Skocz do zawartości
bober6662

Targi zoobotanica- 24/25-9.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ktoś się wybiera na targi,ponoc ma być jeszcze więcej jak rok temu tematów morskich.

http://wigor-targi.com/targi,1050,ZOO+-+BOTANICA+2016.html

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko rzut beretem, a nie wiem , czy zdążę się ogarnąć..

Jak nie pojadę, to znowu będę sobie przez okrągły rok w twarz pluć.

Może, ktoś z łodzi leci s 8 -Semką i zabierze na przyczepkę..he..he..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile wejściówka bo jakoś nie mogę doczytać?

Michał, jak byś chciał to ja w niedziele planuję odwiercić Hale:) W zeszłym roku nie byłem, to w tym pojadę.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak byś chciał to ja w niedziele planuję odwiercić Hale:) W zeszłym roku nie byłem, to w tym pojadę.

Też nad niedzielą się zastanawiałem. Sobota rano w robocie a popołudniu drobne znieczulenie u znajomych :wine:

Daj znać sms o której ewentualny wyjazd.


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem i szału nie było ;) kto nie był niech nie żałuje.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i szału nie było ;) kto nie był niech nie żałuje.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Jak dla mnie fajna sprawa,mozna sporo ciekawych ludzi spotkać pogadać itd...pooglądać sprzety.Ale fakt nie wszystkim musi sie podobać.

Ale warto być.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie.. Liczyłem na jakieś dłuższe sprawozdanie.

A tak w sumie tylko powiało chłodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z morszczyzny erybka, jonafish i trzmiel. Wczoraj o 20 nie wyglądało to imponująco, mało wystawców rowerem można było jeździć po hali, zobaczymy czy dzisiejszy poranek przyniesie jakąś zmianę.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajna sprawa,mozna sporo ciekawych ludzi spotkać pogadać itd...pooglądać sprzety.Ale fakt nie wszystkim musi sie podobać.

Ale warto być.

W tym roku postawiono priorytet na terrarystyke, akwarystyka słodka i morska nie będzie odbiegać jak było w zeszłym roku. Ale tak jak napisał przedmówca, mamy mało takich imprez i warto chociaż pojechać i pogadać z ludźmi. Byłem 2 lata i rok temu ale to tylko przy okazji zlotu KMRW. W latach ubiegłych było cienko z tego względu że targi w Łodzi też mają ten sam termin i niestety wystawcy muszą wybierać.

Z morszczyzny erybka, jonafish i trzmiel. Wczoraj o 20 nie wyglądało to imponująco, mało wystawców rowerem można było jeździć po hali, zobaczymy czy dzisiejszy poranek przyniesie jakąś zmianę.

Wysłane z galaktyki S4

W Poznaniu jak organizujemy targi z WTMA to od środy są już przygotowania i w czwartek, piątek wszystko jest gotowe, nie wyobrażam sobie stawianie wszystko na ostatnią chwile. W sumie stoiska z jednym akwarium mogą sobie na to pozwolić bo roboty dużo nie ma.

Edytowane przez edison (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku postawiono priorytet na terrarystyke, akwarystyka słodka i morska nie będzie odbiegać jak było w zeszłym roku. Ale tak jak napisał przedmówca, mamy mało takich imprez i warto chociaż pojechać i pogadać z ludźmi. Byłem 2 lata i rok temu ale to tylko przy okazji zlotu KMRW. W latach ubiegłych było cienko z tego względu że targi w Łodzi też mają ten sam termin i niestety wystawcy muszą wybierać.

W Poznaniu jak organizujemy targi z WTMA to od środy są już przygotowania i w czwartek, piątek wszystko jest gotowe, nie wyobrażam sobie stawianie wszystko na ostatnią chwile. W sumie stoiska z jednym akwarium mogą sobie na to pozwolić bo roboty dużo nie ma.

