Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemek79

Przemek79

Dzień 255

Powoli do przodu, trochę przesoliłem wodę (ale jeszcze w granicach norm) oraz podczas wyjazdu sylwestrowego opiekun akwarium trochę przesadził z karmieniem. Tak więc muszę znowu zbić NO3, jako że PO4 są na totalnym zero znowu podaję kh2po4. Poprzesadzałem nowe SPSy na docelowe miejsca, przyjęły się chyba dobrze. Nie wiem jak Wy sądzicie ale chyba teraz akwarium wygląda lepiej gdy ma obsadzone górną część skały. Niestety padła mi już całkowicie chyba wielka fioletowa acropora na środku, tak samo jej mała szczepka, parametry jeszcze widać nie są "igła" choć wszystkie inne zwierzaki odpukać mają się dobrze i coraz lepiej. Dziś dopiero się także zorientowałem, że nie widziałem chyba od 2 tygodni wargacza Paracheilinus filamentosus :( Żadna ryba go nie męczyła, jadł, korona jest bardzo wysoka więc niestety odszedł na wieczną rafę z nieznanej przyczyny. Zapraszam do oglądania.

 

Przemek79

Przemek79

Dzień 255

Powoli do przodu, trochę przesoliłem wodę (ale jeszcze w granicach norm) oraz podczas wyjazdu sylwestrowego opiekun akwarium trochę przesadził z karmieniem. Tak więc muszę znowu zbić NO3, jakoś że PO4 są na totalnym zero znowu podaję kh2po4. Poprzesadzałem nowe SPSy na docelowe miejsca, przyjęły się chyba dobrze. Nie wiem jak Wy sądzicie ale chyba teraz akwarium wygląda lepiej gdy ma obsadzone górną część skały. Niestety padła mi już całkowicie chyba wielka fioletowa acropora na środku, tak samo jej mała szczepka. Dziś dopiero się także zorientowałem, że nie widziałem chyba od 2 tygodni wargacza Paracheilinus filamentosus :( Żadna ryba go nie męczyła, jadł, korona jest bardzo wysoka więc niestety odszedł na wieczną rafę z nieznanej przyczyny. Zapraszam do oglądania.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.