Skocz do zawartości
nosens

[S] Akwarium Full OW 90/45/45 + szafka biała lakierowana+sump+hydraulika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z powodu likwidacji akwarium mam na sprzedaż fajny zestaw który można obejrzeć w tym temacie:

http://nano-reef.pl/...182-white-lady/

Szafka robiona na zamówienie na aluminiowy systemowym stelażu. Fronty i boki z płyty białej lakierowanej. Otwieranie typu clik. Bardzo ładna i estetyczna szafka. Jedyny jej mankament to jedna boczna płyta spuchnięta od dołu, koszt wymiany płyty na nową to około 70 zł. Za szafkę zapłaciłem 1100 zł i a chciałbym za nią 550 zł.

Bok szafki

ohptac.jpg

Tył szafki

2cn9w8n.jpg

Wnętrze szafki (środkowy słupek można wyciągnąć)

5b1po4.jpg

Spuchnięta płyta na jednym boku od dołu.

2gsra8k.jpg

Całość

s11-3168x_apananq.jpg

Hydraulika

91i2o1.jpg

Akwarium Full OW ze szkła 8 mm o wymiarach 90/45/45 z kominem bocznym po stronie prawej. Przednia szyba klejona bez fugowo. Akwarium nie posiada jakiś większych rys, niestety ma jeden mankament. Podczas czyszczenia akwarium ukruszyłem delikatnie jeden z narożników, uszkodzenie widoczne na zdjęciu. Do akwarium cała hydraulika, przeloty, zawór, rurki, grzebień, sitko itd. Cena samej hydrauliki to już spory wydatek. Wszystko zaprojektowane na szybko złączkach tak żeby można to było rozłożyć bez potrzeby ponownego klejenia. Nic nie siorbie, chlapie. Za to wszystko chciałbym 200 zł.

Front:

vya0rq.jpg

Komin

2nap635.jpg

Uszczerbiony narożnik

112bzw9.jpg

Sump + zbiornik na dolewkę o wymiarach takich jak tu:

28w16hl.jpg

2nbg4fo.jpg

Idealnie dopasowany do wnętrza szafki, estetycznie wykonany. Wyceniam na 150 zł.

2vv6fx3.jpg

Czyli całość wychodzi 900 zł za bardzo estetyczny zestaw. Sprzedaje tylko w całości. Najchętniej odbiór osobisty, ewentualnie codziennie przemieszczam się na trasie Kielce – Radom. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 79889312. Przy zakupie sporo gratisów, które przydadzą się w późniejszym prowadzeniu akwarium.

Na sprzedaż w innych tematach także odpieniacz, dozownik i pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumialem z wątku? Szkielko ma ponad 4 lata? Podpytuje bo szukam obecnie szkla. Czekam na odpowiedz od znajomego co klei szkla czy ta szyba kest do wymiany czy nie. Tam jest utracona tylko przednia czy spod tez?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


182l plus sump. Cykrkulacja 2x Jebao RW-4. Obieg Jebao DC-3000.Odpieniacz Dectec 1455. Skała 16kg. Siporax 4,5l . Sól Probiotic Reef Salt Aquaforest. Lampa 6x39w . Filtr przypływowy Boyu + Newa jet 1200 + biopellets xl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło ma 3 lata. Moim zdaniem nadaje się do zalania. Ukruszony jest tylko przód szyby tak jak widać na zdjęciu. NIEAKTUALNE

Edytowane przez nosens (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.