Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy ja uwielbiam jazdę na snowbordzie najlepiej na świeżym śniegu-śnieg po kolana... Pozdrawiam i życzę samych sukcesów


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się przywitać, mam na imię Łukasz. Moją przygodę z akwarium morskim zaczynam od zbiornika ok. 300 L. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam forum, bo wzięło mnie na morskie. Na razie od 3 lat słodkie z pełnym powodzeniem, bez plag egipskich, więc może z morskim też nie będzie tragedii ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Powoli mi sie nudzi wieloletnia zabawa z slodkim 720l. baniakiem wiec postanowilem zalozyc solniczke w 240l.akwa. Zalane od poczatku roku a dzis wyglada tak https://picasaweb.google.com/114047117509109845798/Solniczka . Jak wszystko bedzie ok to przezuce wszystki do wiekszego. Pozdr. Piotr ze Szczecina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Grzegorz mieszkam na obrzeżach Krakowa czytam to forum już od dłuższego czasu i właśnie wystartowałem na początek z nano solniczką jeżeli złapię bakcyla a mam nadzieję że tak to w planach jest 300l.

Pozdrawiam serdecznie


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Marcin, mieszkam w małej miejscowości Boronów w województwie śląskim. Od 7 roku życia jestem zapalonym akwarystą słodkowodnym ale po wyjeździe na studia akwarium uległo likwidacji. Po 15 latach przerwy przymierzam się do uruchomienia akwarium morskiego 896 litrów (140x80x80) - planowany start III/IV 2013

pozdrawiam wszystkich

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie :coffee:;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Marek, jestem z Kędzierzyna-Koźla. Do tej pory dorobiłem się akwarium z biotopem Malawi i krewetkarium z krewetkami Crystal Red i Red Cherry. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko coś słonego (nie mylić z paluszkami) :thumbup: W planach jest posolenie niewielkiej kostki 30L. Zanim jednak zacznę realizować moje plany muszę się czegoś nauczyć a raczej wszystkiego od samegto początku bo jeżeli chodzi o nano rafy to jestem totalnie zielony. Jak już będzie tak daleko to napewno "zaleje" was morzem pytań. Póki co witam Was serdecznie i kolegów z KM bo widzę, że jest nas więcej.

A ja tym czasem zabieram się za lekturę. :rtfm:


img58131g.jpg

JEST MALAWI, SĄ KREWETKI JESZCZE TYLKO COŚ SŁONEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dopiero teraz nadrabiam zaległości w tym dziale, ponieważ na tyle mocno zaabsorbowała mnie akwarystyka morska, że z miejsca zabrałem się do lektury Waszych postów przy tym zapominając o etykiecie:-) Akwarium słodkowodne mam od dawna, chwilami było ich nawet kilka, głównie interesowałem się krewetkami, a ryby były jedynie do nich dodatkiem. Solniczkę już mam, zaczynam od nano, mam nadzieję, że z czasem zamienię moje ostatnie słodkowodne na większe i posolone. Pozdrowienia z W-wy, Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam na imię Magda,jestem z Szemuda(Pomorskie).Marzy mi się mały ocean w domu,wasze forum jest dla mnie inspiracją i dobrą lekturą.Więc jak pozwolicie to będę czytała,czytała,planowała i a nóż się odważe.

Pozdrawiam:)


Pozdrawiam

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam na imię Marcin i jestem z Wałbrzycha.Jak do tej pory miałem zbiornik 250l Malawi ale nadszedł czas na zmiany i już od ok 3 miesiecy funkcjionuje u mnie 220l+50l słonej wody.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nazywam się Zbyszek. Mieszkam w pobliżu Białegostoku. Akwarystyką słodkowodną interesuję się od szkoły podstawowej. Od 2 miesięcy mam odpalonego Reefmaxa ok. 100l. W przyszłości gdy nabiorę doświadczenia planuję założenie większego akwarium morskiego. Bardzo się cieszę, że istnieje to forum, a uczestnicy są bardzo życzliwi i chętnie się dzielą bezcenną wiedzą i doświadczeniem.

Pozdrawiam wszystkich.

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Przyszła pora aby się przywitać z gronem pasjonatów życia podwodnego. Pozwolę sobie zdobywać wiedzę bazując na Waszych doświadczeniach i kto wie może też za jakiś czas będę podziwiać rafę obok moje istniejącego słodkowodnego :smiling: W szczególności podrawiam Lubelszczyznę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Man na imię Mariusz mieszkam 80km. od Warszawy w małej miejscowości Latowicz

Akwarystyką słodko wodną zajmuję się od 8 lat przyszła pora na zmiany miałem 2 baniaczki słodkie i teraz rezygnuje z nich

i stawiam jeden morski 420l

Miło mi będzie korzystać z waszych wskazówek

Pozdrawiam Mariusz

Edytowane przez Mariusz85 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Piotrek mieszkam w okolicach Pułtuska, od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zakupem akwarium morskiego no i wreszcie zdecydowałem się, wczoraj zakupiłem zestaw reefmaxa 105l no i tak powoli rozpoczynam swoją przygodę z akwarystyką morską, mam nadzieję ze dzięki wam i waszemu doświadczeniu z którego mogę korzystać na forum uda mi się to przedsięwzięcie.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Piter - zmniejsz literki i to szybciutko a potem w odpowiednim miejscu dawaj fotki tego twojego RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Waldek mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu (woj.opolskie). Jestem na etapie pogłębiania wiedzy na temat morszczyzny. Muszę dodać że forum jest zaje... fajne i przekazuje więcej wiedzy niż nie jedna książka z tym tematem związana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem Jacek,mieszkam w okolicach Tarnowskich Gór,właśnie zakładam sobie baniaczek 440l+sump. Akwaria miałem od zawsze jednak znudziły mnie słodkie chce spróbować czegoć innego. Zajmuje się prowadzeniem niewielkiej firmy handlowej oraz hodowlą boa dusicieli. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema fajnie wrzuć jakieś fotki węży każdy nacieszy oko:) życzę powodzenia


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię tylko ogarnę wklejanie zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim. Jak dotąd zastanawiam się nad baniaczkiem i przeglądam forum. Jak będę wiedział o co pytać, to będę wdzięczny za pomoc:) Pozdrawiam z Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.