Skocz do zawartości
amok

Sklep w Wałbrzychu Aqua Polis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wiecie coś na temat tego sklepu Aqua Polis w Wałbrzychu? Byłem u nich dzisiaj i fajnie to wyglada. Zajmują się jedynie akwarystyka i nastawieni są na morskie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@amok to jakaś samo reklama? 

Nasiałeś trzy posty na forum i wszystkie o tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest w amoku...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie pisał o tym sklepie a ja przymierzam się do zakupu zbiornika. I nie wiem gdzie pojechać a jestem z Wch. Na forum znalazłem że najlepiej do Trzmiela lub Coralhousa ale ten mam bliżej a poza fb nic nie jest o nich napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebook ok, ale strona www uboga i nie ma sklepu internetowego. Na odległość chyba nikt ńie będzie ryzykować zakupu bez dokładnych zdjeć zwierzaków i opisu. Może się rozwiną w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, amok napisał:

Bo nikt nie pisał o tym sklepie a ja przymierzam się do zakupu zbiornika. I nie wiem gdzie pojechać a jestem z Wch. Na forum znalazłem że najlepiej do Trzmiela lub Coralhousa ale ten mam bliżej a poza fb nic nie jest o nich napisane

Do trzmiela nawet nie jedź, naciągacze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info może jutro podjadę do tych w Wałbrzychu. Rozmawiałem dzisiaj z nimi przez tel i brzmieli w miarę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Piławie też jest spoko gość. Ceny przystępne i zawsze poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info jutro podjadę jeszcze do Icoli do Wrocławia zobaczyć co mają. Ale raczej kupię na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałeś jechać do Ikoli to trzeba było powiedzieć, bym się przeszedł. mam 200m.

Chyba, że jedziesz do Wro i przy okazji zajedziesz.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jutro miałem jechać do Wołowa i chciałem  stamtąd pojechać do Wro ale jak byś mógł zobaczyć co mają z morszczyzny na stanie to daj znać. Będę bardzo wdzięczny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ikoli to cudów sie nie spodziewaj ,bylem kilka razy i jeśli chodzi o akwarystykę morska to kiepsko jest ,czasami było tragicznie .

A co do tego sklepu w Wałbrzychu to dzisiaj tam bylem :) i powiem ze robi wrażenie ,spory wybór zwierząt w dobrych cenach ( nie więcej niż w znanych sklepach internetowych ) a odpada koszt kuriera no i oczywiście widzisz co kupujesz :) ,chłopaki zapewniali ze można zamówić towar na życzenie ,jest tez i chemia do morskiego  .moim zdaniem tutaj w naszym rejonie( Wałbrzych i okolice ) to najlepszy sklep z morszczyzna :) można liczyć na fachowe doradztwo ale nie należy wszystkiego "łykać jak pelikan" jesli bedzie tak dalej i bedzie tak jak mowia wlasciciele to wreszcie skonczy sie kupowanie "kota w worku" w internecie :) 

i żeby nie było nie mam w tym sklepie żadnych udziałów

:) 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to chyba mnie przekonałeś. Nie ma co kombinować nie będę jeździł i szukał niewiadomo czego jak sklep mam pod nosem:D jutro napiszę co mi zaproponowali. I na fb znalazłem że mają raty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszlo zamówiłem mój pierwszy zbiornik. Jak porównywalem ceny to jest masakra niektóre rzeczy mają taniej niż na allegro...  A zwierzaki są w cenach erybki. 

Mam czekać do wtorku na odbiór zestawu.

Już nie mogę się doczekać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amok napisał:

No i poszlo zamówiłem mój pierwszy zbiornik. Jak porównywalem ceny to jest masakra niektóre rzeczy mają taniej niż na allegro...  A zwierzaki są w cenach erybki. 

Mam czekać do wtorku na odbiór zestawu.

Już nie mogę się doczekać B)

Możesz coś więcej napisać co zamówiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 13.09.2017 o 09:10, Kapsel1981 napisał:

Facebook ok, ale strona www uboga i nie ma sklepu internetowego. Na odległość chyba nikt ńie będzie ryzykować zakupu bez dokładnych zdjeć zwierzaków i opisu. Może się rozwiną w tym kierunku.

oby bo działają od  29, lipiec 2017 (o ile dobrze widzę) więc jak przez 1,5 mieś. nie nawet fotek ... to raczej nastawiają się na sklep stacjonarny - a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi mówiono to stacjonarny ,nie są zwolennikami wysyłania zwierzaków kurierem :P wyjątkiem jest chyba dostawa towaru :)


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się tak znają to nie wiem, zrobili konkurs że można dostać ślimaka Phyllidia, którego jest nie sposób utrzymać w akwarium a jak padnie to zatruje wode...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

7 godzin temu, elespero napisał:

Czy się tak znają to nie wiem, zrobili konkurs że można dostać ślimaka Phyllidia, którego jest nie sposób utrzymać w akwarium a jak padnie to zatruje wode...

jak się nie znają to się szybko nauczą, lub szybko zamkną sklep :D   Tak czy inaczej trzeba dać im szansę, może się z czasem rozkręcą :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, elespero napisał:

Czy się tak znają to nie wiem, zrobili konkurs że można dostać ślimaka Phyllidia, którego jest nie sposób utrzymać w akwarium a jak padnie to zatruje wode...

napisz proszę coś wiece czemu nie można utrzymać ,bo prawdę mówiąc oglądałem go sobie i jest extra ciekawy (zresztą jak większość tego typu) czy tu chodzi o to ze jest specjalista pokarmowym? jeśli tak to ja tez zadałem to pytanie czym go żywić ,gość mi pokazał mrożonki ON z mrożonymi gąbkami (bo tym się chyba żywi) ze tym te slimaki karmia ,aczkolwiek slimaki sa w malym pojemniku i latwo je nakarmic ale ciekawe jak to bedzie w akwarium..


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, niwre37 napisał:

napisz proszę coś wiece czemu nie można utrzymać ,bo prawdę mówiąc oglądałem go sobie i jest extra ciekawy (zresztą jak większość tego typu) czy tu chodzi o to ze jest specjalista pokarmowym? jeśli tak to ja tez zadałem to pytanie czym go żywić ,gość mi pokazał mrożonki ON z mrożonymi gąbkami (bo tym się chyba żywi) ze tym te slimaki karmia ,aczkolwiek slimaki sa w malym pojemniku i latwo je nakarmic ale ciekawe jak to bedzie w akwarium..

Je tylko gąbki, więc jest z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak,ale jeśli je gąbki w takim tempie jak Berghia Aiptasie to raczej śmierć z głodu w większym akwarium mu nie grozi :P

 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, niwre37 napisał:

hmm no tak,ale jeśli je gąbki w takim tempie jak Berghia Aiptasie to raczej śmierć z głodu w większym akwarium mu nie grozi :P

 

Ja bym się nie odważył, szkoda życia które by padło jak by on padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elespero napisał:

Ja bym się nie odważył, szkoda życia które by padło jak by on padł.

a podaj proszę jak masz jakiś link do opisu tego ślimaka (na Reeflexie za wiele nie ma ) 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w googlach, przedtem trafiłem na jakiś opis o nim.

Ale jak to z nagoskrzelnymi bywa są trujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.