Skocz do zawartości
E mil

Wrocław Jebao RW-8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, sprzedam używaną Jebao RW-8. Pracuje u mnie już ok. 9 miesięcy. Sprzedaję bo chcę spróbować CP-40. Stan bardzo dobry, czyszczona regularnie. Pracowała cały czas na minimum.

Odbiór możliwy na terenie Wrocławia, mogę też wysłać - koszt to 14zł

Cena 200zł

post-25542-0-60258200-1469999665_thumb.jpg

post-25542-0-45503500-1469999667_thumb.jpg

post-25542-0-21391200-1469999669_thumb.jpg

post-25542-0-07020700-1469999671_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę, PW


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wpłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falownik powinien być u

obione81

w poniedziałek. Więc sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt doszedł, niestety kolega E mil nie dotrzymał warunków umowy ustalonych telefonicznie przed wpłatą. Do sprzętu miał być dołączony dowód zakupu, niestety mimo wcześniejszych zapewnień, że będzie, nie było. Proponowałem aby go zeskanował lub dosłał. Kolega z niewiadomych przyczyn nie chce tego zrobić. Teraz proponuje gwarancje ustną lub zwrot sprzętu. Kompletnie niepoważne ! Tym bardziej, że sprzęt sprzedaje jako PLANTICA Wrocław.

NIE POLECAM ZAKUPÓW U TEGO UŻYTKOWNIKA !

Edytowane przez obione81 (wyświetl historię edycji)

 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nauczyć się czytać, wysyłka była z firmy Plantica, bo tam mam najbliższego kuriera. Nie sprzedaję jako firma. Telefonicznie informowałem że gwarancja jest (nie ustna), ale nie dołączam dokumentu. Zaproponowałem także zwrot pieniędzy, niestety kontakt się urwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kręcić to możesz takich jak ty, przez telefon mówiłeś co innego, sprzedając i wysyłając sprzęt jako firma a tak zrobiłeś masz obowiązek wystawić paragon - czego nie zrobiłeś, no bo przecież Emil doradca z firmy PLANTICA to nie ty i nie ty dzwoniłeś z firmowego telefonu (wszystko jest do sprawdzenia - wkleić ci tu list przewozowy ?!). Chcesz to zadzwonię do twojego szefa i wyjaśnimy sprawę. Miej choć trochę powagi w sobie.

Edytowane przez obione81 (wyświetl historię edycji)

 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mieszasz w to firmę, skoro sprzedałem sprzęt prywatnie, a nie jako sklep. Widziałeś kiedyś żeby osoba wystawiala paragony na używany sprzęt? Kupiłeś sprzęt u mnie czy w firmie która starasz się oczernic? Gdybym wysłał paczkę z piekarni to znaczy że wysłałem chleb? Postępuj tak dalej a spotkamy się w sądzie za naruszanie dobrego imienia firmy. Nie widzę też, żebym czegokolwiek się wypierał, więc daruj sobie te wycieczki słowne.

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez E mil (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo o to list przewozowy od kogo otrzymałem ww. sprzęt:

Skoro sprzedawałeś prywatnie to czemu nie wysyłałeś prywatnie :)

Skończ już tą żenadę. A co do oczerniania to poczytaj w słowniku co to znaczy, bo jak widać to nie znasz znaczenia tego słowa. Opisałem tylko fakty, a jak to zinterpretujesz to już twój problem.

A straszyć to możesz kolegów z piaskownicy !!!

post-26221-0-69954700-1471681961_thumb.jpg

Edytowane przez obione81 (wyświetl historię edycji)

 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego obione81 nie bronię nikogo ale to że Emil wysłał od siebie z pracy nie znaczy że wysłał jako firma. Sam czasem wysyłam paczki kurierem z firmowymi danymi co nie znaczy że sprzedaję jako firma. Przecież wysłał swoje prywatne zabawki a nie coś co kupiłeś w Plantice więc mógłby Ci wysłać co najwyżej swój paragon zakupu sprzed iluśtam miesięcy.

Ogólnie nie masz niestety racji :(.

Żeby nie było nie znam Emila i nie mam żadnego interesu żeby go bronić.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było by też sprawy gdyby gość od razu powiedział " sprzedaję sprzęt ale bez dowodu zakupu " wtedy wiem co biorę i nie mam do nikogo pretensji, a tu telefonicznie było ustalone, że będzie dowód zakupu a potem niema. Szanujmy się choć trochę a będzie wszystko ok. Poza tym jeżeli ktoś wysyła mi paczkę z danymi firmy (jako nadawca) i dzwoni z firmowego telefonu, to mam prawo sądzić, że przedmiot kupiłem od nadawcy paczki jak w tym przypadku. I nie ma tu ani żadnej złośliwości ani tym bardziej oczerniania z mojej strony.


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz zielonego pojęcia o handlu. Zakupiłeś przedmiot na GIEŁDZIE FORUMOWEJ, wpłaciłeś pieniądze na moje PRYWATNE konto. Informowałem już na początku że gwarantem jestem ja bo takie mam prawo. Przy sprzedaży nigdzie nie zaznaczyłem że ktoś dostanie fakturę albo paragon. Zaproponowałem Ci zwrot pieniędzy z racji tego że miałeś problem, to żalisz się na forum. Do tego mieszasz w to osoby trzecie które nic nie miały wspólnego z transakcją.

Czekam na przeprosiny z Twojej strony skierowany do firmy Plantica, jeśli się nie pojawią sprawę będziemy musieli niestety rozwiązać inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co ty czekasz ? Coś z tobą gościu nie tak ? Tu piszesz, że Ty to nie Plantica a tu oczekujesz przeprosin jako Plantica ?! Jak ktoś tu powinien przepraszać to raczej ty mnie za niedotrzymanie warunków umowy ustnej, która w świetle prawa jest ważna. A sprawę to teraz ja załatwię inaczej.


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wtrącę, ale kolega lepiej niech usunie fotkę z listem przewozowym, bo to już podlega pod ustawę o ochronie danych osobowych. Ewentualnie niech moderator to zrobi. Sorki z OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tam jest adres firmy a nie prywatny

a Przemek może ze swoimi danymi robić co chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm out :-)

Edytowane przez E mil (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mieliście kiedyś w ofercie dokładnie te pompy ?

bo inne (Hydor czy JVP) widzę są

poza tym jeżeli napisałeś że pompa pracowała 9 mieś to chyba na podstawie jakiegoś "kwitu" a nie widzimisię

więc jeżeli kolega o niego prosił - zwłaszcza że obiecałeś że będzie) to dlaczego nie chcesz ? nie możesz ? go dosłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.