Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

4 minuty temu, Cheilon napisał:

@kataniTeż musisz co 2-3 dni czyścić przednią szybę? Praktycznie po 2 dniach zawsze mam ją do czyszczenia, ale jest to takie deliktany pyłek, bardzo łatwo schodzi. Jeśli ją zostawić to wygląda jak u Ciebie - cała w białych kropach.

Tak, VSV niestety bardzo stymuluje wzrost zarówno glonów jak i bakterii na szybach. Jak zostawię ze 3-4 dni, to już ślimaki zostawiają szlaczki a pokolce "całusy".

Z drugiej strony jak mi się VSV nie lało, to było podobnie. może nie po 2-3 a po 3-5 dniach. Po prostu życie kolonizuje każdy fragment środowiska.

katani

katani

1 minutę temu, Cheilon napisał:

@kataniTeż musisz co 2-3 dni czyścić przednią szybę? Praktycznie po 2 dniach zawsze mam ją do czyszczenia, ale jest to takie deliktany pyłek, bardzo łatwo schodzi. Jeśli ją zostawić to wygląda jak u Ciebie - cała w białych kropach.

Tak, VSV niestety bardzo stymuluje wzrost zarówno glonów jak i bakterii na szybach. Jak zostawię ze 3-4 dni, to już ślimaki zostawiają szlaczki a pokolce "całusy".

Z drugiej strony jak mi się VSV nie lało, to było podobnie. Po prostu życie kolonizuje każdy fragment środowiska.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.