Skocz do zawartości
NOCIO

Lampa LED JEBAO AK-70

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem lampę LED Jebao AK-70, którą można sterować za pomocą smartfona, wystarczy ściągnąć aplikację do tego przeznaczoną i zainstalować na telefonie. Niestety link podany w instrukcji do aplikacji nie istnieje i moje pytanie jest takie czy ktoś z Was ściągnął taką aplikację ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj szybko do sklepu. Kupiłem ją  i męczyłem się 2 tyg z oprogramowaniem. Jak już się udało ściągnąć, to po zainstalowaniu nie działał programator czasowy.

Ogólnie lampa mi się bardzo podobała, co z tego, jak nie mam możliwości na dzień dzisiejszy ustawienia w niej programu.

Zamieniłem na "Prima", jestem bardzo zadowolony.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI Prime black. Co do Jebao....... Dopóki nie zrobią dobrej aplikacji to moim zdaniem do niczego się nie nadaje. Program nie działa a jak nawet chciałbyś ją używać ze zwykłym programatorem to też się nie włączy, wiec jest bezużyteczna. Jak będzie apka to co innego, wykonanie jak i design moim zdaniem bardzo na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ją normalnie używam bez aplikacji, ona ma sterowane manualne i wszystko działa tylko chciałem mieć jeszcze aplikację aby było wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ak- 60 lampa faktycznie nie działa poprzez aplikacje, ale na timerze się włącza bez problemu. Ciekawostką jest to że jak by się chciało wyłączyć i włączyć ją manualnie poprzez  wtyczkę, lampa załącza się a po kilkunastu sekundach znowu gaśnie. Taki jej urok, ale cena rekompensuje problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję... coś się zmieniło w sprawie apki do tej lampy? Mam okazję kupić dwie takie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.