Skocz do zawartości
Przemek78

Wolno działajace forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pewnie za te spowolnienie forum po zmianach "polecą głowy". Nosz jest Panowie tragedia heh nowsze jak widać nie znaczy lepsze.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - nawet wczoraj wieczorem wolno to chodziło - wizualnie wygląda to nawet OK, ale stare było zdecydowanie szybsze.


[105 l] ReefMAX, start 20.04.2010 ::: 13kg LR, 9kg LS ::: Cyrkulacja Tunze 6025 ::: oświetlenie 3 x 24W + nocny LED

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=28572&n=last#bottom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakoś człowiek odnaleźć się nie może , jednak stara szata graficzna mimo ze uboższa była dużo sprawniejsza do poruszania. O szybkości ładowania strony czy to na kompie czy na tel lepiej nie pisać.

poprę słowa fresha " nowsze jak widać nie znaczy lepsze. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fresz33 napisał:

Pewnie za te spowolnienie forum po zmianach "polecą głowy". Nosz jest Panowie tragedia heh nowsze jak widać nie znaczy lepsze.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
 

Tak, Twoja może polecieć bo nic mądrego nie masz w temacie do napisania ;)

2 godziny temu, SOQL napisał:

Jestem tu od niedawna i z początku myslalem, że takie zmulanie jest tu normalne. Fakt... Idzie wszystko jak krew z nosa. Odechciewa się przeglądac.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

....a tego nie komentuję ;)

2 godziny temu, mathom napisał:

zapewne trzeba by pozakładać porządne indeksy na tabelki w sql ;)

niestety ale pudło

 

Kochani, wina leży w sprzęcie - i teraz to jest w trakcie weryfikacji.

Czy trzeba było podnosić wersję silnika ? Tak - koniecznie - nawet ze względu na aktualizacje bezpieczeństwa.

Było przez chwilę dobrze przed weekendem, teraz "ślimak" wrócił. Tak wiemy o tym.

Spece od hostingu pracują nad problemem - w ostateczności zmienimy hosting.

Tyle na razie z mojej strony.

Skoczek

 


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoczek coś taki nerwowy? Wyluzuj trochę ;)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc szybkości działania (którą zapewne da się poprawić) moim zdaniem zmiany na duży +. Do nowości zawsze trzeba się przyzwyczaić.

Powodzenia. Będzie dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, fresz33 napisał:

Skoczek coś taki nerwowy? Wyluzuj trochę ;)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
 

ja ? w życiu :) zostawiłem przecież "oczko: na końcu :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze, a czemu mój komentarz odnośnie zmian na nowe uważasz za nie mądry?:p reszta napisała w podobnym stylu bez szczegółów co zmienić i ich nie "prostowałeś" tak jak mnie hehe

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią...źle trafiłeś :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam wszystkie kciuki ,za jak najszybsze dojście do ładu .
I wiem taka sytuacja jest bardzo wq , chce się dobrze czeka na nową zabawkę i d*pa ... 
Co do zmian , niestety trzeba choćby z powodu bezpieczeństwa forum .A to że czasami interfejs może być upierdliwy to nic nowego , programista to inny rodzaj człowieka .(Wiem mam takiego w domu ) .

Fresz Wiesz jak to jest , czasem można na zły moment trafić :vava: .
Będę w Lublinie to może wproszę się z kolegą (Ballantine's) coby obniżyć poziom zasolenia .:D


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Zmiany musiały zajść. Co do grafiki portalu.... no jak wszędzie idzie komercja.

Do starego silnika przykleiłem "wtyczkę" firmy Unreal - i tam ładnie można było bawić się blokami. Teraz guzik.... Firma IPB zablokowała to i dała swoją opcję - moduł płatny Pages - i tutaj już trzeba grzebać w kodzie żeby zrobić podobnie jak było kiedyś. Ale to nie jest problem - ba nawet jest gotowe. Tylko poczekajmy aż forum ruszy przynajmniej na trzecim biegu bo teraz jak dołożę nowe gadżety to w końcu stanie w miejscu :)

A co do programistów... szanuję ich ale czasami mam wrażenie że mają lepszy towar niż "my informatycy" ;)

Koledzy moich kolegów są moimi kolegami także ....dawaj znać :D 

A najlepiej zaproś "ich" na zlot....myślę że w tym roku nastąpi reaktywacja - muszę tylko mojego "brata" do tego przekonać ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przeciągu 5 minut :(  - dwa razy 

1.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wewnętrzny błąd serwera

Serwer napotkał błąd wewnętrzny lub błędną konfigurację i nie był w stanie wykonać żądania.

Proszę skontaktować się z administratorem serwera, webmaster@nano-reef.pl~~dobj i poinformować go o czasie wystąpił błąd i wszystko można zrobić, które mogą być przyczyną błędu.

Więcej informacji na temat tego błędu mogą być dostępne w dzienniku błędów serwera.

Dodatkowo, błąd Błąd 500 Internal Server napotkano podczas próby korzystania z ErrorDocument obsłużyć żądania.

 

2.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Błąd krytyczny : Call to metoda niezdefiniowany stdClass :: język (i), w /home/nanoreef/domains/nano-reef.pl/public_html/system/Dispatcher/Standard.php on line 75 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdr.

 

 

o takie coś parę razy już miałem ? ? 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki błąd?  wyskakuje z wyszukiwarki Google, 

Screenshot_2017-02-01-21-40-22.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko z urządzeń mobilnych. To tapatalk wali po kodzie. Temat juz prawie załatwiony. Jutro powinno juz działać normalnie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie nowe ;) 


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo kiedy forum wróci do "normalnych" obrotów, przeglądanie świeżej zawartości jest w miarę ok jednak otwieranie swojej zawartości zajmuje trochę czasu.


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni. Damy znać jak zmienimy hardware 


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum stoi na jakimś fizycznym serwerze? Nie lepiej było przy okazji zmiany silnika zwirtualizować serwer? Byłby jeden problem z głowy, łatwo można dodać więcej pamięci czy mocy obliczeniowej jak trzeba. Hardware ma to do siebie, że prędzej czy później się starzeje.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się naprawiło, bo u mnie śmiga aż miło - nareszcie;)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej ale nie wszystko , " zawartość w której brałem udział " 30s .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.