Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam

Mam na imie Waclaw pochodze z Olawy pod Wroclawiem a obecnie mieszkam w Galway.Przymierzalem sie do zamiany mojej wanienki 940l z Malawi na solanke , ale po przeczytaniu kilku tematow (dzial dla nowicjuszy)ochlonolem (szczegolnie temat <Zamiana 1500L ze słodkiego na słony>)

i jestem wlasnie po zakupie mojej pierwszej solniczki 80l.

Zalania jeszcze nie planowalem , narazie zglebiam wiedze i kompletuje to co niezbedne.

Jezeli ktorys z forumowiczow przebywa aktualnie w Irlandii i lubi przy piwku pogadac o rybkach to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Daniel 9 dni temu dołączyłem do waszego grona Morszczaków posiadam 120l,akwarium i jestem nowy w te klocki i liczę na waszą wiedze i pomoc.Pozdrowienia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

mieszkam w Gliwicach, niedawno uruchomilem swoje pierwsze morskie - 250L, poki co w towarzystwie skaly (i tego co sie z nia przedostalo) mieszka w nim ekipa czyszczaca, szukam teraz pomyslow na dalsza obsade. Licze na wiedze i pomoc doswiadczonych w tej tematyce.

pozdrawiam,

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to część, Filip Jestem z Jastrzębia Zdroju. Aktualnie, czytam i czytam i wiedzę gromadzę. Jestem na etapie planowania zbiornika:) Ale już niedługo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
welcome.gifclap.gif

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mieszkam w Portsmouth Uk chcialbym zalozyc akwarium morskie szukam kogos kto mieszka niedaleko i by mi w tym pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym witam wszystkich ;)

W skrócie o mnie:

Mam na imię Konrad, mieszkam w Krakowie, doświadczenie jako-takie z akwariami słodkowodnymi. Około dwóch miesięcy temu postanowiłem przerobić słodkowodne na 'solniczke', jednak za namową sprzedawców w sklepie kupiłem Reefmaxa - 'gotowca' :D Czy była to dobra decyzja - nie podejmuję dyskusji ;)

pozdrawiam :)

Edytowane przez camell76 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem , pochodzę z Krakowa , od paru lat mieszkam w Irlandii w pobliżu wschodniego wybrzeża ( okolice Galway ) .Miało być słodkowodne szkiełko i już nawet studiowałem temat tropikalnych rybek , jednak po wizycie w sklepie zoologicznym 500-tka zalana wodą z oceanu dojrzewa od miesiąca :yes . Śledzę pilnie forum po nocach i godzinami wpatruję się w kamienie . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Sebastian, na razie czytam i jeszcze raz czytam. Mam zamiar założyć Nano rafe. Od kilku lat bawię się w akwarium roślinne. A jak wiadomo apetyt rośnie wraz z jedzeniem w związku z tym chodziła mi po głowie kostka z krewetkami. I żeby nie postawić drugiego zbiornika słodkowodnego w domu pomyślałem o solniczce która wniesie nowe doświadczenie i niesamowitą frajdę domownikom.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Łukasz. od około roku czytam to forum. Od początku mojego życia akwarystyka jest mi bardzo bliska. Głownie słodkowodna. Obecnie prowadzę w swojej pracy 750 l akwarium z Malawi, po za tym pod opieka mam jeszcze kilka zbiorników, ale to jest słodkowodna przygoda. Teraz uczę się i chłonę wiedzę morszczaków na tym forum ;) W wakacje ruszam ze swoim własnym projektem kropelki oceanu ponad 500 l, licząc cały obieg. Dzięki temu forum moje marzenie pomalutku zaczyna się spełniać. Mam nadzieję , że z waszą pomocą pójdzie bez większych problemów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nowy na forum i nowy jezeli chodzi o morszczyzne.

Dopiero skladam wszystko do brzydko mowiac kupy,wiec napewno nie obejdzie sie bez pytan :-)

z uwagi na wyjazd do polski, nie odpale akwa wczesniej niz za miesiac z hakiem, wiec poki co, ponownie brzydko mowiac -przelece- forum i zapoznam sie z tymi, co w slonej juz plywaja...

