Skocz do zawartości

Historia edycji

Bzyk002

Bzyk002

Dzięki za pochwały:D kostka odkąd zacząłem lać Ballinga i karmić korale "zupą" wygląda coraz lepiej :clapping 

Jak dobrze pamiętam to Ballinga leje na dobę 5ml po 1ml co parę godzin. Ale ostatnio mi KH i Ca poleciało w dół wiec może dawka jest za mała.

Dodatkowo zacząłem lać Jod, Amino kwasy i Stront (ten ostatni leje na oko bo nie mam testu:blink:) Teoretycznie mam te pierwiastki w Ballingu (AF Components Strong) ale np. Jod jest nie wykrywalny na tescie. 

Moja Caulastrea dostała kiedyś tam mocno po :mooning i od tamtego czasu wegetuje, znosi ciągłe wachania parametrów i moje różne błędy. A jak poczuje sie troche lepiej to zostaje podparzona przez Goniopore albo jakis mały ukwiał ktory sie wcis pomiędzy jej polipy.

r_33 niech sie pochwali co podaje swojej Caulastrea bo wygląda jak na sterydach:P

Fotka znowu tylko z fona. Od tygodnia wisi nowa Lampa ATI Sirius X1

IMG_20190517_233002.thumb.jpg.541b88561f7961f20b5002b7e772a6dd.jpg

Ale żeby nie było że wszystko super pięknie to mam problem z Zoa, nie chcą jakoś u mnie być. Na fotce poniżej widać małą kolonie która otwiera sie tylko trochę (była zamknieta całkowicie ale po dodaniu Amino kwasów i Strontu zaczęła polipować.

Strzałka pokazuje mój kolejny problem- brązowy nalot na piasku. Z rana go nie ma zaczyna sie mniej więcej od południa. IMG_20190518_000549.thumb.jpg.57b26185450625b2871adb4fa82475b8.jpg

Bzyk002

Bzyk002

Dzięki za pochwały:D kostka odkąd zacząłem lać Ballinga i karmić korale "zupą" wygląda coraz lepiej :clapping 

Jak dobrze pamiętam to Ballinga leje na dobę 5ml po 1ml co parę godzin. Ale ostatnio mi KH i Ca poleciało w dół wiec może dawka jest za mała.

Dodatkowo zacząłem lać Jod, Amino kwasy i Stront (ten ostatni leje na oko bo nie mam testu:blink:) Teoretycznie mam te pierwiastki w Ballingu (AF Components Strong) ale np. Jod jest nie wykrywalny na tescie. 

Moja Caulastrea dostała kiedyś tam mocno po :mooning i od tamtego czasu wegetuje, znosi ciągłe wachania parametrów i moje różne błędy. A jak poczuje sie troche lepiej to zostaje podparzona przez Goniopore albo jakis mały ukwiał ktory sie wcis pomiędzy jej polipy.

r_33 niech sie pochwali co podaje swojej Caulastrea bo wygląda jak na sterydach:P

Fotka znowu tylko z fona. Od tygodnia wisi nowa Lampa ATI Sirius X1

IMG_20190517_233002.thumb.jpg.541b88561f7961f20b5002b7e772a6dd.jpg

Ale żeby nie było że wszystko super pięknie to mam problem z Zoa, nie chcą jakoś u mnie być. Na fotce poniżej widać małą kolonie która otwiera sie tylko trochę (była zamknieta całkowicie ale po dodaniu Amino kwasów i Strontu zaczęły polipować.

Strzałka pokazuje mój kolejny problem- brązowy nalot na piasku. Z rana go nie ma zaczyna sie mniej więcej od południa. IMG_20190518_000549.thumb.jpg.57b26185450625b2871adb4fa82475b8.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.