Skocz do zawartości
Coltrane

Coltrane -chapter 6 "rebirth"

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Raffy14 napisał:

Plus za lineatusa, jeden z moich top-ów wsród pokolców :D anthiasy też niczego sobie :D

A sohal nie ładniejszy? Ja mam lineatusa i chciałbym dołożyć jeszcze sohala ale mam stracha że będzie wojna. Sohal czeka już na mnie w sklepie a ja się wyham czy dopuścić sohala do mojej obsady czy zamienić lineatusa na sohala.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldku, kwestia gustu :) sohala mam w pracy i to drugiego, jest ładny ale... dla mnie lineatus wygrywa znacznie :) zawsze słabo mi się robi, jak gdzieś widzę zdrowego i dobrze odżywionego linka, a sohal...jak sohal. Jest super, ale to nie 'to'. Może dlatego, że jednym z moich pierwszych pokolców był lineatus i sentyment jak stąd do marsa ;)

Poza tym, sohali dużych jest od groma. Poprzedni sohal jest obecnie jak karp. Widział ktoś 30cm linka w akwarium? Bo ja nigdy, raz widziałem większego takiego z 15-18cm prosto z importu, ale czy przeżył to nie wiem. Dodaje to smaczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Też chciałem mieć stadko. Nawet kupiłem maluteńką 1,5cm ale mój garbik po tygodniu kazał jej wyskoczyć :(

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku słyszałem że w Ereef.pl kupiłeś stadko Pseudanthiasów tuka. Może pokaż fotkę lub filmik jak to u Ciebie teraz wygląda? Filmik z 08.02 już pokazał ruch nad rafą a jak dołożyłeś te nowe tuki to musi być bomba! Lineatus nie gania ryb? Poznał baniaczek i jak z jego temperamentem? Bo mój ostatnio tak ganiał żółtka że musiałem go odłowić w ostatniej chwili aby go nie zabił. Mirek obiecał mi zamienić na większego może Lineatusowi się nie da?

Edytowane przez waldek123blau (wyświetl historię edycji)

 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomku słyszałem że w Ereef.pl kupiłeś stadko Pseudanthiasów tuka. Może pokaż fotkę lub filmik jak to u Ciebie teraz wygląda? Filmik z 08.02 już pokazał ruch nad rafą a jak dołożyłeś te nowe tuki to musi być bomba! Lineatus nie gania ryb? Poznał baniaczek i jak z jego temperamentem? Bo mój ostatnio tak ganiał żółtka że musiałem go odłowić w ostatniej chwili aby go nie zabił. Mirek obiecał mi zamienić na większego może Lineatusowi się nie da?


Filmik z 08.02 jest aktualny nic ponad to nie mam nowego a W sobote odbieram 7 squampiminisow z reefguardu po 2tyg kwarantannie i to dopiero bedzie ruch a moze nawet zupa rybna. Przy okazji oddam arm i arx bo to sprzet dla ludzi co maja duzo czasu ;) ale jestem bardzo wdzieczny ekipie z reefguardu ze dali mi mozliwosc potestowania. Na razie wyleczyłem sie z "cudownych" komputerków.
Z lineatusem nie mam problemow bo to jak zawsze u mnie jedyny pokolec.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wśród tych Tuków z Reefguardu jest samiec czy same samiczki? Bo u Mirka chyba kupiłeś stadko z samczykiem i może być zadyma. Ja mam większe akwarium i mam niestety 2 haremy i samce się gonią aż łuski lecą. Próbuje od tygodnia jednego złapać aby go wymienić na samicę i nie mogą. Dlatego Ci o tym piszę.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, waldek123blau napisał:

A wśród tych Tuków z Reefguardu jest samiec czy same samiczki? Bo u Mirka chyba kupiłeś stadko z samczykiem i może być zadyma. Ja mam większe akwarium i mam niestety 2 haremy i samce się gonią aż łuski lecą. Próbuje od tygodnia jednego złapać aby go wymienić na samicę i nie mogą. Dlatego Ci o tym piszę.

widze że wiesz wszystko lepiej co u mnie w akwarium pływa niż ja sam;) z reefguardu są samiczki, od Mirka prawdopodobnie jeden samiec bo ma bardziej oko zaznaczone i prawdopodobnie się przemieni wkrótce. Karmię ostro i pierwszy raz zobaczyłem NO3-10 we własnym akwarium.

Edytowane przez Coltrane (wyświetl historię edycji)

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz częściej do domu wpadać, to też będziesz wiedział to co ja! he he


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz.

A tak na poważnie to jak tam szkiełko? światło świeci na 100% Dino odeszło na dobre?


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2018 o 17:21, waldek123blau napisał:

 Lineatus nie gania ryb? Poznał baniaczek i jak z jego temperamentem? Bo mój ostatnio tak ganiał żółtka że musiałem go odłowić w ostatniej chwili aby go nie zabił. 

a jednak...

10872302_IMG_2245.jpg

po tygodniu zaczely sie nie lubić

Edytowane przez Coltrane (wyświetl historię edycji)

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Coltrane napisał:

a jednak...

10872302_IMG_2245.jpg

po tygodniu zaczely sie nie lubić

Tomku to nie wygląda na atak Lineatusa. Bardziej na jakąś pleśniawkę. U mnie Lineatus albo podgryza płetwy rybkom albo atakuje kolcem ale rany są jakby cięte a tu widać punkty???

Pokaż to Przemkowi z Reefguardu lub Mirkowi z eReef.pl oni mają większe doświadczenie.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze widac idealnie ze sa cięte a dzisiaj juz jakby się goiły i nie są wogóle białe. Troche posiedzialem przy akwarium i nie mogę mieć pretensji do lineatusa bo to borsuk go atakuje jako pierwszy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Coltrane (wyświetl historię edycji)

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zmienia postać rzeczy! masz borsuka idiotę He he he


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy " na szczęście się powstrzymałem "? Chciałeś wszystkie ryby wymienić na tuki?


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem czy "chciałeś wszystkie ryby wymienić na tuki?"


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te ryby dopiero zaczynają wyglądać jak są w ławicy. Muszę do Ciebie wpaść i zobaczyć na żywo.

Jak do tuków dołożył byś jeszcze stadko Evansi dopiero by było fajowsko!


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.