Pozdrawiam

Marcin


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem nowy i postanowiłem założyć słony zbiornik tak na początek mam 108 l z panelem filtracyjnym parametry mam jak najbardziej stałe

ph-8

kh-10

no2-o

no3-0

jestem zainteresowany koralami morze komuś się zbywają przyjmę lub odkupię za symboliczną kwotę oświetlenie 4x24w

sory za jakość ale dopiero w środę wstawię lepsze

post-14644-0-89925400-1340644269_thumb.jpg

post-14644-0-71893000-1340644276_thumb.jpg

post-14644-0-36670800-1340644282_thumb.jpg

post-14644-0-20934100-1340644292_thumb.jpg

post-14644-0-60268400-1340644299_thumb.jpg

Edytowane przez olo309 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej niedawno się przeprowadziłam i w końcu będę miała miejsce na swoje wymarzone akwarium :)

Dopiero zaczynam swoją przygodę z rybkami i szukając pomocy zostało mi polecone to forum.

Zatem witam i lecę czytać forumowe zapiski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej niedawno się przeprowadziłam i w końcu będę miała miejsce na swoje wymarzone akwarium :)

Dopiero zaczynam swoją przygodę z rybkami i szukając pomocy zostało mi polecone to forum.

Zatem witam i lecę czytać forumowe zapiski :)

Witamy Cię Syll


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy wszystkich nowych na naszym forum. Chetnie udzielimy rad i pomocy w przygodzie z rafą. Pozdrawiam


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem tutaj nowy więc się przywitam : cześć wszystkim.Na imie mam Tomek jeszcze nie mam akwarium ( tzn.: morskiego ) ale przymiezam sie do założenia. Fajne forum :)


5279_5323.png

Start solniczki 07/07/2012

mój RED SEA MAX 130D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów!

za miesiąc mam zamiar postawić swoje pierwsze morskie - litraż ostro muszę przedyskutować ze swoją połową :rant: ale najważniejsze, że decyzja zapadła :thumbup:

mam nadzieję, że z Waszą pomocą coś z tego będzie :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imie mam Adam, jestem ze Skoczowa. Akwarystyką zajmuję się od kilku lat, lecz dopiero teraz poważnie myślę o założeniu solniczki i mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na kilka pytań.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! aktualnie posiadam akwarium slodkowodne, zaczynam przygode z morskim od rejestracji na forum i szukania sposobów zabrania sie do nowej przygody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem tutaj nowy więc się przywitam : cześć wszystkim.Na imie mam Tomek jeszcze nie mam akwarium ( tzn.: morskiego ) ale przymiezam sie do założenia. Fajne forum :)

witam. pracowalem jakis czas w Witham :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam na imię Robert i pochodzę z Krakowa na razie czytam posty (dzięki ludzie za waszą wiedzę którą udostępniacie).

Od września będę zakładał swoje akwarium .

Pozdrawiam Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! aktualnie posiadam akwarium slodkowodne, zaczynam przygode z morskim od rejestracji na forum i szukania sposobów zabrania sie do nowej przygody :D

Wiadomo duszek płci nie posiada, ani stałego miejsca pobytu - bo to duszek

Dobrze że chociaż polski.

Serdeczne witamy.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich morszczaków

Kilka słów o mnie

wiec jestem ze Szczecina imeno me Paweł :) zalałem 200 L akwarium wodą z RO ,posoliłem :) ,następnie kupiłem ok 30 kg martwej skały później dokupiłem 2 kilo żywej i narazie czekam na oznaki życia (nie mam sumpa w zamian mam filtr kubelkowy JBL 900L/h,grzałka,solometr i narazie ot wszystko)

pozdrowionka ludziska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema nazywam się Michał i mieszkam w Warszawie.

Zafascynował mnie podwody świat i noszę się z zamiarem postawiena pierwszej "solniczki" :thumbsup: .

Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą fachową pomoc. :thumbup:. Pozdrawiam :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.