Skocz do zawartości
waldimas

Co sie dzieje z Erybka?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak się przenoszą to nie muszą dbać?

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt przesyłki Pocztex i DHL jest taki sam. Przez bardzo długi czas wysyłaliśmy jedynie Pocztexem, ale z uwagi na niedociągnięcia kurierów doręczających przesyłki wprowadziliśmy opcję DHL. Tu niestety nie jest tak różowo, kurier mimo zlecenia stałego odbioru o danej godzinie przyjeżdża wcześniej lub wcale nie przyjeżdża dlatego, chcąc aby paczki były wysłane jak najszybciej, wysyłamy Pocztexem gdzie odbiór jest ok.16-17.

Panie Waldemarze (@waldimas), z powodu święta w środku tygodnia mieliśmy wiele wysyłek wysłanych a których brakowało w systemie przewoźnika, dlatego przepraszamy za zaistniałą sytuację, w tygodniu takie opóźnienia nie powinny mieć miejsca.


1203002473.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎11‎-‎08 o 16:47, eRybka-sklep napisał:

Koszt przesyłki Pocztex i DHL jest taki sam. Przez bardzo długi czas wysyłaliśmy jedynie Pocztexem, ale z uwagi na niedociągnięcia kurierów doręczających przesyłki wprowadziliśmy opcję DHL. Tu niestety nie jest tak różowo, kurier mimo zlecenia stałego odbioru o danej godzinie przyjeżdża wcześniej lub wcale nie przyjeżdża dlatego, chcąc aby paczki były wysłane jak najszybciej, wysyłamy Pocztexem gdzie odbiór jest ok.16-17.

Panie Waldemarze (@waldimas), z powodu święta w środku tygodnia mieliśmy wiele wysyłek wysłanych a których brakowało w systemie przewoźnika, dlatego przepraszamy za zaistniałą sytuację, w tygodniu takie opóźnienia nie powinny mieć miejsca.

Oczywiście, tylko ze ta pierwsza przesylka nie dotarla do mnie do tej pory, a wyslana w czwartek DPD była następnego dnia, to była w końcu wyslana czy nie?

Jak najbardziej sklep polecam ale Marki dzialaja o wiele gorzej niż Zabrze teraz będę zaznaczal ze ma być z Zabrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam stronę sklepu i mam pytanie. Czy ta strona jest aktualizowana? Jeśli tak to jak często?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie porównasz ofertę na stronie z informacjami o nowych dostawach to można powiedzieć że przez ostatni rok aktualizują raczej sporadycznie.

Oczywiście jeżeli chodzi o życie bo ze sprzętu to zawsze może mieli od ręki z 10% procent tego co na stronie.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej bardzo żadko aktualizowana bo pytałem o rybki i niby na stronie dostępna, a tak na prawdę już nie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że odpowie ktoś ze sklepu. Jadąc 140 km w jedną stronę wolał bym wiedzieć co zastanę ze zwierzaków.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
5 minut temu, Roman.P napisał:

Mam nadzieję że odpowie ktoś ze sklepu. Jadąc 140 km w jedną stronę wolał bym wiedzieć co zastanę ze zwierzaków.

pewnie same worki :P , a tak serio to też często przeglądam ale aktualizacje to raczej jak wyżej piszą, najlepiej zadzwonić, żeby sobie drogi zaoszczędzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paragon napisał:

aktualizacje to raczej jak wyżej piszą, najlepiej zadzwonić, żeby sobie drogi zaoszczędzić

Właśnie dlatego żeby drogi sobie zaoszczędzić napisałem posta. Zadzwonić? Kupowanie ryb albo korali na telefon?

Dlaczego inne sklepy pokazują zwierzęta z dostawy i aktualizują stronę takie jak ReefShop czy Coral House albo Jadwiga morska.

Czy eRybka straciła szacunek dla klienta?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Coralhouse jest dużo więcej korali na miejscu, niżna stronie.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
12 minut temu, Roman.P napisał:

Właśnie dlatego żeby drogi sobie zaoszczędzić napisałem posta. Zadzwonić? Kupowanie ryb albo korali na telefon?

Dlaczego inne sklepy pokazują zwierzęta z dostawy i aktualizują stronę takie jak ReefShop czy Coral House albo Jadwiga morska.

Czy eRybka straciła szacunek dla klienta?

ale nie rozumiem, na telefon dowiesz się czy są czy nie ma konkretne które Cię interesują, a chyba nie myślisz że to co na zdjęciu to masz jakieś duże szanse kupić, przecież zdjęcie jest jednej szt, a w transporcie przylatuję 20-30 szt, jaka masz szanse kupić tą konkretną ze zdjęcia, poza tym jak wyżej czasami jest cos więcej niz na stronie

Co do jakości niestety E-rybka to praktycznie można uznać śmiało hurtownia więc nie liczył bym na zbyt dużo, poza niskimi cenami, a sklepy typu JM, który zresztą ma niekwestionowane pierwsze miejsce jeżeli chodzi o jakość i obsługę to nie duże sklepy, które są rzetelne bardzo dbają o klienta i wiele można jeszcze tutaj opisać na plus, minusem jest mniejszy wybór i rzadsze dostawy ale to mi nie przeszkadza jestem cierpliwy :)

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

E-rybka (firma Tomasz Niewiadomski T-Aqua w Zabrzu) to wyjątkowy szczyt chamstwa,  lekceważenie i totalne olewanie klientów, zastanawiam się czy niedługo nazwe ich "Oszustami"????? czekam tylko na wyrok sądowy - wkrótce się okaże ! 

