Skocz do zawartości
FREY

Maxspect na zlotach, wydarzeniach...

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro w sobotę 22 kwietnia widzimy się na urodzinach JonaFish ( Nowa Wieś 3, 32-410 Dobczyce)

Z tej okazji od godziny 15.30 prezentować będziemy bogate możliwości oświetlenia Maxspect Ethereal oraz cyrkulatorów Maxspect Gyre.

Każdy z przybyłych na miejsce będzie mógł również skonsultować z nami zagadnienia dotyczące sprzętów Maxspect jakich Państwo już używają, a także liczyć na doradztwo nt doposażenia akwarium o sprzęt Maxspect.

Podobne prezentacje, doradztwo możemy zrobić na terenie całej Polski w ramach wydarzeń zbiorowych takich jak zloty, wystawy etc.

Śledzić można nas również na Facebook'u https://www.facebook.com/maxspect.poland

pozdrawiamy, do zobaczenia jutro!


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam miło i dziękujemy za zainteresowanie sprzętem Maxspect, który od poniedziałku (12.02) można oglądać w akcji w sklepie Twoja Rafa w Częstochowie. Cyrkulator Maxspect Gyre XF 250 będzie można osobiście sprawdzić do końca lutego b.r. Robimy wszystko, aby udało się przedłużyć czas na lampę RSX - dlatego warto się pospieszyć - ponieważ na pewno jeszcze w tym tygodniu (do 17 02) na 100% będzie można zobaczyć ten sprzęt w akcji. Twoja Rafa ul. Szajnowicza Iwanowa 59, 42-218 Częstochowa. Serdecznie zapraszamy

28059107_718459788360973_828724288269297


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stolika podczas II wystawy Akwaryści Akwarystom, jaka będzie miała miejsce w ten weekend w oceanarium OCEANIKA.

Na miejscu będzie można zobaczyć, osobiście wypróbować nowości Maxspect:

Oświetlenie: Recurve, RSX, Ethereal, Razor-F

Pompy: Gyre, TurbineDuo, Glamorca

Nano-Tech, Fragnifier

29542303_765690723627784_427754851724772

 

 

 

 


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-8 kwietnia można spotkać się z nami, zobaczyć w akcji nowości Maxspect w Nadarzynie

28516727_1624099914325876_66817108377513

 

 

 


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, FREY napisał:

6-8 kwietnia można spotkać się z nami, zobaczyć w akcji nowości Maxspect w Nadarzynie

28516727_1624099914325876_66817108377513

 

 

 

Ja będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DarekB30 napisał:

Ja będę :D

Też się wybieram. Bloki i kulki wyglądają ciekawie - wczoraj macałem ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, VDR napisał:

Też się wybieram. Bloki i kulki wyglądają ciekawie - wczoraj macałem ;)

O lux też wpadnę  . 

ps: też macałem , ( sztuka w akwa się moczy ) . Turbine duo  fajna pumpka .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarekB30 trzymam za slowo. Co prawda nie wzrusze sie tak bardzo jak na widok VDR bo jego nie widzialem lata, a Ciebie "tylko" z pół roku :) Mam nadzieję, że w Nadarzynie będzie nie mniej ciekawie jak w Chrustach pod Kielcami.

SU1 - to po Nadarzynie będą już 2 kulki Biospheres się moczyć w akwa. Cieszę się, że ktoś pisze jakieś opinie zwrotne po Chrustach - dzięki temu wiem, że warto było nie spać po nocach by udało się zdążyć na tą imprezę :)

Darek - JazzPol koło Ciebie ten ośrodek jeszcze funkcjonuje?

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, luft napisał:

SU1 - to po Nadarzynie będą już 2 kulki Biospheres się moczyć w akwa. Cieszę się, że ktoś pisze jakieś opinie zwrotne po Chrustach - dzięki temu wiem, że warto było nie spać po nocach by udało się zdążyć na tą imprezę :)

Spoko warto , warto . Czasem teoretycznie niezainteresowany przechodzień później leciał do mnie i pytał czy lampy i "kulki" widziałem :hrhr: .A widziałem wielokroć hehe bo mnie już cztery litery bolały od nasiadywania na stoisku i często robiłem rundkę poglądową przy okazji sprawdzając czy jeszcze żyjecie :D.
A następnym razem wiedząc że na wystawie asortyment sie zwiększył to pewnie  chętnych  pojawi się więcej . 
Ta lampa po prawej ( od oglądającego ) jaki model , fajne to doświetlenie po bokach . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Maxpect Recurve to był jeśli dobrze zapamiętałem (choć mogłem pomylić). A ja macałem macałem i w końcu kulki zapomniałem zabrać. Musze w Nadarzynie nadrobić :D

JazzPol zdaje się cały czas działa - a przynajmniej półtora roku temu tam byłem i było czynne ;)

Ogólnie miło było się spotkać i pogadać. "Robaki" zanabyć :) Posłuchać Kumaka na temat krewetek ;)

Niektórych mogła by aranżacja KFA wprowadzić w konsternację :P Co prawda to nie mój ulubiony Jamesson ale.....zawsze pod ręką ;) Z drugiej strony ciepła "łycha" nie smakuje dobrze, przydałoby się tam jakieś zimnolubne zwierzaki wsadzić :clowning

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2018 o 12:18, DarekB30 napisał:

Ja będę :D

cieszę się

Tak, to był Recurve, najmniejszy model R6-60. Ta lampa najlepiej oddaje obraz nowych serii lamp Maxspect "Jedna lampa wiele biotopów" ze względu na to, że te sprzęty da się ustawić barwowo od 6 do 20 000 K. 

 

VDR - mam nadzieję, że chłopaki chociaż dostali te flaszki za darmo - bo taka reklame jaka zrobili marce to szacun :P 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się ogarnę z RAW to wrzuce zdjęcie jakieś - choć zapodziałem gdzieś filtr polaryzacyjny więc jakość średnia ;) Ale ...... aranż ciekawy :D:D Ciekawe co zrobili z tym po targach ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, VDR napisał:

Się ogarnę z RAW to wrzuce zdjęcie jakieś - choć zapodziałem gdzieś filtr polaryzacyjny więc jakość średnia ;) Ale ...... aranż ciekawy :D:D Ciekawe co zrobili z tym po targach ;P

ja bym do tych butelek po zlocie wlał herbatę :P


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WDA będziecie ? 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info

Pojawimy się z prezentacją sprzętu Maxspect na zlocie, który odbędzie się w najbliższą sobotę (8 września 2018) w Crazy Coral (Bydgoszcz) w godzinach 10-14. Z pewnością zabierzemy Maxspect: Recurve, RSX, router/sterownik zewnętrzny ICV6 oraz media filtracyjne Maxspect Nano-Tech.

Czy coś jeszcze z nowych, niewymienionych linii Maxspect podczas spotkania na żywo chcielibyście zobaczyć?
40823375_1863606650421673_45962478916259


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.   Będziemy również na Śląskim Weekendzie Akwarystycznym :) 
To już w ten weekend :) Zapraszamy :D


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielna ekipa z Oceaniki przed godziną zakończyła rozkładanie naszego stanowiska ozdobione 1,5 tony wody morskiej w ramach weekendowej imprezy w Zabrzu organizowaną przez Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów. Już jutro Polska Przedpremiera Nowości Maxspect. Do zobaczenia. 10. Śląski Weekend Akwarystyczny - Zabrze

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.
 
 

www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.