Skocz do zawartości
Panoramiks200

Takie tam fotki z kociołka Panoramiksa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu napisałeś "Rozumiem, że nie stosujesz już kropelek A,B,E,V " ???

Ja stosowałem to w swoim baniaku bardzo dawno temu, gdzie żeś Ty to znalazł ;) ? Ja nigdzie o tym nie pisałem ;] Na szczęście kupiłem tylko 10ml buteleczki ;)

Polyp lab daje od jakiś 2msc ale to widać od razu po dodaniu, wierz mi na słowo ;] ja dodawałem codziennie bo jod zbierał żniwo, powiem tylko że to mocno podbija no3 i po4. Na początku błędnie obwiniałem Easy Reefs Easy Booster ale paru znajomych pomogło mi wyjść z błędu i teraz wiem że obiadek dwu-daniowy ze stajni Polyp Lab max 2x tygodniowo ;)

aaaaa.... bo się rozpędziłem :smiling:

myślałem , że tymi kropelkami dostarczasz te wszystkie aminokwasy i witaminy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd tak wysoki jod- aż 1500?

Debora podobnie jak u Roberta. Butelka się przewróciła i heja:( teraz już praktycznie nic nie leje prócz tych Color elements z ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał , bądź konsekwentny i napisz prawdę w końcu każdej firmie zdarzają się wtopy . Mam nadzieje że umiesz skrytykować nie tylko Polską firmę bo jak widzisz życie jest przewrotne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał , bądź konsekwentny i napisz prawdę w końcu każdej firmie zdarzają się wtopy . Mam nadzieje że umiesz skrytykować nie tylko Polską firmę bo jak widzisz życie jest przewrotne .

Tutaj nic innego mi nie przychodzi do głowy oprócz cytatu z jednej z moich ulubionych komedii:

"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza! " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Debora podobnie jak u Roberta. Butelka się przewróciła i heja:( teraz już praktycznie nic nie leje prócz tych Color elements z ręki.

A to ciekawostka:)

Na Facebooku Preisa pisałeś coś innego:)

Oczywiście post został usunięty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka:)

Na Facebooku Preisa pisałeś coś innego:)

Oczywiście post został usunięty...

E tam to było dawno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale z informacji wynikało, że to sól Preisa a nie butelka jodu jest sprawcą pogromu w Twoim akwarium:)

Ale rozumiem, że o niemieckim produkcie nie można źle pisać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można napisać, ale po co skoro sprawa się wyjaśniła ? Widzę, że wszędzie masz szpiegów, szkoda tylko, że nie wychwycili tego, że to inna sytuacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, pięknie :clap: i fajnie, że idzie do przodu :)

ps

Szkoda też, że przedstawiciele AF swoimi wpisami niezmiennie "poprawiają" wizerunek swego pracodawcy... kojarzy mi się to nieodparcie z szaleństwami pewnego polityka - psychopaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno krytykowali zamykanie worka Red Sea(po wrzuceniu zdjęcia tego jak sami zabezpieczają sól para im zeszła) teraz szukają jodu w Preisie :D

@egon

Dalej zakładacie recepturki na worki z solą??

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, pięknie :clap: i fajnie, że idzie do przodu :)

ps

Szkoda też, że przedstawiciele AF swoimi wpisami niezmiennie "poprawiają" wizerunek swego pracodawcy... kojarzy mi się to nieodparcie z szaleństwami pewnego polityka - psychopaty.

Jarek , jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Zbiornik rewelacja i mam nadzieje że druid się nim pochwali i zaprosi przedstawiciela na jakąś kawkę w stolicy ;)

Edytowane przez egon24 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wyluzujcie .

Jest sobie firma AF niech tak będzie -ani Ja- Im ani Oni -Mi krzywdy nie zrobili.

Po co te plucie jadem . Mileli negatywną energię podczas swojego marketingu .

Ale chyba coś zrozumieli bo trochę jest ich mniej :)

Jak to jest w biznesie a szczególnie w showbiznesie .

Nie ważne jak o tobie mówią -ważne , że wogóle mówią :)

Kto chce to sobie kupuje AF kto nie chce to sobie kupuje co innego.

Takie jest życie w demokracji :)

Ja już dawno wyluzowałem .

