Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Użytkownicy Maxspect,
została wydana już oficjalnie nowa aplikacja Syna-G. W związku z tym chcielibyśmy powiedzieć parę słów na jej temat. Aplikacja sama w sobie jest ewolucją pierwotnie przeznaczonej tylko dla lamp Ethereal aplikacji ICV6, pozwalać ona będzie na sterowanie przy pomocy urządzeń Android i iOS wszystkimi nowymi produktami firmy Maxspect(m.in.: Ethereal, Recurve, TurbineDuo, Gyre oraz wszystkie następujące). Funkcje będą dodawane w trakcie cyklu życia aplikacji o czym będziemy informować w tym temacie.
Syna-g.png.ee3e6c361f8631e5a66ae3372d3a222a.png
Już w pierwszych dniach niestety musimy poinformować problemie aplikacji z najnowszą wersją systemu Android 8. Producent został powiadomiony o problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem.

Z lepszych wieści w wersji 1.2.2 zostało dodane wsparcie dla Recurve.

Jeśli napotkają Państwo problemy z nową aplikacją prosimy o informowaniu nas drogą mailową lub przez forum. 

W razie gdyby Państwo mieli jakieś pytania służymy pomocą w godzinach działania firmy czyli 10-18 pn-pt.

Pozdrawiam,
Andrzej Czajka
Zespół Maxspect Polska
www.maxspect.pl


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało dodane wsparcie dla Recurve, a nadal nic nie wiadomo kiedy pojawi się w polskich sklepach. Coś już wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciej01
Recurve przeszło pierwsze problemy dla których wstrzymywaliśmy się z zamówieniem. Lampy będą dostępne za 2 m-ce. 


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Czekamy dalej na premierę na polskim rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowej Syna G można ustawiać moc diody wiatraka? albo w jakiś inny sposób ustawić słabe oświetlenie nocne (mniej niż 1% kanału białego) 

najlepiej 10% mocy diody wiatraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ura
Niestety nie, ale podeślemy sugestię producentowi.
Pozdrawiam,
Andrzej Czajka
Zespół Maxspect Polska


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób program(bo czytałem,ze ma miec)będzie kontrolował pracę pomp gyre xf?

Gyre ma swój przewodowy sterownik...

Jak zatem sterownik wifi dołączany do lamp ethereal będzie się komunikował z tymi pompami?

 

Pozdr

W.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@witek2000
Kontrolery Gyre serii 200 posiadają moduł komunikacji Wi-Fi który jest fabrycznie wbudowany z myślą o komunikacji z ICV6. Aktualnie trwają prace nad aplikacją by ta kontrola odbywała się jak najłatwiej i bez problemu. Lampy Ethereal korzystały z tego sterownika jako pierwsze ale nigdy nie był on przewidywany jako dedykowany sterownik tylko i wyłącznie do tych lamp. Prawdopodobnie wszystkie nowe produkty firmy Maxspect będą lub już korzystają z możliwości kontroli ICV6. ICV6 sam w sobie jest opcjonalnym kontrolerem albo raczej interfejsem do aplikacji Syna-G.
Pozdrawiam,
Andrzej Czajka


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy na chwilę obecną ICV6 łączy się z kontrolerem od pomp GYRE XF250 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można sterować pompami.Ja mam dwie XF 230 i działa już nawet z zaawansowanymi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, po zmianie firmware wszystko smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę dodać Gyre 230 do apki? ICV6 wyszukuje mi jedynie Ethereal, a falownika nie widzi?

Update:

Już mnie naprowadziła odpowiedź powyżej, trzeba zrobić update firmware

Edytowane przez matroxpl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)  Nie wiem co się stało, ale mam problem połączyć się z lampą Maxspect z aplikacji.... 

Lampa była ustawiona - chciałem dokonać korekcji i na dwóch różnych urządzeniach nie chce się połączyć.

