Skocz do zawartości
Koper

opinie o Aquarium-Fish Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nowego akwarium, trafiłem na firme Aquarium fish, ceny bardzo przystepne, ale ciężko o opinie, troche znalazłem jednak można powiedzieć jest 50/50, może ktoś miał osobiście styczność z firmą? lub widział ich zbiorniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbiorniki z tej firmy i jestem zadowolony, poznałem również osobiście właściciela i nie mogę złego słowa powiedzieć. A ceny są naprawdę konkurencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akwarium od tego gościa ,kupiłem na Allegro ,jedyne co to cena jest dobra reszta straszna masakra ,źle  poklejone -nie równo, dwa równolegle dłuższe boki  szyby są rożnej wielkości ,nie ma kąta .szyby ucięte krzywo po luku (kładąc poziomice na krawędzi na gorze  jest huśtawka 7 mm -szok ) szyby cięte na ostro -sam szlifowałem trochę żeby się nie pokaleczyć!!!! szyby porysowana ,przód miał być OPti (nie jestem pewien czy to OPTI ).sprzedawca nie byl wcale zdziwiony ze tak jest i zaproponował mi zwrot akwarium ,niestety zostawiłem go ponieważ musiałem natychmiast mieć zbiornik a u siebie nie miałem gdzie kupić od reki ....i druga sprawa koszt wysylki plus zabawa w pakowanie i kuriera bylo nieoplacalne....

 

Nigdy więcej nie kupie na odległość,Ty jeśli możesz odebrać akwa osobiście to masz ten plus ze jak bedzie cos nie halo to nie kupisz ale osobiscie zdecydowanie odradzam.


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Zamowilem, pojechalem, sprawdzilem i kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym cały problem ze raczej w gre wchodzi wysylka, mogę kupić w rzeszowie w aquaresie, sprawdzona i polecana firm ale cena za 300l przod i jedna boczna opti ponad 1000zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo niemiłe wspomnienia z nimi. Bardzo zły kontakt  praktycznie prawie wcale. akwarium zamówione czekałem prawie miesiąc . po kilkunastu tel okazało się że  jeszcze nie zrobione .Zrezygnowałem . wiec o wykonaniu akwa nic nie powiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Koper napisał:

w tym cały problem ze raczej w gre wchodzi wysylka, mogę kupić w rzeszowie w aquaresie, sprawdzona i polecana firm ale cena za 300l przod i jedna boczna opti ponad 1000zl.

kup u siebie ,zobaczysz co kupujesz ,Ja zaoszczędziłem kilka stówek (mialem kupic w erybce) i teraz bardzo żałuje , prawdopodobnie i tak będę musiał kupić coś lepszego jakościowo bo szlag mnie trafia jak patrze teraz na to akwa...


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek
39 minut temu, Koper napisał:

w tym cały problem ze raczej w gre wchodzi wysylka, mogę kupić w rzeszowie w aquaresie, sprawdzona i polecana firm ale cena za 300l przod i jedna boczna opti ponad 1000zl.

Mi krzyknal w rzeszowie za to co mam z przodem opti 1500.

A to samo w Aquarium fish kosztowalo mnie z paliwem 1150zl (Przemysl - Katowice - Przemysl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak zamówię w rzeszowie, drogo ale nie znalazłem zlej opini o ich akwariach i na miejscu zobaczę. Co prawda pare stowek drożej ale jak mam puzniej patrzyć na fuszere i zastanawiać sie czemu nie doplacilem... Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

U mnie wychodzilo prawie 100% drozej w rzeszowie. Wiec nie bylo opcji do tego jeszcze bez transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeszowie jest drogo ale podobno pewnie, postaram sie do nich wybrać i zobaczyć osobiście, szkoda ze w naszym regionie nie ma żadnej alternatywy, choc w lublinie była firma ale znelezc nie mogę, chyba już nie istnieje. Akwarium niby taka prosta sprawa a tak naprawdę ciężko znalezc cos w rozsądnej cenie i jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem szkło od nich - i nigdy więcej!!! , klejone bezbarwnym - bez szlifów i krzywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W erybce macie wszystko tak jak ma być szlify, klejenie i możliwość zamówienia konstrukcji szafki z aluminium to po co kombinować ...chyba ze jakoś drastycznie tańsze są u niepewnych producentów ...

