Skocz do zawartości
SkoczekPL

Zielona Kobieta na pokładzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

@Nik@ gratulacje i życzę cierpliwości, gdybym ja był modem to Skoczek by mnie wywalił po tygodniu za ostrą jazdę więc ostatnio nie odzywam się zbyt często, tak na wszelki wypadek żeby nie dostać warna albo banana ( mam tu oryginalne kanaryjskie:D). Poważnie wszystkiego najlepszego, mam nadzieję że będziesz chlapać czerwonym dbając o poprawną polszczyznę niektórych naszych kolegów z forum.  Saludos cordiales.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Nika. Wybór bardzo dobry droga administracjo :)

Pozdrawiam i powodzenia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominiś serdeczne gratulacje !!!

W pełni na to zasługujesz !!!


500l w obiegu

Start 9.08.2014, wsparcie Męża - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika, gratuluję Tobie chęci. Życzę cierpliwości:) Uważam, że Twoje usposobienie jest świetne do pełnienia tej funkcji. Pozdrawiam i czekam na "zamiatanie".


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy i witamy w kolorowym zespole.

@bober6662 aż się boję zapytać co Twoim zadaniem trzeba "pokazać" żeby być moderatorem....

(nie odpowiadaj pls B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie, ze Nika zostala Moderatorka :)

Nie wiem dlaczego niektorzy oczekuja od moderatorow jakiejs absolutnej wiedzy czy doswiadczenia. Przeciez potrzebne sa osoby, ktore nas troche "ostudza" gdy wyrywamy sztachety, zeby sobie "porozmawiac". 

Nika to dziewczyna mocno zaangazowana w to forum i dobrze, ze sie zgodzila na te funkcje.:thumbup: A taka "zielona" to ona nie jest...

 


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ! Dźwigaj to brzemię z wytrwałością i w pogodzie ducha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe niektorzy maja wymagania nie do przeskoczenia ale wszystkim nigdy sie nie dogodzi :)

Nik@ gratuluje i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta zazdrość... Przecież to masa roboty za darmo!
Wytrwałości i powodzenia [emoji2]

Wysłane mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór!!!

Podzielam zdanie, że nie posiadana wiedza ma decydować o wyborze modów, a zaangażowanie, kultura osobista i pewnego rodzaju zdrowy rozsądek. Chociaż obserwując wątki Niki można zauważyć, że jej wiedza systematycznie i w szybkim tempie rośnie i dawno przewyższa wielu z nas(mnie na pewno bo dopiero zaczynam)...

Powodzenia!!!

Edytowane przez dadario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie, gadacie, a wiadomo już, które forum będzie moderować.

Może Targowisko? Na "sprzedam" to jescze jest w miare porządek bo się każdy boi, że mu posta nie przepuszczą, ale pozostałe pod-fora ; szkoda gadać.

P.

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domi Super ! Gratulacje ! W końcu ktoś tu zrobi porządek ;) Ahaha, jak by były poważniejsze problemy to podrzucę Ci ze dwa karabiny i wymieciesz marudy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Nika@ [emoji106]

Dariusz Barcikowski

wysłane via Tapatalk Samsung Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2017 o 12:06, bober6662 napisał:

To że moderatorem forum,czyli dobrym duchem który poprowadzi cię w dobra stronę powinna zostawać osoba ze stażem ,z osiągnięciami,równie dobrze następnym modem mógł zostać Silvia który wnrok nastukal 6tys postów połowa tylko po to żeby coś napisać,a wiedza jego opiera się dawaniu rad gdzie kupić na Aliexpress ledy o 1zl taniej.

Skoczek sorry za konstruktywna krytykę.

Ale ja osoby której posty czasem mnie śmieszą,a temat z akwarium nie pokazuje nic ciekawego nie będę brał jako guru.

Ale życzę jej jak najlepiej gdzieś się trzeba uczyc.Moze niedługo przejdzie do jakiegoś sponsora i jak jej poprzedniczka pozjada rozumy.

Ehhh.... takie piękne podanie przepuściłem... no nic, lepiej późno niż wcale...

 

Kolego, nie rozumiesz. Ty nie masz brać jako moda jako guru. Ty po prostu musisz dostosować się do jego poleceń. Nie dlatego że szanujesz czy poważasz, nie dlatego że autorytet. Po prostu dlatego że mod został obdarzony zaufaniem przez gospodarzy, do sprzątania ich podwórka. Dlatego jak zwróci Ci uwagę, albo sie dostosujesz, albo zarwiesz mopem po uszach (sorki Nika za szowinistyczny wtręt :) ). Proste i logiczne.  Czy może potrzebujesz aby to rozrysować Ci :) ?

Zaś co do nauki, to sugerował bym odrobinę korepetycji w dziedzinie złośliwości, bo widzę że chęci są, ale warsztat nadal pozostawia wiele do zyczenia. Ale nie szkodzi, poczekam, może z czasem się wyrobisz.

 

ps. nie rozumiem czemu niektórym tak żal pośladki ściska... Kompleksy? Niska samoocena? Szef nie docenia? Sam nie wiem...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek to może i Ty zostań "zielonym" - pilnujesz/zgłaszasz czasem wątpliwości i jak widać masz czas na to :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kroczek napisał:

Marek to może i Ty zostań "zielonym" - pilnujesz/zgłaszasz czasem wątpliwości i jak widać masz czas na to :)

Zaproszenie albo jak kto woli namówienie forumowicza do współpracy moderowania forum to decyzja właścicieli i administracji forum a nie podanie o pracę.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nika

Witamy na pokładzie :-)

Powodzenia, wytrwałości - no i cierpliwości. Jak widać w wątku pojawia się kobieta i już emocje rosną... :P

pozdrawiam

 


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Roman.P napisał:

Zaproszenie albo jak kto woli namówienie forumowicza do współpracy moderowania forum to decyzja właścicieli i administracji forum a nie podanie o pracę.

to ja wiem i jak widać nie zrozumiana została moja wypowiedź...

p.s.

to kierowane było do Marka a nie do administracji/moderatorów :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Za zaproszenie, za gratulacje i za te "konstruktywne" posty, wszystkie biore sobie do serca.

Teraz wypada na te gratulacje zasłużyć, wiec pilnie sie uczę, szykuję mopa i do roboty ;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje , wytrwałości do Nas wszystkich, Nie wiem skąd ta zazdrość u niektórych , może właśnie dlatego że to nie ,, Oni '' zostali zaproszeni ??

Niech Dominika pokaże jak się w tej roli sprawdzi  i dopiero wtedy możecie Ją oceniać a nie z góry zakładać że się nie sprawdzi.. Pozdrawiam i Powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto ma tyle zapału do zdobywania wiedzy i zaangażowania.
GRATULACJE Nik@


Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kroczek napisał:

Marek to może i Ty zostań "zielonym" - pilnujesz/zgłaszasz czasem wątpliwości i jak widać masz czas na to :)

:) Nie ma takiej opcji. Już to przerabiałem. Tak jest wygodniej.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zauważać negatywne strony moderowania Nik@ ..

Siadam do lektury weekendowej a tu cisza, żadnych opowieści z życia akwarium .. nie ma co czytać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.