Skocz do zawartości
kanio10

Zniknięcie sklepu Ekilapmarine

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie oplacili abonamentu RTV ;-)

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to ktoś w tym sklepie coś kupił?Jak tam dzwoniłem,to jak się udało to odbierał jakiś holender i mówił że wszystko ruszy za miesiąc,i tak przez trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było w ich temacie i masz na ich stronie - ciekawe ile tu kasują, ze miesiąc abonamentu nie chcieli zapłacić :D

Rezerwacja ryb, które chcą Państwo kupić, obecnie jest możliwa poprzez wysłanie na adres: info@ekilapmarinelife.pl

Tą drogą chcemy podziękować wszystkim sklepom i ludziom, którzy dokonali zakupów ryb w naszej hurtowni i w naszym sklepie. W przeciągu kilku dni sprzedaliśmy 90% ryb. Od dzisiaj hurtownia i sklep są zamknięte, ponieważ rozpoczynamy montaż następnych regałów w hurtowni i w sklepie. Prace potrwają około półtora miesiąca. Potrzebujemy tyle czasu, ponieważ planujemy też przygotowanie zbiorników na korale. Na forum podamy informację od kiedy sklep i hurtownia będą ponownie otwarte. Wiemy też, że kilka zamówień nie zostało zrealizowanych. Jest to nasza wina. Stało się tak przez błąd naszego systemu zamówień i rejestracji. Gorąco przepraszamy osoby, które nie mogły zrealizować swoich zamówień i prosimy je o kontakt mailowy. Będziemy próbować rozwiązać ten problem korzystnie dla naszych odbiorców. Jesteśmy też w trakcie rozwiązywania problemów dostarczania naszych ryb do klientów poprzez nasz transport do jak największej ilości regionów Polski. Tam, gdzie nie będziemy mogli dostarczać naszym transportem, będziemy korzystać z kurierów, PKP lub PKS-u. Jest już w trakcie planowanie dostarczania ryb naszym transportem do klientów z Dolnego Śląska, okolic Katowic, Krakowa i Bielska Białej. Będziemy na ten temat pisać na naszej stronie internetowej. Dużym plusem jest możliwość sprawdzenia stanu ryb u klienta w trakcie dostawy. Postaramy się być elastyczni jeżeli chodzi o godziny dostawy, poprzez kontakt między kierowcą a kupującym. Zespoł ekilap

 Do not show again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie by byli mocni, dwa razy chciałem podjechać na zakupy bo mam blisko ,to nie było takiej możliwości.

Sprzedaż wysyłkowa - totalny kot w worku, ciekawe czy ktoś coś kupił i czy zadowolony.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tyg próbowałem kupić ryby u nich .. wysyłkowo .. gościu przez 3 tyg zwodził mnie filmami na whatsupie i odpisywał na maila sporadycznie typu : tak wyślemy , tel wogóle nie odbierali ode mnie . nie wiem jak od innych.

ogólnie nie dostałem nic .. i nie wróże z takim podejściem temu sklepu - hurtowni czy **** wie co to .. przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim temacie chyba pisali że mają remont i sklep nie będzie czynny jakieś trzy miesiące, bo uruchamiają dodatkowe regały. Coś mi tak świta.

Wysłane z galaktyki S6


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni pojawili się kilka (!) lat temu, wtedy obiecywali strasznie niskie ceny 30-50% sklepowych. Najwieksza hurtownia ryb i zwierząt morskich, lista skąd sprowadzaja imponująca, kilka tysięcy zwierząt  w kwarantannie.  I te zwierzata jakoś zniknęły- moze odesłali je do morza?  To po prostu najlepszy troll  z jakim sie spotkałam.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisali że sprzedali wszystkie ryby - ale czy to prawda, kto to wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Jeżeli ludzie dzwonili i byli zwodzeni tp widać jakie podejście mieli do klienta. Żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do nich około 35km, jeżdziłem też do wrocka 120km czy do Bielawy około 65km :)

Więc parę razy chciałem podjechać, kupić większą ilość zycia skoro taki wybór i za każdym razem spławiany, telefon ciężko się dodzwonić. Według mnie firma krzak :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ura napisał:

pisali że sprzedali wszystkie ryby - ale czy to prawda, kto to wie.

Ale sprytnie napisali, ze sprzedali ponad 90% ryb.Jak z 10 ryb sprzedaż 9 to tez napisać mogę że sprzedałem 90% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) przed wczoraj byłem w zaprzyjaźnionym sklepie, i dowiedziałem się że jest akcja kontroli na sklepy z akwarystyką morska, różne papiery sprawdzają itp - banują jakiś lek na wirki i inne sprawdzają papierzyska, może do nich też dotarło.

 

Edit: a równie dobrze może to być tylko efekt plotki i tak naprawdę nic wielkiego się nie dzieje, tak czy inaczej Ekilapa nie widać, a szkoda bo czasami tamtędy jeżdzę przez Strzegom do Pragi to bym sprawdził co tam mają ciekawego.

Edytowane przez Ura (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie wypowiedział się nikt komu udało się zrobić u nich zakupy.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś z forum był u nich i kupił rybki. Tylko że chyba temat usunięto.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca mieli miec juz dostepne koralowce heheeee, ok zobaczymy po "remoncie" za 3 miesiace (teraz juz chyba 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwszy scenariusz to ze cwaniacy. Skroili troche ludzi i zniknęły. A może po prostu interes sie posypal, moze cos sie w zyciu stalo ze już sie nie da dzialac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym miejscu, kupiłem krewetki i kraby symbiotyczne (w bardzo dobrej cenie), ryb nie kupowałem, ponieważ mam pełną osadę i nie chcę przerybiać. Zakupione zwierzęta żyją do chwili obecnej i maja się dobrze:D Właściciel nie miał problemu, żeby się ze mną umówić i w trakcie rozmowy wspominał o wymianie stalowych regałów na drewniane - problemy z korozją.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, norbi2222 napisał:

Byłem w tym miejscu, kupiłem krewetki i kraby symbiotyczne (w bardzo dobrej cenie), ryb nie kupowałem, ponieważ mam pełną osadę i nie chcę przerybiać. Zakupione zwierzęta żyją do chwili obecnej i maja się dobrze:D Właściciel nie miał problemu, żeby się ze mną umówić i w trakcie rozmowy wspominał o wymianie stalowych regałów na drewniane - problemy z korozją.

To należysz do nielicznych szczęściarzy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat bo jestem mocno ciekawy :) Ma ktoś z Was więcej informacji w temacie tego sklepu? Coś się już ruszyło? Ja mam teściów w samym Strzegomiu, następnym razem jak u nich będę nie omieszkam tam zajrzeć, jeśli oczywiście będzie otwarte (zwykle bywam w weekendy). A wcześniej wyślę teściową na przeszpiegi bo jest w tym dobra :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, metmez napisał:

A wcześniej wyślę teściową na przeszpiegi bo jest w tym dobra :lol:;)

Ahahauehueuaha

 

Sorry nie mogłem się powstrzymać :D


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: akurat w tej sytuacji jej umiejętność może się przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niech powie że szuka źródeł solankowych [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy znajdzie. Jak ja byłem w sklepie to trudno go było znaleźć, brak jakichkolwiek szyldów, znaków wskazujących. Liczę na to, że  w najbliższym czasie ponownie otworzą i będzie można tobiç ponownie zakupy w rozsądnych cenach. Szkoda tylko, że  mam pełny baniak korali i już wiele się nie zmieści.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.