Skocz do zawartości
Kepaxx

Krab ze skały

Rekomendowane odpowiedzi

Ze skałą dostałem w gratisie kraba. Nie wiem czy to nie szkodnik, jeśli ktoś poznaje to proszę o podpowiedź.

post-26597-0-01178100-1469459592_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tylko tyle cholerne dzikusy,miałem z nimi problem jak zakładałem akwarium to po kilku dniach już widziałem wieczorami jak gasło światło jak buszowal jeden za jakiś czas kolejne 2 a po jakimś czasie nalapalem ich z 15szt co noc coś porozwalane korale że skał londowały na dnie baniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznego gagatka od prawie 2ch lat. Jak do tej pory nic nie narozrabiał w akwarium.

Link: http://pl.reeflex.net/tiere/1120_Actaeodes_tomentosus.htm

Edytowane przez andparty77 (wyświetl historię edycji)

120x60x50 + sump  170W LED DIY (@Magu) + 2x39W T5 130W LED DIY (STEROWANA BY NANORAFA THX) + 2xT5 39W, RO 1000int, JEBAO RW-15 + RW-8, DCP-6500


26659830da7e9a970035b2eb3e17e080u346a148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę Ci pogratulować że pochodzi z jakiś normalnych skorupiakow ja nie miałem takiej ulgi

Edytowane przez wojtas84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnego w barwie niebieskiej, jest gdzieś tutaj opisywany na forum, miał tak z 4 cm. Poza przestawieniem skał i wystawianiem szczypiec po mysis ni broił, jak zapomniałem o nim to Decora zniknąła. Podczas zmiany pancerza zamyka sie w jaskini i wychodzi po 2 tygodniach głodny jak cholera :0 wcześniej moze robić zapasy, np. Mandaryna sobie zakonserwuje w środku.

Sent from the sea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznego gagatka od prawie 2ch lat. Jak do tej pory nic nie narozrabiał w akwarium.

Dzięki. To wpuszczam gagatka do baniaka i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardzo podobnego i zauwazylem agresje w stosunku do ryb i krewetek, ale jak chcesz go wpuscic to moze chcesz i mojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpuściłem do baniaka, póki co schował się i nie widać malucha. Moje rybki do małych nie należą więc nie zakładam, że którejś może coś zrobić ( tylko gobiodon okinawe jest w jego wadze). Spróbuje zaobserwować czym się żywi i mam nadzieje, że to wegetarianin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie widać aby narobił jakiś szkód, po prawdzie to w ogóle go nie widać, mam dużo zakamarków w skałach to pewnie tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna bestia, chociaż ma mściwe oczy. Bałbym się zemsty jakbym takiego do sumpa przenosił :vava:

VDmYyE7c.png


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krab urósł trochę jest szybki i mieszka razem z babkom w jednej jamie. Wydaje mi się że próbuje jamke zmieszać a babka powiększa

nadaje z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.