Skocz do zawartości
maciej01

Aquaforest kanał YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie, ale jest to Polska firma i sprzedaje również w Polsce. Brak polskiego dialogu, tylko polskie napisy. Trochę to nie w porządku, wygląda to tak jakby firma odcinała się od polskich korzeni i nie szanowała rodzimego klienta. Czy tak ciężko dodać, zmienić drugi film z polskim dialogiem. Temat w dziale sponsora jest zablokowany i nie ma możliwości dodawania komentarzy, bo pewnie takich komentarzy było by więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też podpisuję pot tym komentarzem.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to obojętne. AF jest znany na świecie i filmik angielski jest uniwersalny. Są napisy po polsku i można bez problemu zrozumieć co i jak.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, katani napisał:

A mi to obojętne. AF jest znany na świecie i filmik angielski jest uniwersalny. Są napisy po polsku i można bez problemu zrozumieć co i jak.

To nie chodzi o zrozumieniem. Chodzi o to, że to nasza polska firma, a Polski klient to klient drugiej kategorii. Tak to odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ,, Polska Firma ,, wstyd

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Festoll napisał:

to prawda ,, Polska Firma ,, wstyd

 

 

 

 

W tym zdaniu co napisałem powyżej, "polska" jest przymiotnikiem i piszemy z małej litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski jest w dzisiejszym czasie językiem uniwersalnym więc nie dziwię się, że w tym języku powstają filmy. Zwłaszcza gdy robi to firma o globalnym zasięgu... Przestańcie się już czepiać AF...nie chcecie korzystać z ich produktów nie róbcie tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, maciej01 napisał:

Rozumiem, że firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie, ale jest to Polska firma i sprzedaje również w Polsce. Brak polskiego dialogu, tylko polskie napisy. Trochę to nie w porządku, wygląda to tak jakby firma odcinała się od polskich korzeni i nie szanowała rodzimego klienta. Czy tak ciężko dodać, zmienić drugi film z polskim dialogiem. Temat w dziale sponsora jest zablokowany i nie ma możliwości dodawania komentarzy, bo pewnie takich komentarzy było by więcej.

Serio nie wierze w to co czytam :D

Firma w każdym zakresie wyznacza nowe standardy jakości i obsługi :) dostaje oficjalne nagrody za prowadzenie biznesu. Pracownicy zwiedzają służbowo cały świat ze swoimi produktami i uśmiechniętymi buziami ! Są odwiedzani w naszym pięknym kraju przez chociażby takich ludzi jak Walt Smith...

A Ty... marudzisz na forum że Debora nie mówi na filmiku po polsku :clowning


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko fajnie :) Tylko ta muzyczka zakłóca dialog, źle się ogląda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja postawił bym się na miejscu właścicieli marki Aquaforest. Cel prowadzenia biznesu? Zarabianie pieniędzy, jasne (dobra zabawa i pasja przy okazji :D). Przy ich globalnym zasięgu, głównym rynkiem zbytu jest..., na pewno nie Polska. Ceny na polskim rynku muszą być takie żeby poza oficjalnymi kanałami sprzedaży produkty nie szły na zachód taniej. Sam uważam że ceny produktów są za wysokie. Niemniej jednak mamy wolny rynek, chcę używać ich produktów używam, a jak nie to nie używam. Dla mnie to proste. A klient wtedy jest dobry jak kupuje i płaci. Na pewno np. wielu polaków w USA kupuje ich produkty bo polskie - kurde patrioci.

Sam używam np. soli probiotycznej aquaforest i właśnie mi się kończy i szczerze to szukam alternatywy, nie dlatego że zła tylko dlatego że w moim przekonaniu jest za droga.

Edytowane przez RaLe (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, RaLe napisał:

Sam używam np. soli probiotycznej aquaforest i właśnie mi się kończy i szczerze to szukam alternatywy, nie dlatego że zła tylko dlatego że w moim przekonaniu jest za droga.

Ja uzywam reef salta od lat, ktoregos dnia stwierdzilem ze moze coś tanszego kupie i tu sie zdziwiłem ;) nic takiego godnego zaufania nie znalazlem. Daj znac jak kupisz tansza sol probiotyczna :) 


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.