 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, twardovski.michal napisał:

E-rybka (firma Tomasz Niewiadomski T-Aqua w Zabrzu) to wyjątkowy szczyt chamstwa,  lekceważenie i totalne olewanie klientów, zastanawiam się czy niedługo nazwe ich "Oszustami"????? czekam tylko na wyrok sądowy - wkrótce się okaże ! 

 

to co to aż tak źle się dzieje że do sądu doszło,no ja kupowałam w Zabrzu cały sprzęt część ryb i było ok,tylko Naso zeszło po 2 miesiącach,no pewno trafiłam że była coś chora a przy zakupie tego nie było widać,trudno ocenić...


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem mocno pozytywnie zaskoczony o11:50 zrobiłem zamówienie a o12:00 otrzymałem sms że towar wysłano szok [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Ja tam tez srednio wspominam zakupy w tym sklepie, wszystko e zakupy wiec nie wiem jak jest osobiscie, obslugiwala mnie z glosu starsza pani mocno nie przyjemna osoba, finalnie musialem zasiegnac wtedy opini rzecznika zeby dokonczyc reklamacje, ale tak jak pisalem to jest hurtownia i ma takie a nie inne podejscie swiadomie kupowalem tam bo chcialem zaoszczedzic wiec do nikogo nie mam pretenscji teraz zakupy to tylko JM i CrazyCoral 101% zadowolenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, hartek napisał:

 o11:50 zrobiłem zamówienie a o12:00 otrzymałem sms że towar wysłano

ta - gołębiem pocztowym ? :P w 10 minut to nawet nie było odnalezione na półce a co dopiero spakowane i ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
2 minuty temu, silvia napisał:

ta - gołębiem pocztowym ? :P w 10 minut to nawet nie było odnalezione na półce a co dopiero spakowane i ...

co najwyżej zostal wygenerowany list przewozowy co oznacza cale nic :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc posta miałem na myśli to że jadąc spory kawałek drogi po zakupy chciał bym wiedzieć jaka jest cena zwierzaka. żeby porównać z innym sklepem.Czy warto jechać.

Jeśli chodzi o sprzedaż internetową chemii, preparatów lub sprzętu to są błyskawiczni

Jednego dnia już nie pamiętam o której godzinie dokonałem zakupu a o8 rano miałem kuriera.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, Roman.P napisał:

Pisząc posta miałem na myśli to że jadąc spory kawałek drogi po zakupy chciał bym wiedzieć jaka jest cena zwierzaka. żeby porównać z innym sklepem.Czy warto jechać.

aha w takim razie sorki, niestety w e-rybce to chyba tak jak pisałem nie zauwazyłem za częstych aktualizacji, zostaje email bądz tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Roman.P napisał:

Pisząc posta miałem na myśli to że jadąc spory kawałek drogi po zakupy chciał bym wiedzieć jaka jest cena zwierzaka. żeby porównać z innym sklepem.Czy warto jechać.

Jeśli chodzi o sprzedaż internetową chemii, preparatów lub sprzętu to są błyskawiczni

Jednego dnia już nie pamiętam o której godzinie dokonałem zakupu a o8 rano miałem kuriera.

cena zwierzaka taka jak na stronie internetowej jeśli jest


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdziwiony to był akurat jeden produkt sól


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sygen napisał:

cena zwierzaka taka jak na stronie internetowej jeśli jest

Cena tak, ale asortyment? Z autopsji wiem że na sklepie jest więcej jak na stronie sklepu.Kupują coś z tego co zastałem chciał bym wiedzieć ile to coś kosztuje w innym sklepie. Poza tym kupuję wybrane gatunki a nie jak leci i chcę wiedzieć czy to czego chcę jest na stanie, a nie dzwonić i się dopytywać. Głównie chodzi mi o ryby.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Roman.P napisał:

Cena tak, ale asortyment? Z autopsji wiem że na sklepie jest więcej jak na stronie sklepu.

Czy jest sens jechać tam po np.ryby to bardzo duże ryzyko,byłem kilka razy to kilkadziesiąt ryb padniętych i nawet nie ma ich kto wyłowić.Kit jaki tam wciskają np. że ryby przyjechały ponad 2 tygodnie wcześniej i są po kwarantannie a w rzeczywistości dzień dwa wcześniej.Każdy pracownik ma inną wersję.


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek. Gdzieś musimy kupować. W naszej wiosce jest dosyć słabo jeśli chodzi o ryby bo jeśli chodzi o korale to nasz jeden z dwóch sklepów się rozbujał.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
5 minut temu, Roman.P napisał:

Sylwek. Gdzieś musimy kupować. W naszej wiosce jest dosyć słabo jeśli chodzi o ryby bo jeśli chodzi o korale to nasz jeden z dwóch sklepów się rozbujał.

a jaki problem kupic od kogoś innego, z wysyłką nie ma problemu w JM, masz dodatkowo w zimie podgrzewane beczki, nigdy nie padło mi nic od nich, jest dużo do wyboru, tym bardziej nie warto kupować u tych co olewają klienta bo sami go utwierdzamy że może tak działać, w kupie sila kupy nikt nie ruszy :P

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.