Skocz do zawartości
xEndriu

Skoczki

Rekomendowane odpowiedzi

babki,wargacze,


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktorek to wargacz. Ja mam dwa wargacze, babki i slizga, dlatego u mnie jest siatka zamiast korony.

Niedawno oddalam koledze babeczke, która u mnie była bita, bo po 5 miesiacach jej koleżanki przestały ją lubić i chwile po wpuszczeniu przeskoczyla też przez koronę, jak ja u niego wargacze osaczyly. Całe szczęście był przy tym i rybka ocalała.

Nie słyszałam dotąd o pokolcach i pterapogonach, żeby komuś wyskoczyły.mial ktoś taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemateleotris magnifica, niestety też. Zostawiłem akwarium odkryte na noc, bo było gorąco. Kolega znalazl żywego, dużego pokolca w kominie, jak likwidował akwarium. Ogólnie to chyba tylko nieżywe ryby są pod tym względem całkiem bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapożycz od Dominiki patent na siatkę, nie zapomnij używać i możesz się nie martwić o skoczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieco chaotyczny tekst, plumkam z komórki. Nie wiem, jak mam odebrać post powyżej, czy złośliwie czy życzliwie. Mnie nie wyskoczyła żadna rybka odkąd mam te siatkę, ale nie będę się upierać że jest lepsza niż korona. Przepraszam, chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi przytrafiło się Salariasowi zaliczyć suchara i babka pularisk używam od tego czasu siatki na akwa ramkę zrobiłem z kątownika do paneli pcv a siatkę znalazłem w rupieciach w garażu plastikową nie pamiętam po czym mi została :/ wkleiłem sylikonem akwarystycznym oczka 5mm/5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sklepach wędkarskich bywają siatki żyłkowe do podbieraka - praktycznie zero strat światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatka na krety tez sie nada jak to kiedys znajomy mi powiedzial - mi skrzydlica wyskoczyla sucharek niestety a kot 3 dni temu wystraszyl mi rozdymeczke na szczescie moja to widziala i wrzucila do akwa

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te siatki do przykrycia akwarium mogą być z ocynku?


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie wyskoczyła babeczka stenogobiops nematodes i malutki błazenek (był w trakcie "docierania się" samicą). Zamontowanie ośw. nocnego trochę poprawia sytuację, ale nie jest żadną gwarancją. Gwarancja to szyba lub siatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie błazenek znalazł się w kominie no i krewetka ale ona to chyba raczej przeszła niż przeskoczyła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu jest fajna :) przy okazji wie ktoś co to za koral ten mega czerwony ?

xLRBdKj.jpg

Bardzo podobne do siatki na krety ktora wczoraj kupilem tylko ze ja mam czarna

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.