Skocz do zawartości
czupacabra

Crazy coral z Bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś pozytywne lub negatywne opinie o tym sklepie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tam praktycznie wszystkie zakupy i mogę pochwalić sklep stacjonarny bo zawsze można uzyskać pomoc.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z crazy coral mam parę błazenków, krewetki i kraba, pokarmy dla ryb i korali. Małżeństwo prowadzące z pasją swój sklep. Polecam.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła i sympatyczna obsługa :) zawsze pomoże :) nie olewają klientów, POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sklep, co tydzień nowe dostawy życia, dużo rarytasów. Na bieżąco informują sms-em o nowych dostawach jeżeli mają wasz nr telefonu. Jeżeli tylko mogę to dokonuję u nich zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki w doskonałej kondycji, zawsze ciekawa oferta i na domiar wszystkiego profesjonalna obsługa.


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep stacjonarny jak najbardziej godny polecenia i jedyny w naszym województwie. Robiłem tam zakupy kilka razy. Natomiast sklep internetowy trochę kuleje bo jest rzadko aktualizowana strona. Tak jak kolega wyżej napisał to też dostaje sms-y z nowych dostaw i promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaopatruje się tylko w tym sklepie :) Nigdy się nie zawiodłem


fb68ced9b723c904dcbdb3c160e7c3c3u1421a1274.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam byłem. Sporo cukierków

, zwierzaki w doskonałej kondycji. Sporo różnorodnego towaru na półkach. Obsługa przesympatyczna obsługa.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sklep, zwierzaki zawsze w dobrej kondycji informacja sms z dostawami. Poza tym Marek zawsze pomoże jeśli jest taka potrzeba. Od pierwszego spotkania można zauważyć że dla niego to nie tylko biznes ale i hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze dogaduję się z Markiem, bardzo fajny człowiek, a Pani Dorotka przemiła osoba. Robię dużo tam zakupów głównie wysyłkowo i ani razu nie było wtopy. Ze czystym sumieniem polecam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna obsługa, nieraz ciekawe okazy. Do tego powiadomieni SMS o nowościach - bardzo dobra obsługa! Wszystkie dotyczasowe zakupy - kilka SPS, Tridacna etc zaaklimatyzowały się bez problemów. Sklep godny pochwały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten sklep , , widać w tym pasję i pełen profesjonalizm , można zawsze liczyć na pomoc, zwierzaki w super kondycji , tylko niestety moja solniczka jest za mała na kolejne zakupy , pozdr,,,, Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupuję tylko w CrazyCoral.

Najlepszy sklep i obsługa. Stawiają na jakość. Nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ostatnio wysyłkowo szczepki korali,super obsługa i szybka wysyłka.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez ja tam kupuje (praktycznie zawsze wysylka), ryby, korale, preparaty, sole. Zawsze obsluga pierwsza klasa, z czystym sumieniem moge rowniez polecic!


cab43ba243d1d02218a426741a4d99e7u1131a991.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazycoral - Crazypaka :-) ja również kupuje u Marka głównie wysyłkowa:-) zwierzaki, towar pakowane pierwsza klasa;-) zwierzaki jeżdżą do mnie IC, widać bardzo im to pasuje bo mają się świetnie :-D dzień przed mam telefon od pracownika z pytaniem czy wysyłka pasuje, w momencie kiedy paczka jedzie jest drugi telefon z informacją że została nadana, jest w tym i tym wagonie, będzie u mnie o tej czy innej godzinie. Sam własciel potrafi zadzwonić i się dopytać jak przesyłka, czy wszystko okej;-) Jak dla mnie 1000% zadowolenia;-)

post-25721-0-85982200-1480981258_thumb.jpg

Edytowane przez kocurzg (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedzi kolegów.. sam robię tam zakupy i większość zwierzaków i korali od marka mam łącznie z nowym baniakiem i wszystko działa i żyje w dobrej kondycji. No i fakt jest taki że częste dostawy i duży wybór :thumbsup: sklep na 5+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku tam kupuję. Nigdy żadnych problemów. Ceny atrajcyjne a zawsze można utargować jakiś rabacik.Wybór korali ogromny to co widać na stronie nie oddaje rzeczywistości. Widać że prowadzi to człowiek z pasją dla którego nie jest to tylko interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba morska mnie tylko lekko zmotywowała do pracy, natomiast wizyta w tym sklepie zafiksowała mnie na maxa. Byłem dziś przejazdem i już wiem że to mój sklep. Konkretnie, rzeczowo, bez owijania w bawełnę. Nie zyski a zadowolony klient. Ogromna wiedza i doradztwo. Widać że nie gonią za marżą tylko chcą mieć dobry sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już niedługo z tego co wiem sklep ma być dużo większy i jeszcze więcej korali itd. Nie wiem jak inni ale ja się już nie mogę doczekać :D

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie super. Już doczekać się nie mogę :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie super. Już doczekać się nie mogę :thumbup:

A czy wysyłają kurierem na Śląsk chetnie cos przytule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.