My organizując Aquajurę też mamy wszystko gotowe przeważnie już w czwartek ale trudno tego wymagać od wystawców. Większość jednak przybywa dopiero w piątek i wcale nie jest tak, że z jednym akwarium.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj - nie było tak źle:

post-26659-0-96609200-1474833829_thumb.jpg

Faktycznie morszczyzny nie było dużo ale coś zawsze można było podejrzeć:

post-26659-0-93647100-1474833833_thumb.jpg

post-26659-0-92850900-1474833840_thumb.jpg

post-26659-0-42283800-1474833850_thumb.jpg

post-26659-0-38654100-1474834123_thumb.jpg

post-26659-0-96600700-1474834283_thumb.jpg

post-26659-0-12921900-1474834512_thumb.jpg


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale pozamykane bo ktoś wyłączył prąd z piątku na sobote. Powinny głowy polecieć za taką akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt,szczegolnie te na stoisku erybki.Chcialemm kupić tridacne ale się bałem że one już nie dojdą do siebie.Za to mieli fajne akwarium na sprzedaż,zapoldarmo.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt,szczegolnie te na stoisku erybki.Chcialemm kupić tridacne ale się bałem że one już nie dojdą do siebie.Za to mieli fajne akwarium na sprzedaż,zapoldarmo.

Półdarmo - pewnie i tak. Ale czy fajne? Zwykły jamnik dł. około 200x35x40 jak mierzyłem ręką "na oko".

Akwa ze stelażem obudowanym za 2k pln.

Notabene tylko erybka miała szczepki w miarę sensownych cenach i w niedzielę można było się troche potargować ( dzięki norbi :) )


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt,szczegolnie te na stoisku erybki.Chcialemm kupić tridacne ale się bałem że one już nie dojdą do siebie.Za to mieli fajne akwarium na sprzedaż,zapoldarmo.

Kupiłem Euphillie, która wyjątkowo długo była schowana. Wczoraj po południu ją włożyłem do akwa i do wieczora nie tworzyła się, dzisiaj mimo jeszcze nie zapalonego światła zaczyna delikatnie wychylać się. Wszystkie inne, zakupione wcześniej po godzinie pokazywały swój urok. Ta potrzebuję więcej czasu, zobaczę wieczorem jak będzie wyglądać.

...Notabene tylko erybka miała szczepki w miarę sensownych cenach i w niedzielę można było się troche potargować ( dzięki norbi :) )

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość:)

Patrząc na ilość wystawców, a szczególnie tych, na których mi zależało (roślinniaki i morszczyzna), to była "bida". Kilka mało okazałych zbiorników, a roślinniaków jak na lekarstwo. Poza tym ceny nie zachęcały do zakupu. Może jedynie w eRybce można było kupić szczepkę w rozsądnej cenie. Ogólnie jestem rozczarowany i widzę, że z roku na rok (w moim przypadku co dwa lata), jest coraz mniej wystawców:(


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś od Szopena z targów.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś od Szopena z targów.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Świetna relacja, dzięki !

Teraz mam świadomość co mnie ominęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok prawdopodobnie w tym samym terminie będą Targi w Łodzi więc znowu wystawcy się podzielą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kupiłem ponad 10 korali lps głównie z ciekawych euphyllia glabrescens gold ogólnie kupiłem 9 lps i 1x zooa na ten moment chyba tylko jeden lps padnie patrząc że sama euphyllia glabrescens gold jest więcej warta niż cały zakup to jestem mega zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i mocno uwierzyłem w to, że za rok na pewno nie pojadę ...

Erybka rzeczywiście miała fajne ceny ale nic po za tym . Większość tych, którzy nabyli tzw. goldy wcześniej ich chyba nie widziała. To przykre jak można cisnąć ludziom kit. Wierzcie mi, że szczepki goldów nie chodzą po 60 zeta.Pewnie tym wpisem się komuś narażę ale jestem szczery. Korale słabe (umierające) , szkielety bez tkanki, dlatego cena była konkurencyjna. Jeżeli ktoś chciał koralowce w najlepszej kondycji musiał się jednak udać na stoisko Jonafish.Cena nie tak atrakcyjna ale jakość pierwszorzędna..

W/g mnie najlepsze akwarium jeżeli chodzi o przejrzystość miał Argus. Co prawda aranż nie powalał ale dla początkujących akwarystów morskich był świetnym przykładem, jak przy w miarę niewielkich nakładach można utrzymać baniak morski.

Jeżeli chodzi o pozostałe akwaria, takiej żenady na zoobotanica chyba jeszcze nie było. Moim zdaniem najsłabsza akwarystycznie impreza w tym roku.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciało by się napisać a nie mówiłem heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.