Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

w niedzielę byłem na zakupach w lokalnym sklepie co nie ma wykupionej reklamy na forum ;)
do ekipy doszedł Halichoeres chloropterus-czyściciel, Chelmon Rostratus-czyściciel i Escenius Midas-sympatyczny kolega domowników. Pozbyłem się też jednej babki bo jednak się ganiały, sama się o to prosiła bo wyławiałem ją z rollera, szkoda trochę bo osobiście je odławiałem w sklepie i wydawało mi się że to parka.

Znaczna Ilość robaczków na szybach bardzo mnie cieszy. Zaczynam podawanie easy reef easybooster, kupiłem opakowanie 1500ml i zaczynam od 2ml dziennie więc wkrótcę będę mógł zasilić akwarium parką mandarynów.

Ballinga leci 3x70ml dziennie, kh około 7,  NO3-0.5 PO4 na hance ULR zwykłe 0, mam jednak trochę glonów na skale więc one to zerują. Jutro wysyłam ICP do aquaforestu, zobaczymy co w wodzie siedzi. Proste SPS mają ładne przyrosty. Większość Acropor nieśmiało pokazuje stożki wzrostu.

Jest całkiem sympatycznie jak na 6 tydzień

Coltrane

Coltrane

w niedzielę byłem na zakupach w lokalnym sklepie co nie ma wykupionej reklamy na forum ;)
do ekipy doszedł Halichoeres chloropterus-czyściciel, Chelmon Rostratus-czyściciel i Escenius Midas-sympatyczny kolega domowników. Pozbyłem się też jednej babki bo jednak się ganiały, sama się o to prosiła bo wyławiałem ją z rollera, szkoda trochę bo sam je sobie odławiałem w sklepie i wydawało mi się że parka.

Znaczna Ilość robaczków na szybach bardzo mnie cieszy. Zaczynam podawanie easy reef easybooster, kupiłem opakowanie 1500ml i zaczynam od 2ml dziennie więc wkrótcę będę mógł zasilić akwarium parką mandarynów.

Ballinga leci 3x70ml dziennie, kh około 7,  NO3-0.5 PO4 na hance ULR zwykłe 0, mam jednak trochę glonów na skale więc one to zerują. Jutro wysyłam ICP do aquaforestu, zobaczymy co w wodzie siedzi. Proste SPS mają ładne przyrosty. Większość Acropor nieśmiało pokazuje stożki wzrostu.

Jest całkiem sympatycznie jak na 6 tydzień

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.