Skocz do zawartości

Historia edycji

kilu

kilu

Spoko. Dzięki za opinie. Co do wymiany gazowej nie jest szczelnie zamknięta jest prześwit pomiędzy szkłem a lampą. Co do zachlapania to ten model ma plexy na całość wiec luz. Już prawie rok tak wisi i mi się sorawdza. Teraz nie mam jak zrobić fotki ale jestem zadowolony z tego patentu. 

Jak pisałem gdzieś na początku to ja mam tak wycięty komin ze poziom wody mam jakieś 5 centów od porzeczek wiec i tak wisi sporo nad tafla wody.  Chciałem uzyskać falowanie na fafli.

kilu

kilu

Spoko. Dzięki za opinie. Co do wymiany gazowej nie jest szczelnie zamknięta jest prześwit pomiędzy szkłem a lampą. Co do zachlapania to ten model ma plexy na całość wiec luz. Już prawie rok tak wisi i mi się sorawdza. Teraz nie mam jak zrobić fotki ale jestem zadowolony z tego patentu. 

kilu

kilu

Spoko. Dzięki za opinie. Co do wymiany gazowej nie jest szczelnie zamknięta jest prześwit pomiędzy szkłem a lampą. Ci do zachowania to ten model ma plexy na całość wiec luz. Już prawie rok tak wisi i mi się sorawdza. Teraz nie mam jak zrobić fotki ale jestem zadowolony z tego patentu. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.