Święty  spokój niema ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ensso
5 minut temu, wilson napisał:

W erybce macie wszystko tak jak ma być szlify, klejenie i możliwość zamówienia konstrukcji szafki z aluminium to po co kombinować ...chyba ze jakoś drastycznie tańsze są u niepewnych producentów ...

Święty  spokój niema ceny...

Chcesz powiedzieć, że każdy inny producent który nie ma hajpu na forum jest niepewny i wiąże się ze stresem, a nie spokojem? W takim razie erybka musi mieć potężny zakład obsługujący jakże liczne grono akwarystów w Polsce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że każdy inny producent który nie ma hajpu na forum jest niepewny i wiąże się ze stresem, a nie spokojem? W takim razie erybka musi mieć potężny zakład obsługujący jakże liczne grono akwarystów w Polscedefault_wink.png
Bo Erybka ma taki zakład [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erybka również ma dobre opinie ale do rzeszowa mam 100, do marek cos ok 350km, wiec zostanę przy Rzeszowie:) zakładam ze w obu zakładach cena będzie równie wysoka:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład pewnie ma niemały erybka .... zbiornik kupiłem wszystko idealnie dopieszczone opinie co do klejenia zbiorników same dobre to po co eksperymentować  z kimś o kim się nic nie wie...Pewnie nie tylko erybka potrafi dobrze kleić akwaria ja wypowiadam się o nich bo mam idealny zbiornik od nich i teraz zamawiam kolejny...

A co chciałem powiedzieć w poprzednim poście hmm spróbuj  przeczytać jeszcze raz a nóż odczytać sedno informacji.

2 minuty temu, Koper napisał:

erybka również ma dobre opinie ale do rzeszowa mam 100, do marek cos ok 350km, wiec zostanę przy Rzeszowie:) zakładam ze w obu zakładach cena będzie równie wysoka:-)

Oni wysyłają zbiorniki kurierem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi ogólnie o to ze oba zakłady kleją zbiorniki wysokiej jakości ale również stosunkowo drogie, ale cos za cos, wiem ze erybka wysyła, jednak dochodzą koszta wysyłki paletowej, może dojść do uszkodzenia, do rzeszowa mam 40min (A4) najlepiej jednak odebrać oobiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, laszek napisał:

Mi krzyknal w rzeszowie za to co mam z przodem opti 1500.

A to samo w Aquarium fish kosztowalo mnie z paliwem 1150zl (Przemysl - Katowice - Przemysl).

szyba 10mm ? to i tak ciut przepłaciłeś - też Katowice (producent)

http://myciok.pl/kalkulator-akwarystyczny/

wpisałem 120x50x50 (czyli 300l) 2 szyby Opti 10mm - cena wyszła 872zł (jak ktoś chce ze wzmocnieniami to wystarczy szyba 8mm za niecałe 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek
2 minuty temu, silvia napisał:

szyba 10mm ? to i tak ciut przepłaciłeś - też Katowice (producent)

http://myciok.pl/kalkulator-akwarystyczny/

wpisałem 120x50x50 (czyli 300l) 2 szyby Opti 10mm - cena wyszła 872zł (jak ktoś chce ze wzmocnieniami to wystarczy szyba 8mm za niecałe 600zł

Za akwarium dalem 850zl reszta paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, laszek napisał:

Za akwarium dalem 850zl reszta paliwo.

i wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za full opti 120X40X60 i przesyłką kurierem dałem 840 zeta na allegro. Jedyny problem był w dostosowaniu baniaka do potrzeb morskich (obieg z sumpem). Po przeróbce i zalaniu baniak stoi u mnie coś ok 2 lata i problemów nie mam. No, może poza jednym - jest trochę za mały i nie jest akrylowy...no, ale wszystko do poprawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.