Skocz do zawartości

Historia edycji

Iwowa

Iwowa


Błędy

Cześć :) mam na imię Olga, mieszkam w Warszawie, ale "oryginalnie" pochodzę z Dolnego Śląska.

Akwarystyką zajmuję się i interesuję (mam za sobą okresy bezakwariowe) od 10 roku życia, więc już trochę żyć udało mi się posłać na tamten świat - niestety :( aktaktualnie mam dwa malutkie słodkowodne awaria - 30 i 12l. Tak, uwielbiam miniaturki. Nie, nie kumam o co chodzi z tym, że duże łatwiej prowadzić. Wychodzę z założenia, że o ile robi się to z głową można prowadzić każde.

W marcu zalałam swoją pierwszą pikorafkę - przecież pisałam, że uwielbiam miniaturki ;) to moje pierwsze spotkanie z morszczyną.

Mam nadzieję, że projekt wypali i nie długo będę mogła pochwalić się ładnymi zdjęciami.

 

Buziaki, O.

Iwowa

Iwowa

Cześć :) mam na imię Olga, mieszkam w Warszawie, ale "oryginalnie" pochodzę z Dolnego Śląska.

Akwarystyką zajmuję się i interesuję (mam za sobą okresy bezakwariowe) od 10 roku życia, więc już trochę żyć udało mi się posłać na tamten świat - niestety :( aktaktualnie mam dwa malutkie słodkowodne awaria - 30 i 12l. Tak, uwielbiam miniaturki. Nie, nie kumam o co chodzi z tym, że duże łatwiej prowadzić. Wychodzę z założenia, że zo ile robi się to z głową można prowadzić każde.

W marcu znalałam swoją pierwszą pikorafkę - przecież pisałam, że uwielbiam miniaturki ;) to moje pierwsze spotkanie z morszczyną.

Mam nadzieję, że projekt wypali i nie długo będę mogła pochwalić się ładnymi zdjęciami.

 

Buziaki, O.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.