Skocz do zawartości
lol12345678903

identyfikacja -rozgwiazda

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie , ostatnio zakupiłem zywa skałe i wyszla z niej ta o to rozdwiazda ...

z tym ze ja nie mam zadnego pojecia o wymaganiach i trzymaniu rozgwiazdy ..

jakby ktos mógł mi podpowiedziec co ro za rozgwiazda i czym sie zywi ... czy nie jest problemem ze mam w akwarium piach koralowy ... dodam ze w akwarium sa tylko ryby i teraz ona ... jakby ktos mi mógł po krótce napisac czym taka rozgwiazda sie zywi lub czy jest cos czym mozna ja karmic itd ...

post-12658-0-01838300-1479496434_thumb.jpg

post-12658-0-02680100-1479496452_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asterina


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to asterina. Poczytaj sobie o niej, zdania sa podzielone czy jest potrzebna w zbiorniku czy nie. Jesli nie masz np zoa to w niewielkich ilosciach wg mnie sa do zaakceptowania.


333375eadbb608d26a4bf0cc0be7a994u1584a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to asterina...

uważam że warto kontrolować jej populacje...

u mnie głównie "chodzą" po szybach i skale ,ale szybciutko "wyczuwają" słabego korala ... w miejscach gdzie tkanka jest np.uszkodzona mechanicznie , bądz poparzona przez innego korala czy ukwiał - mogą dopełnić dzieła zniszczenia

/u mnie dobierały sie do tkanki niektórych korali będących w słabej kondycji.....- miękasów u mnie nie "tykają"/


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.