( dodam że nic nie zmieniałem, ani w aplikacji ani w usługach internetowych czy sprzętowych ustawieniach itp ) 

Ktoś dopomoże co można zrobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lampy ale z pompami mi się tez tak czasami dzieje.Ja to załatwiam usuwając urządzenie a później dodaje je na nowo i przez długi czas mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim modelu występuje problem? Czy aplikacja była aktualizowana? Problem jest nam znany, mamy nadzieję, że z kolejnymi aktualizacjami aplikacji będzie tylko lepiej. 
Proszę spróbować dokonać restartu urządzeń albo spróbować powyższej metody użytkownika sevi74

Spodziewamy się kolejnej aktualizacji SYNA-G, liczymy na poprawę w działaniu aplikacji. 

Pozdrawiam 

Sylwia Wojak 
CS FREY TEAM 


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, FREY napisał:

W jakim modelu występuje problem? Czy aplikacja była aktualizowana? Problem jest nam znany, mamy nadzieję, że z kolejnymi aktualizacjami aplikacji będzie tylko lepiej. 
Proszę spróbować dokonać restartu urządzeń albo spróbować powyższej metody użytkownika sevi74

Spodziewamy się kolejnej aktualizacji SYNA-G, liczymy na poprawę w działaniu aplikacji. 

Pozdrawiam 

Sylwia Wojak 
CS FREY TEAM 

Chodzi o model ETHEREAL a Syna-G ma wersję V1.3.4 

Wersja sprzętu 0.1

wersja oprogramowania urządzenia 1.6

Oprogramowanie niby spoko ale to że się takie rzeczy dzieją, że się nie da połączyć z lampą to nie za fajnie jest...

Trochę za wolno działają z tymi aktualizacjami skoro problem jest znany. 

PS. a jak zrestartuje urządzenia to strace swoje presety z ustawieniami lampy?

PPS. jeśli można prosić to jak mam to zrestartować bo instrukcję mam w pudełku na strychu ( czyli niewiadomo gdzie :) ) i nie za bardzo wiem jak to zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na urlopie i nie mam dostępu do urządzenia ale z tego co pamietam to wchodzisz w apk  tam jest ikonka klucza wchodzisz w te ustawienia i wybierasz usuń.Nastepnie robisz wszystkie kroki jak byś lampe podłączał na nowo.Ja tak robię z pompami i działa .Ustawień nie stracisz jak je miałeś zapisane.A sama aplikacja cały czas jest aktualizowana i ja z tego się cieszę bo miałem lampe innego producenta i aktualizacji nie było ani razu  a Maxspect cały czas robi  coś w tym temacie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zrestartować urządzenie należy; 

1. Wyłączyć zasilenie lampy
2. Wcisnąć i trzymać pokrętło
3. Włączyć zasilanie lampy jednocześnie trzymając wciśnięte pokrętło
4. Po kilku sekundach puścić
5. Przycisnąć ponownie i puścić 
6. W tym momencie powinno migać oświetlenie wentylatora, które będzie oznaką restartu urządzenia. 

Jednak pierwsze polecam spróbować metodę z usunięciem urządzenia w aplikacji Syna G i dodaniem go ponownie. 

Natomiast wersja firmware samego urządzenia, jest jak najbardziej aktualna, czyli - 1.6. :) 

Z niecierpliwością czekamy na aktualizacje samej aplikacji od producenta. Liczmy, że będzie tylko lepiej. 

Pozdrawiam, 
Sylwia Wojak 
CS FREY 


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Witam, gdzie można nabyć moduł z diodami plus wentyalotr do maxspecta razor 320w?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ICV6 współpracuje z kontrolerem od pomp GYRE serii 300? Rozumiem, że kontrolery z poprzedniej  serii nie są kompatybilne z serią 300, to w takim razie, czy obecna aplikacja Syna-G współpracuje z serią 300?  


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie aplikacja to świetny sposób do zarządzania podstawowymi funkcjami zbiornika. Nie posiadam niestety pompy obiegowej czy odpieniacza z stajni Maxspecta, ale do obsługi lamp czy cyrkulacji świetna sprawa. 
U mnie, z poziomu telefonu mogę ustawić lampy rsx200 oraz dwie pompy xf350. Tak więc nie wiem @norbi2222 czy już znalazłeś odpowiedź, ale da się z poziomu Syna-G obsługiwać pompy z serii 300...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. Syna-G obsługuje zarówno Gyre 200 jak i serie 300


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.