Skocz do zawartości
kaspy

Bubble Magnus BP200 - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się gdzie mógłbym zamówić BP200? Tylko sklepy w USA wydają się mieć aktualny model "na stanie" (chodzi mi o ten tworzący "wir" z peletek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kolega chce trzymać w tym filtrze bo pelletki z tego co wiem nie powinny się tak poruszać tylko delikatnie się mieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem właśnie o peletkach. Wcześniej miałem peletki w Deltec FR509, sklejały się w górnych partiach. Teraz mam TMC V2 i mimo potężnej pompy, mam problem z rozwarstwianiem się różnych gatunków peletek. W tym momencie na dnie mam warstwę Reefpearls, która ledwo się rusza, mimo, że zmodyfikowałem dyszę.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze mógłbym Ci zaproponować coś takiego:

http://www.zanclus.net/reaktory-i-miksery/961-aqua-mor-biopellets-reaktor-l-filtr-do-peletek.html

Miałem go i możesz ustawić idealny ruch pelletek z tego co widziałem to jest taki wystawiony na olx :

http://olx.pl/oferta/aqua-mor-biopellets-reaktor-l-filtr-do-peletek-CID103-IDc6tat.html#97ef042603

Jest to filtr Pana Krzysztofa T. który go również używa w swoim akwa. A pisałem że miałem go ponieważ u mnie pelletki nie zadziałały i sprzedałem go niedawno. Ale można było w nim idealnie wyregulować ruch i nie ma możliwości aby Ci się coś skleiło.

A jeśli jesteś uparty to w aquario mają ten filtr co szukasz

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ten BM z Aquario nie ma na zdjęciu tej płytki do tworzenia wiru peletek. Muszę to sprawdzić. Filtr który proponuje ma podobną konstrukcję do tego co mam (ale z recylkulacją, w którą nie wierzę). Trafiłem jeszcze na ciekawy filtr AFM Marine BP 2.0

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.