Pozdrawiam

Sorki Rafał za OT

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak widzicie- nikt nie mowi o AF:)

Wszyscy bliżsi i dalsi znajomi Rafała wiedzą doskonale, że problem w jego akwarium zrobiła wadliwa partia soli Preisa:)

Rafał niestety już się nie może do tego przyznać...;) bliżsi i dalsi znajomi rownież wiedza dlaczego nie może:)

Kłamstwo ma krótkie nogi Rafał- nie trzeba mieć nigdzie szpiegów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku a niech piszą, te forum też jest dla nich.Jest tam parę osób, z których zdaniem się liczę może usłyszę jakieś dobre słowo i od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie- nikt nie mowi o AF:)

Wszyscy bliżsi i dalsi znajomi Rafała wiedzą doskonale, że problem w jego akwarium zrobiła wadliwa partia soli Preisa:)

Rafał niestety już się nie może do tego przyznać... ;) bliżsi i dalsi znajomi rownież wiedza dlaczego nie może:)

Kłamstwo ma krótkie nogi Rafał- nie trzeba mieć nigdzie szpiegów;)

Nie tylko w jego baniaku ta sól namieszała...u mnie też swego czasu zrobiła rzeźnię. Najbardziej wtedy wk... mnie sklep, który mi ten chłam sprzedał-potraktowali mnie jak "małego Kazia, po dużym piwie". Rafał co do tekstu o SPS święte słowa!


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie- nikt nie mowi o AF:)

Wszyscy bliżsi i dalsi znajomi Rafała wiedzą doskonale, że problem w jego akwarium zrobiła wadliwa partia soli Preisa:)

Rafał niestety już się nie może do tego przyznać...;) bliżsi i dalsi znajomi rownież wiedza dlaczego nie może:)

Kłamstwo ma krótkie nogi Rafał- nie trzeba mieć nigdzie szpiegów;)

Skąd te usmiechy w Twojej wypowiedzi o mojej krzywdzie ? Widać,że bawi Cię moja krzywda.Masz informację nie ode mnie z dziwnych źródeł które działają jak głuchy telefon.Czemu mnie nie spytasz? Masz do mnie telefon, a mojego nie odbierasz. Nie bój się nikt Ci korony damy nano-reef nie zabierze, jak to powiedziałaś kiedyś krótki jest mój baniak przy Twoim. Widzę że wiesz lepiej wszystko ode mnie o moim akwarium. Szkoda że jak pomocy potrzebowałem to d*pą się wypięłaś, ale jak po szczepeczki dzwoniłem to nawet oddzwoniłaś na swój koszt. Więc zajmij się swoim pięknym akwarium bo Ci ta korona nagle spadnie.

Edytowane przez Panoramiks200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Absolutnie nie bawi mnie niczyja krzywda.

Nie lubie tylko kłamstwa. A dobrze wiesz ze napisales na FB Preisa ze ich sol zrobiła Ci krzywdę. To widzieli wszyscy.

A uśmiecham sie do Ciebie bo strasznie panikujesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie bawi mnie niczyja krzywda.

Nie lubie tylko kłamstwa. A dobrze wiesz ze napisales na FB Preisa ze ich sol zrobiła Ci krzywdę. To widzieli wszyscy.

A uśmiecham sie do Ciebie bo strasznie panikujesz:)

Deborka, a to zdjęcie zrobiłem specjalnie dla Ciebie ;)

post-13865-0-39330900-1475768306_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne korale

bardzo ładny zbiornik, własnie widziałem film z youtuba.

ile czasu poświęcasz tak średnio dziennie na obsługę ?

Edytowane przez 7220481 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne korale

bardzo ładny zbiornik, własnie widziałem film z youtuba.

ile czasu poświęcasz tak średnio dziennie na obsługę ?

Szczerze to nie wiem ;) Wstaje rano patrze czy odpieniacz działa, rozkręcam moc cyrkulacji, patrzę czy z filtra z węglem i rowaphosem leci woda i heja ;] Stałem się pare dni temu szczęśliwym posiadaczem Nemanthiasów Carberryi więc podkręciłem częstotliwość karmienia bo znajomi straszą,że trzeba częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panoramiks zaczyna pękać.

"wstaję rano patrzę czy odpieniacz działa " . Napisz lepiej z których buteleczek, kiedy i ile kropisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.