Skocz do zawartości

Historia edycji

waldimas

waldimas

wiesz do czego jest test na Cu, za tydzień nie będzie mi potrzebny wiec o to wlasnie jest ta afera jeżeli zamawiam cos kurierem to licze na szybka przesylke jeżeli nie zależy mi na czasie zamawiam to w sklepie lokalnym

po co to cale pier...olenie o warunkach dla korali , dla ryb jak tu jeden test nie doszedł przez kilka dni i od razu afera wiadomo jak zdechną to sklep zarobi

interes musi się krecic

Zakonczmy ten temat bo dostałem info z rybki ze wyslali dzisiaj DPD a z DHL jeżeli wogole dojdzie to mam nie odbierać

A tak na marginesie cytując najlepiej jest pisać tak:

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało"

wiec ciesze się ze sklep wyslal paczke a kurier jej nie odebral albo odwrotnie bo tak naprawdę nie jest mi to potrzebne

 

waldimas

waldimas

wiesz do czego jest test na Cu, za tydzień nie będzie mi potrzebny wiec o to wlasnie jest ta afera jeżeli zamawiam cos kurierem to licze na szybka przesylke jeżeli nie zależy mi na czasie zamawiam to w sklepie lokalnym

po co to cale pier...olenie o warunkach dla korali , dla ryb jak tu jeden test nie doszedł przez kilka dni i od razu afera wiadomo jak zdechną to sklep zarobi

interes musi się krecic

 

waldimas

waldimas

wiesz do czego jest test na Cu wiec o to wlasnie jest ta afera

po co to cale pier...olenie o warunkach dla korali , dla ryb jak tu jeden test nie doszedł przez kilka dni i od razu afera wiadomo jak zdechną to sklep zarobi

interes musi się krecic

 

waldimas

waldimas

wiesz do czego jest test na Cu wiec o to wlasnie jest ta afera

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.