Skocz do zawartości
bobek

Po aktualizacji, Wyszukiwarka Google

Rekomendowane odpowiedzi

macie chyba moduł mod_rewrite - jak dla mnie wygląda to tak jakby brakowało ustawień tego modułu w apachu lub .htacess i chyba z indeksacją bazy nie ma to nic wspólnego ... ale co ja tam wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, google ma index stron z przyjaznymi linkami, a teraz forum śmiga w adresie "po całości"... ja tam jestem dobrej myśli, że poprawią :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że forum bedzie funkcjonalne jak dawniej bo narazie to porażka szczególnie wygląd mam wszystko rozjechane na ekranie... wyglada jak forum dla ludzi z problemami ze wzrokiem... zawsze jak coś jest dobre to trzeba to poprawić na lepsiejsze... w tym wypadku beznadzieja ale to tylko moje zdanie.. ps na telefonie mimo 5,5 calowego ekranu przeglądanie forum jest daremne...


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, seicodriver napisał:

mam nadzieje że forum bedzie funkcjonalne jak dawniej bo narazie to porażka szczególnie wygląd mam wszystko rozjechane na ekranie... wyglada jak forum dla ludzi z problemami ze wzrokiem... zawsze jak coś jest dobre to trzeba to poprawić na lepsiejsze... w tym wypadku beznadzieja ale to tylko moje zdanie.. ps na telefonie mimo 5,5 calowego ekranu przeglądanie forum jest daremne...

Taka mała porada dla Ciebie. Jak już krytykujesz to rób to konstruktywnie. Pisz co twoim zdaniem konkretnie Ci się nie podoba i jakie widziałbyś zmiany,bo takie pisanie jak twoje jest bezużyteczne.

PS. u mnie na niczym nic się nie "rozjeżdza" ,wiec sprawdz proszę czy to nie są problemy u Ciebie.


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reguły routingu ustawia się przed, a nie po migracji, to nie ma nic wspólnego z bazą czy czymkolwiek innym. Tak jak ktoś już napisał, .htaccess i do boju, załatwcie to szybko bo boleśnie to odczujecie na pozycji w Google. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matroxpl napisał:

Reguły routingu ustawia się przed, a nie po migracji, to nie ma nic wspólnego z bazą czy czymkolwiek innym. Tak jak ktoś już napisał, .htaccess i do boju, załatwcie to szybko bo boleśnie to odczujecie na pozycji w Google. 

Google jak google, ale sama użyteczność jest zerowa jeśli chodzi o źródło informacji. Wkrótce przez to, że nie działa link z wyszukiwarki (oraz sama wyszukiwarka na stronie równiez, sprawdzałem chyba przedwczoraj i niczego nie znajdywała) ludzie zaczną albo omijać forum, albo zadawać po raz tysięczny te same pytania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialo dzialac do 2 godzin to było kolo 15:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.