Skocz do zawartości
Zieciu321

Pierwszy zestaw solniczki - da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

No to dałeś do myślenia.. Widziałem Twój filmik i bardzo ładnie to wszystko wygląda:)

Czy jest ktoś wstanie rozwinąć wątek odnośnie RO/DI?:) Tak jak pisałem wcześniej, mam dostęp do wody RO i czy jeśli na niej odpalę zbiornik i powiedzmy w niedalekiej przyszłości zakupię RO/DI to coś się stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając masę tematów tutaj, każde problemy w przyszłości większość osób utożsamiać będzie z brakiem ro+di. I za każdym razem rozpęta się wiadomo jaka burza. Pewnie się da zrobić na samym ro co wiąże się z dokładniejszą kontrolą parametrów.

Pytanie jakie tds ma ta ro twojego znajomego.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinować, trzeba kupić jakiś mały filtr RO/DI myślałem o tym http://sklep.osmoza....wody-p-688.html

A teraz mam pytanko odnośnie skały, wystarczy 8-9kg? i drugie pytanko ile piasku do tego i jaki polecicie najlepszy - czy to ma jakieś znaczenie jak chce kupić suchy piach?

Taka pompa cyrkulacyjna może być http://allegro.pl/pompa-jvp-101-3000l-h-pompa-cyrkulacyjna-i6405045867.html

Edytowane przez Zieciu321 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dłuższej perspektywie ro na 10" jest tańsze a ono zostaje z tobą aż uznasz że to nie to.

Ja na 72l biorę ok 8-9kg musisz pooglądać zbiorniki i sam ocenisz czy to dla oka twojego za mało lub za dużo.

Cyrkulator tylko na magnes... Możesz się nie miło zdziwić jak wrócisz do domu a przysawka pusci... Sam chyba już się domyślać jaką burzę spowoduje.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wysłałem lampę jak niżej, na taką kosteczkę jak Twoja, wybacz jakoś zdjęć bo robocze

wymiary 40x20x0,7 (cm) , 40W

post-26556-0-72396900-1476704092_thumb.jpg

post-26556-0-38270000-1476704094_thumb.jpg

post-26556-0-11086700-1476704095_thumb.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wygląda na szkle przed zalaniem :)

post-26556-0-35464800-1476872462_thumb.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resuna to chyba nie tak łatwo kupić.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.