wręcz obowiązkowe.

Pzdr

Edytowane przez tdew (wyświetl historię edycji)

BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem własnie ta lampe

jak wbiłeś się w wifi ?


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ja sterować z telefonu,czy wszystkie funkcje działają zachody ,wschody,ustawianie mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegos linka ze sklepem

Juz mam


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale nie mogę jej zalogować w sieci a instrukcja mówi nic


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A nie jest tak, że wymagają sterownika i dopiero do niego można się połączyć po wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby nie

na lampie jest QRCode na andka

sciągnałem aplikację

rejestracja no i logowanie do sieci

mieli juz z 30 min przełącza sie pomiędzy siecmai (domową i jakąs wirtualną) i nic

configuration i please wait i krecenie w kółko


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam od 2 dni kelo AO 100s, zrobiłem przesiadkę z hybrydy T5+led i jestem trochę zawiedziony w akwarium jest ciemno, albo przedtem miałem za duzo światła

ale idzie kontroler wiec zobaczę co sie da wycisnąć z niej


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja używam od 2 dni kelo AO 100s, zrobiłem przesiadkę z hybrydy T5+led i jestem trochę zawiedziony w akwarium jest ciemno, albo przedtem miałem za duzo światła

ale idzie kontroler wiec zobaczę co sie da wycisnąć z niej

Podobno te kelo są na wifi tez .

Jaki kontroler zamówiłes?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


"One who cannot love her smallest creations, cannot claim to stand before Nature".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno te kelo są na wifi tez .

Jaki kontroler zamówiłes?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Jak są na wifi to nie jest potrzebny kontroler tylko tablet, smartfon albo laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest kontroler ktory jest na wifi :)


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przyszła lampa, w sumie to myślałem, że zamówiłem wersje bez WiFi ale na kartonie znaczek WiFi, na lampie naklejka z kodami QR tyle tylko, że nie wykrywa mi tej lampy, światełko przy włączniku cały czas czerwone, niby jak sieć gotowa to powinno być na zielono.

Nie wiecie czy oni każdy model pakują z tymi naklejkami QR czy faktycznie dostałem wersje WiFi ale nie wiem jak to podłaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.