Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

54 minuty temu, katani napisał:

Za mocno paliłem moim zdaniem. Skąd takie wnioski:

część acropor wcale nie szła tak mocno do góry tylko jakby uciekała. Przykład zielona formosa. Euphylie, które mają w sobie cośzielonego, były zbyt mocno palone na bank. Po schowaniu do cienia zaczęły odbijać powoli. To samo paraancora gold. Jedna blastomussa wellsi wcześniej rosła w cieniu blastomussy merletti i fajnie wyglądała. Jak usunąłem merletti to wellsi różowa zaczęła podupadać. Zoanthusy, któe były bezpośrednio pod lampą nie mają praktycznie ogonków i małe główki. 

Mam nadzieję, że w połączeniu z niskim PO4, podniesieniem NO3 i minimalnie słabszym światłem poprawi siękondycja korali ze szczególnym uwzględnieniem kolorów acropor.

Może będą wolniej rosły ale będą ładniej wyglądać. Nie żebym teraz narzekał ;)

W zasadzie piątek, bo od jutra mam wwolne do wtorku włącznie.

I jeszcze EDIT: jeśłi wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za tydzień po wolnym zamierzam ruszyć z przestawianiem korali ;)

Witam

Jak by się zrobiło nadmiar szczepek , to jestem zainteresowany.

Pozdrawiam 

JerzyB

JerzyB

7 minut temu, katani napisał:

Za mocno paliłem moim zdaniem. Skąd takie wnioski:

część acropor wcale nie szła tak mocno do góry tylko jakby uciekała. Przykład zielona formosa. Euphylie, które mają w sobie cośzielonego, były zbyt mocno palone na bank. Po schowaniu do cienia zaczęły odbijać powoli. To samo paraancora gold. Jedna blastomussa wellsi wcześniej rosła w cieniu blastomussy merletti i fajnie wyglądała. Jak usunąłem merletti to wellsi różowa zaczęła podupadać. Zoanthusy, któe były bezpośrednio pod lampą nie mają praktycznie ogonków i małe główki. 

Mam nadzieję, że w połączeniu z niskim PO4, podniesieniem NO3 i minimalnie słabszym światłem poprawi siękondycja korali ze szczególnym uwzględnieniem kolorów acropor.

Może będą wolniej rosły ale będą ładniej wyglądać. Nie żebym teraz narzekał ;)

W zasadzie piątek, bo od jutra mam wwolne do wtorku włącznie.

I jeszcze EDIT: jeśłi wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za tydzień po wolnym zamierzam ruszyć z przestawianiem korali ;)

Witam

Jak by się zrobiło nadmiar szczepek , to proszę na PW.

Pozdrawiam 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.