Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czym różnią się od siebie te odpieniacze poza nazwą i ceną oczywiście :)

Nigdzie nie mogę nic znaleźć

Juwel Skimmer 3.0

http://www.rybarium.pl/juwel-skimmer-3-0-odpieniacz-bialek.html

Juwel SeaSkim

http://allegro.pl/juwel-seaskim-odpieniacz-bialek-i6061738836.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, odpieniacza juwela nie używałem, choć zastanawiałem się nad jego zakupem, sam mam akwarium juwel trigon 190, ale odnosnie odpieniacza, nie znalazłem w internecie dobrych opinii o nim, choć dość ciężko coś znaleźć ale jednak nie wile dobrego, sam mam deltec mce 600, troche problemów było ale po wymianie pompy bezgłośny. Były dwie wersje tego juwela, w pierwszym linku wydaje mi że to ten stary, ja na twoim miejscu poszukał bym jednak jakiegoś delteca zewnętrznego, z juwela korzystam z bioflow, ale mam pompe 1000l/h, i złego słowa nie powiem, nie mam sumpa i dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał zakup nawet używanego, byle tylko nie kupować Juwela. W tej cenie kupisz też nowy diy od kolegów z forum (budowany dla Ciebie, z nową pompą). W razie gdyby padła pompa, czy cokolwiek się stało ciężko będzie coś dopasować do niego.


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce kupować juwela mam tunze 9004. Bylem tylko ciekawy czy to te same czy inne modele.

Napisz jak możesz dlaczego odradzasz zakup juwela? Jakieś doświadczenia? Może komuś się przyda taka odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z powodów dla których bym tego nie kupił to brak danych technicznych , kompletnie nic. A kolejny to taki że jest to firma od wszystkiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba . Różnią się ceną dlatego że jeden droższy jest energy saving . Czyli dwie wersje poboru prądu .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Hydor Slimskim Nano 135.35 tanio oddam . Stam bardzo dory . Przemysl to . Ten by był idealny do takiego litrażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Hydor Slimskim Nano 135.35 tanio oddam . Stam bardzo dory . Przemysl to . Ten by był idealny do takiego litrażu

No to teraz widać, że kolega stara się nabić 50 postów żeby sprzedać odpieniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.